Kayıt Ol

Primeval: New World

Çevrimdışı Gilderoy

• 416
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
    • Kuyutorman
Primeval: New World
« : 01 Kasım 2012, 17:26:02 »
Bir anda hayatınıza dehşet dolu canlılar girse, ne yapardınız? Kaçar mıydınız? Saklanır mıydınız? Yoksa, savaşır mıydınız?

Efsane geri döndü!

Stargate yapımcıları gururla sunar: Primeval: New World...

Primeval dizisinin spin-off'u olacağı açıklanan yapım Stargate hayranları arasında şimdiden merak ve ilgi uyandırmaya başladı. Bunun en büyük nedeniyse, Stargate dizilerinden tanıyıp sevdiğimiz kimi oyuncuların da yapımda görülecek olması. Projenin başında Martin Wood var. Üstelik Amanda Tapping de yapım ekibinde yer alıyor. Yine Stargate dizilerinin pek çok bölümünü yönetmiş olan Andy Mikita'nın da yönetmen kadrosunda bulunduğu açıklandı.

Kişisel Yorum: İlk bölümden ne olduğunu belli etti bu dizi. Tutar mı tutmaz mı orası yayınlandığı ülkedeki izleyicilere bağlı fakat gerçekten tutulmayı hak ediyor. Olaylar biraz hızlı gelişti sanki ama ilk bölümde verilen bu yüksek heyecan olumlu etkiler yaratmışa benziyor. Hikaye direkt günümüz dünyasında geçtiği, daha önce yaşanmış olaylar arka planda tutulduğu için bazı sorular oluşabiliyor akıllarda. Ancak bunun yolunu da flashbackler ile çözmüş senaristler. Anlaşılan hemen her bölümde başrol Evan Cross'un geçmişine gideceğiz -ya da ben öyle sanıyorum.

Spoiler vermek gibi olmasın ama aslında sır, dizideki esrarengiz adamdan geliyor:

"Bu yaratıklar çorap söküğü gibi. Yanlış olanı seçersen tarihi mahvedersin."

Oyuncu Kadrosu: Niall Matter, Sara Canning, Crystal Lowe, Miranda Frigon, Geoff Gustafson, Danny Rahim.
to see world in a grain of sand
and a heaven in a wild flower
hold infinity in the palm of your hand
and eternity in an hour
-William Blake

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Ynt: Primeval: New World
« Yanıtla #1 : 02 Kasım 2012, 05:22:20 »
İlk bölüme şöyle bir baktım ama bende aynı heyecanı yaratmadı maalesef. Dinazorlara olan ilgimin Jurassic Park 2 ve 3 ile fıssss diye sönmesinden de kaynaklanabilir bu tabi, bilemiyorum. İlk filmi gibi olamadı hiçbir yapım.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.