Kayıt Ol

Prenses Perfinya

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Prenses Perfinya
« : 22 Temmuz 2008, 16:17:30 »
Şu anda bir çoğunuz böyle bir konuyu açmama anlam vermeye çalışıyorsunuz, farkındayım. Fakat durun, küfretmeden önce bir okuyun!

Eli kulağında olan diziciğimizin itü sözlük'te ki tanıtımına tamamen tesadüf eseri rast gelmiş ve orada yazılarını çok sevdiğim misuf nickli arkadaşın girisini okumuştum. Giriyi okuduktan sonra kahkahalara boğulmuş, bununla beraber sandalyeden düşmüş üstüne böyle rezil bir haldeyken gülmeye devam etmiştim.

İşte şimdi size o arkadaşın yazısını paylaşıyorum. Umarım sizlerde sandalyenizden düşersiniz!

Alıntı yapılan: misuf
fox tv'nin yeni bombası. bez bebek gibi kült olmuş bir dizinin sezon finaline girmesinin hüznünü daha üstümüzden atamamışken aynı ayarda, yine ışınlanmalı falan bir dizi yapmışlar sağolsunlar.

kadrosu en az bez bebek kadar kaliteli!! günde 6 saat paralize olmuş gibi bez bebek izleyen bünyelere bire bir. son açıklamalara göre yaz döneminde 6 saat bez bebek yayınlamak yerine 4 saat prenses perfinya, 4 saat de bez bebek tekrarları yayınlanacakmış. ama düşünüyorum da, bu dizinin gerçek değerinin anlaşılması için ingiltere liglerinin tatilde olmaması gerekiyordu. kısmet değilmiş.

bez bebek!! gözün arkada kalmayacak..

misuf'a, böyle bir giri için sonsuz teşekkürlerle...
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ynt: Prenses Perfinya
« Yanıtla #1 : 22 Temmuz 2008, 17:41:54 »
Şu anda bir çoğunuz böyle bir konuyu açmama anlam vermeye çalışıyorsunuz, farkındayım. Fakat durun, küfretmeden önce bir okuyun!

Eli kulağında olan diziciğimizin itü sözlük'te ki tanıtımına tamamen tesadüf eseri rast gelmiş ve orada yazılarını çok sevdiğim misuf nickli arkadaşın girisini okumuştum. Giriyi okuduktan sonra kahkahalara boğulmuş, bununla beraber sandalyeden düşmüş üstüne böyle rezil bir haldeyken gülmeye devam etmiştim.

İşte şimdi size o arkadaşın yazısını paylaşıyorum. Umarım sizlerde sandalyenizden düşersiniz!

Alıntı yapılan: misuf
fox tv'nin yeni bombası. bez bebek gibi kült olmuş bir dizinin sezon finaline girmesinin hüznünü daha üstümüzden atamamışken aynı ayarda, yine ışınlanmalı falan bir dizi yapmışlar sağolsunlar.

kadrosu en az bez bebek kadar kaliteli!! günde 6 saat paralize olmuş gibi bez bebek izleyen bünyelere bire bir. son açıklamalara göre yaz döneminde 6 saat bez bebek yayınlamak yerine 4 saat prenses perfinya, 4 saat de bez bebek tekrarları yayınlanacakmış. ama düşünüyorum da, bu dizinin gerçek değerinin anlaşılması için ingiltere liglerinin tatilde olmaması gerekiyordu. kısmet değilmiş.

bez bebek!! gözün arkada kalmayacak..

misuf'a, böyle bir giri için sonsuz teşekkürlerle...
mükemmel bir şekilde tanıtmış işte... Hadi gününü ve saatini paylaşalım, o gün siteye gireni de banlayın hakan abi... :P bez bebek gibi kült bir dizinin yan ürünüyse izlenmez de ne yapılır zaten...
koptum demeyeceğim, çünkü kopuyorum hala... :D ingiltere ligi dedi de keşke tatile girmeseydi yahu, ne güzel maç izliyorduk... :P gerçi kesin bu dizi başlayacak diye tatil edilmiştir ama neyse... :P

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 22 Temmuz 2008, 17:58:43 »
yani bide böyle dizilerden etkilenen beyinler var ufak çocuklardan bahsetmiyorum gayet büyük kişilerden bahsediyorum bez bebekmiş selanamış perfinya mış cartmuş curtmuş böle gerizekalı diziler izlendiği sürece onlarda yapmaya devam ederler :rr :inca

ayrıca misuf adlı üyeyede sonsuz saygılarımı gönderiyorum ;D

Scarlet

« Yanıtla #3 : 22 Temmuz 2008, 18:50:56 »
Yeterince "fantastik" (!) olması için kasılarak, sanırım çok düşünülerek bulunmuş bi isim "Perfinya" ;D
Bez Bebek'i merak edip bi kere izlemiştim (Ve Kulina'nın küçücük çocuktan daha kötü rol yapma kabiliyetine dayanamayıp değiştirmiştim) ama bunu hiç mi hiç merak etmedim. Edilecek bir yanı yok zaten, bugün parkta 6-7 yaşlarında bi kıza sordum, izliyo musun diye, hayır çok saçma bi dizi dedi, o derece düşünün artık. XD

Çevrimdışı Jejune

• 658
  • *LucillaClarté'm. ~
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 24 Temmuz 2008, 00:39:59 »
ahaha bugün kanalları gezerken denk geldim kendisine. Hakan Abi'nin de böyle bi başlık açtığını hatırlıyodum ama bakmamıştım. Nasıl ya bunu niye açsın ki falan dedim hatta. :P neyse diziye anca 10 dk dayanabildim, bu kadar aptal bi dizi olamaz. ( aslında türevleri var tabi. :P ) O yazı da harika olmuş, koptum ;D

Çevrimdışı Legolas

• 810
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 28 Temmuz 2008, 12:14:36 »
Bunu gören Kanal 1 durur mu?Peri masalı diye saçma sapan bir dizi bizi bekliyor :D

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 28 Temmuz 2008, 12:34:52 »
can sıkıntınız varsa gülmek istiyorsanız buyrun burdan yakın..

Çevrimdışı Amèlie

• 531
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 28 Temmuz 2008, 12:58:50 »
ahahhahahhahahahhahahhahahahhah diyorum sadece, koltuktan düşüyodum izlerken. Gerçekten çok komik ya :D bez bebek falan hikaye, perfinya foreva ahahaha

yeşilboncuk

« Yanıtla #8 : 28 Temmuz 2008, 20:34:00 »
ehueheeuh =) izlerken kopmamak elde deel.. :P süper yane tebrikler bu kadr olurdu..:P :D

• gulyabani
  • **
  • 115
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 28 Temmuz 2008, 21:11:30 »
Bence Bez Bebek buna 1000 basardı. Zaten Selena'ya benziyo. Çakma..
^^ Happy New Year..! ^^

Çevrimdışı Sophié

• 836
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
« Yanıtla #10 : 05 Ağustos 2008, 09:15:10 »
Bunlara azıcık bakınca televizyona kafa atasım geliyor benim. Sabır gösterip izleyenleri tebrik ediyorum ne diyebilirim ki  :P.

too much sugar 
tb

Çevrimdışı SeD

• 877
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 18 Ağustos 2008, 17:02:41 »
Nasıl ya bunu niye açsın ki falan dedim hatta. :P
Katılıyorum nası açtı bu konuyu felan... :D Ya manyak mı ne bu millet ya çocuk musunuz abi ? töbe yarabbim :S  Çocuk bile ne demiş?..  :D Musif i burdan tebrik ediyooorum... Hea bide bu salak saçması diziler yüzünden fantastik edebiyatlarıda onlar gibi sayıyolar.. Mesela ilkokulda HP seviyorum diye dalga geçerlerdi "sihirler büyüler felan hahaha sihirli annem mi izliyon sen " :öğk oluyorum ya :(

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 18 Ağustos 2008, 18:56:26 »
İnanmıyorum!

7 gün sonra beklediğimiz, hasretiyle yanıp tutuştuğumuz, ne kadar da tekrar bölümlerini izlersek yenisi gibi olmayan "BEZ BEBEK" geri dönüyor !!!

Şerefine dizi saatinde forumu kapatacağız ki tüm üyeler o anda acaba neler oluyor forumda diye düşünmesinler.

Hatta ve hatta İstanbul'da özel bir mekan tutmayı bile düşünüyoruz. Hep birlikte buluşup bu önemli sânatkar diziyi hep beraber LCD ekranda izleyebilelim diye. Buradan Fox Tv yöneticilerine kat be kat minnetkârlıklarımızı sunuyoruz! Böyle güzide bir diziyi bir sezon daha bizimle buluşturdular diye...

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 18 Ağustos 2008, 19:30:56 »
Size o mükemmel dizinin şarkı sözlerini ekliyorum ki ezberleyelim okuldaki müzik derslerinde söleriz. (ahahaha evet çok iğrencim kabul ediyorum)

ayrıca geçenlerde bi sitede bi anketle karşılaştım nana oyuncakmı kalsın? yoksa insanmı? diye bizdemi açalım hakan abi napalım? bi katkımız olcaksa ne mutlu H.C ahalisine!! :ehi

Hem sihirdir hem gerçek, nanananannannanna
Artık burdayım Nanaherkese yardım edecek,
Gündüz insan gece bez bebek,
Bu sırrımızı kimse bilmeyecek!!...

Hem sihirdir hem gerçek, nanananannannanna
Artık burdayım Nanaherkese yardım edecek,
Gündüz insan gece bez bebek,
Bu sırrımızı kimse bilmeyecek!!...

KaLbimde oyuncaktı çarpmamıştı hi. böyLe.
Bu aşk bu gerçek sevgi artık benimde içimde..

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 25 Ağustos 2008, 07:42:50 »
Bu arada duyuramadan geçemeyceğim, sonunda merakla beklediğimiz üçleme ki bunlar Selena, Nana ve şu anda hali hazırda devam eden Prenses Perfinya yeni bölümleriyle sizlerle. Sezon açıldı artık televizyon başında kilitlenme saatleri geri döndü.. :P