Kayıt Ol

P.S. I Love You / Not: Seni Seviyorum

• 1512
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
P.S. I Love You / Not: Seni Seviyorum
« : 18 Şubat 2008, 11:48:24 »

Filmin Konusu:Holly Kennedy (Hilary Swank) güzel, zeki bir kadındır ve hayatının aşkıyla evlidir; tutkulu, esprili ve tez canlı İrlandalı Gerry (Gerard Butler). Gerry amansız bir hastalık yüzünden öldüğünde, Holly’nin de hayatı kararır. Ona yardım edebilecek tek kişi, artık yanında değildir. Kimse Holly’yi Gerry kadar iyi tanımamaktadır. Neyse ki Gerry her şeyi önceden planlamıştır. Gerry ölmeden once, Holly’ye sadece çektiği acıda değil, kendini yeniden keşfetmesinde de rehberlik edecek bir dizi mektup yazmıştır. İlk mesaj Holly’nin 30. yaş gününde, bir pasta ve Holly’nin şaşırıp kalmasına neden olan bir bant kaydı şeklinde gelir. Kayıtta Gerry eşine dışarı çıkıp “kendisinin kutlamasını” istemektedir. Bunu izleyen haftalar ve aylarda, Gerry’nin yazdığı başka mektuplar, şaşırtıcı yöntemlerle gelir. Holly’yi yeni maceralara yollayan mektupların her biri aynı imzayla bitmektedir: Not: Seni Seviyorum/P.S. I Love You

Yönetmen : Richard LaGravenese
Oyuncular : Gerard Butler, Hilary Swank , Gina Gershon, Kathy Bates
-->126 dakika / Yapım Yılı: 2007
-->Dram, Romantik, Komedi

Çevrimdışı em_dan_rup

• 992
    • Profili Görüntüle
Ynt: P.S. I Love You / Not: Seni Seviyorum
« Yanıtla #1 : 18 Şubat 2008, 11:49:33 »
Şimdi ben açıyorum bu konuyu neyse :P Arkadaşım anlattıyordu geçenlerde gideceğiz birlikte :P
Geri mi dönücem :P

• 1512
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 28 Şubat 2008, 21:28:01 »
Hıımm konuyuda ben açmışım evet bugün gittim ve çok harika bi film tavsiye ederim ;) :D

Çevrimdışı Hezarfen

• **
  • 389
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 11 Mayıs 2008, 02:25:12 »
Marmarise ancak geldi, bu hafta içinde gideceğim "umarım" . Soundtracklerini inceleme fırsatım olmadı ama umuyorum Frank Sinistranın P.S. : I love you şarkısının seçmemişlerdir. Anaokulu şarkısı gibi ;D .. Beatles'ın P.S. : I love you şarkısı daha oturmuş olurdu sanıyorum
rüya görmek nasıl bir anlıksa hayalde öyle bir anlıktır. rüyadan uyanmak nasıl bir şeyse hayal kurarken rahatsız edilmek öyle birşeydir.. Rüya nasıl gün içindeki düşünce yorgunluğunu zihinden atmanın yoluysa .. hayal de o düşüncelerin çöplüğe dönmesini engelleyen araçtır..  ~hezarfen

Çevrimdışı Amèlie

• 531
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 11 Mayıs 2008, 10:05:22 »
Marmarise ancak geldi, bu hafta içinde gideceğim "umarım" . Soundtracklerini inceleme fırsatım olmadı ama umuyorum Frank Sinistranın P.S. : I love you şarkısının seçmemişlerdir. Anaokulu şarkısı gibi ;D .. Beatles'ın P.S. : I love you şarkısı daha oturmuş olurdu sanıyorum
Ben de Beatles'ınki diye beklemekte idim lakin Nellie Mckay diye bir hatun söylemekte

Çevrimdışı Sophié

• 836
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
« Yanıtla #5 : 22 Ocak 2009, 20:16:41 »
Bugün arkadaşımla birbirimize sarılıp ağlayarak izlediğim fazla bir şey beklenmemesi gereken bir film fakat yine de çok boş bi zamanda seçilebilir de bi film. Ayrıca bence sevgiliyle izlenmesi daha leziz olur gibi.

too much sugar 
tb

Çevrimdışı elroy

• **
  • 91
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 08 Haziran 2009, 14:22:49 »
çok güzel bir film
He's there in the dark
 He's there in my heart
 He waits in the wings
 He's gotta play a part
 Trouble is a friend yeah trouble is a friend of mine...