Kayıt Ol

"Pazuzu" Oyunu'na Giriş

Çevrimdışı Fiddler

• 565
  • Rom: 32
  • Bazen Herkes Duysun Diye..
    • Profili Görüntüle
    • A. Orçun CAN
"Pazuzu" Oyunu'na Giriş
« : 10 Mart 2012, 13:59:46 »

"17 Mart 1978
Canım annem,

Londra çok güzel. İnsanların burada niye sıkılıp bunaldıklarını anlamıyorum. Arkadaşlarım sürekli yağmurdan şikayet ediyor; ama ben yağmur yağdıkça günahlarımdan arınıyormuşum gibi hissediyorum. Neden bahsettiğimi biliyorsun, babamı öldürdüm ya hani. Sen de beni evden kovmuştun. Buraya kadar kaçmak zorunda kaldım herkes peşimde; merak etme benim canım, yakında geri döneceğim. Geldiğim zaman senin parmaklarını teker teker kesip kanınla resimler yapacağım duvarlara. Beni bilirsin. Çocukken de parmak boyasını çok severdim...

Seni çok seven kızın,
Faye
"

*

"6 Nisan 1996

Annem,

Yalvarırım mektuplarıma cevap ver. Artık iyileştim. Yedi yıl oldu beni bu akıl hastanesine kapatalı. Evime, yanına dönmek istiyorum. Rüyalarıma bir gün sen, bir gün babam giriyorsunuz. Yaptıklarım için çok özür dilerim; ama artık iyileştim. Doktorlar da öyle söylüyor. Halüsinasyonlarım geçmiş. Lütfen cevap ver bana.

Seni hep seven kızın,
Faye.
"

*

"9 Mart 2012

Anne,

Hepiniz beni kandırdınız. Yıllarca beni hayaller gören, delirmiş, manyak biri gibi gördünüz, beni de inandırdınız. Yıllarca o akıl hastanesinde bana ne kadar da delirmiş olduğumu, nasıl gördüğüm her şeyin yalan olduğunu söylediler. Babanı sen öldürdün dediler. Ne onlara, ne sana anlatabildim ben değildim, o yaptırdı... hep o yaptırdı... Sonra da gitti... Önce siz beni terkettiniz, sonra o. Önce siz beni o akıl hastanesine yatırdınız, yıllar sonra o tekrar gelip çıkarttı. Hiç inanmamalıydım aslında delirdiğime. Delirdiysem bile beni siz delirttiniz.

Neyse. Bunları boşverelim. Sen öldün çünkü. Artık yaşın epey ilerlediği için kalp krizinden. Kalp krizinin neden olduğu tabii ki bilinmiyor; ama sen biliyorsun. Sen biliyorsun canım annem. Ölürken gözlerimin içine baktın ve onu gördün. Babam da görmüştü. Şimdi ikiniz de biliyorsunuz. İkiniz de ölüsünüz.

Sizinle başladı bu iş; ama sizinle bitmeyecek. İntikam alınacak çok insan var. Cehennemde görüşürüz.
Katilin,
Faye.
"

Okumayı bitirdiğin gibi adam üç mektubu önünden aldı ve ceketinin iç cebine koydu. Okuduklarını sindirebilmen için birkaç saniye bekledi. Ellerini kavuşturup doğruca gözlerine baktı:

"Ee ne diyorsun? İşi alacak mısın?"

Oyunumuz Constantine çizgi roman ve filminin evrenine oldukça benzeyen bir evrende geçecektir. Legend ve Lord_Muti arkadaşlar birkaç hafta önce küçük bir "sneak peek" oynamışlardı, ilgilenen; ama benim iyi oynatıp oynatamayacağımı bilemeyenler, onlardan geri bildirim alabilir. Hiç darılmam kötü bir şey söylerlerse dahi. Forum üzerinden oynayacağız oyunu. En az "2" kişiyle başlatabilirim; ama şu an üst sınırımı bilemesem de 2'den çok daha fazla kişi olabilir.

Oyunun başlangıç noktası yukarıdaki 3 mektup olacak. Oynamak isteyenler Kural Kitapçığı ve Oyuncu Alımları Başlıklarına başvurabilirler.
Saatleri Ayarlama Enstitüsü okuyalım..

Çevrimdışı magician-girl

• *
  • 2
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: "Constantine" Oyunu'na Giriş
« Yanıtla #1 : 10 Mart 2012, 19:51:12 »
ben katılmak isterim

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 10 Mart 2012, 20:54:06 »
Oyuna ait bölüm Oyun Masası'nda açılmıtır.

Çevrimdışı Fiddler

• 565
  • Rom: 32
  • Bazen Herkes Duysun Diye..
    • Profili Görüntüle
    • A. Orçun CAN
« Yanıtla #3 : 10 Mart 2012, 21:03:29 »
Karakter Kağıtları, kural kitapçığı, arkaplan hikayesi yolda.. Bu akşam/gece geliyor... Bir oyuncumuz belli oldu Legend. Kendisi zaten tanıtım/deneme oyununda da oynamıştı. Sağolsun yine oynayacağını söyledi. Oynamak isteyenleri hala bekliyoruz.

Kural Kitapçığı hazır...
Saatleri Ayarlama Enstitüsü okuyalım..