Kayıt Ol

Kahramanın Yol Türküsü ||Cumartesi -21.00

Çevrimdışı eretrusilden

• **
  • 139
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kahramanın Yol Türküsü ||Cumartesi -21.00
« Yanıtla #360 : 04 Eylül 2012, 10:05:29 »
Yayıncı ne derse o:) 

Zaten itiraf edeyim kış gecelerinde şöyle battaniyeye sarılı, elinde çay felan... çok daha keyifli oluyor:)

hadi bu da dinleyici desteği olsun:)

keyfine bak...

Düşünerek nereye varabilirsin ki bir ejderha karşısında!

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #361 : 04 Eylül 2012, 20:51:06 »
Ben de diyorum neden kimse, "Gitme. Etme. Gidersen çocuğumu keserim." demiyor u_u.

Şaka tabii :P. Forumdaki veda başlıklarıyla dalga geçiyordum.

Anlayışınız için gerçekten çok teşekkür ederim :). Dinleyici desteğinin de tadı bir başka oluyormuş.

Çevrimdışı Hurin

• 1478
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #362 : 04 Eylül 2012, 20:55:12 »
Ben bu haberi hiç beğenmedim, çünkü sen ve senin cumartesi geceleri programın bu sitenin geleneklerinden biriydi. Her cumartesi akşamı forum yemyeşil duyuru ışığı ile parlarken, insanların zihnide senin sözlerinle parlıyordu. Belli temalarla ilgili sırf müzik yayını olsa devam etsen daha güzel olurdu düşünüyorum ama karar senin.

Hem veda etmiyorsun sadece ara veriyorsun, insanlar o yüzden gereksiz melodramdan kaçmak istemiş olabilirler :)
Lacho Calad!, Drego Morn!
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı Galaxie

• **
  • 375
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #363 : 04 Eylül 2012, 20:59:35 »
Ama lütfen bizi sesinden çok uzun süre mahrum etme, arayı çok açmayalım *-*

Ben hep yaz yayınlarına denk geldim bir de, kışın hakkaten çok daha güzel olur :)

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #364 : 04 Eylül 2012, 21:16:42 »
Neden melodram olsun yahu :)? Şaka yapıyorum demiştim ya, şu "çocuğumu keserim" muhabbetini burada bu amaçla kullanayım dedim. Diyorum ya, veda konularına bir dokundurma yapma amacındaydım.

Karlı havalarda yayınlarla ısıtacağım sizi *-*.

(Ben böyle ukala değildim ya >.>. Neden böyle oldum, ben de anlamıyorum)

Çevrimdışı Ejderfelaketi

• **
  • 359
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #365 : 04 Eylül 2012, 21:58:40 »
Ben böyle bir yönetim anlayışı bilmiyorum. başbakan; "hadi suriye giriyoruz hayırlısı" deyip ertesi gün "dermişin şaka şakalan gülsene bak gülmedi diyarbakır neden gülmüyorsun diyarbakır şimdi hasan mezarcı durumuna düştüm e mi?" dese nasıl olur? Programını kapatabilirsin ara verebilirsin bunu kimse engellemez-tabi bilmediğim gizli bir güç yoksa- ama bu şaka olmuyor. Sadece kamuoyunu yanıltmak oluyor.
Kumarı sadece oynatanlar kazanır sadece oynatanlar

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #366 : 04 Eylül 2012, 22:05:20 »
Programa gercekten ara verdim. Şaka olanın ne olduğu yukarıda yazıyor. Ki sakanin bununla da alakası yoktu. Cok gereksiz bir tepki verdiginizin umarım farkındasınızdır. Neyse zaten herkes anladı durumu.

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #367 : 04 Eylül 2012, 22:33:58 »
Ben böyle bir yönetim anlayışı bilmiyorum. başbakan; "hadi suriye giriyoruz hayırlısı" deyip ertesi gün "dermişin şaka şakalan gülsene bak gülmedi diyarbakır neden gülmüyorsun diyarbakır şimdi hasan mezarcı durumuna düştüm e mi?" dese nasıl olur? Programını kapatabilirsin ara verebilirsin bunu kimse engellemez-tabi bilmediğim gizli bir güç yoksa- ama bu şaka olmuyor. Sadece kamuoyunu yanıltmak oluyor.

Lütfen kendinizden önce yazılan mesajları doğru düzgün okuyup ondan sonra bu denli tepkiler verin. Yoksa insan kendini ister istemez sakin su kenarı, kanal veya göl kenarında sanıyor.[*]Hadi bakalım bu kadar şifreli konuşmaya da pes doğrusu. Kendimi takdir ettim.[/*]

Çevrimdışı Ejderfelaketi

• **
  • 359
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #368 : 04 Eylül 2012, 22:46:55 »
Savunmamı yapmak isterdim ama konuyu uzatıp uzaklaştırma almayı hiç mi hiç istemem.O yüzden "en doğrusunu siz bilirsiniz macesteleri."
Kumarı sadece oynatanlar kazanır sadece oynatanlar

Çevrimdışı emuk

• **
  • 226
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #369 : 04 Eylül 2012, 23:11:29 »

Açıkçası görünce şaşırdım yorumunuzu. Nedir sizi bu kadar celallendiren? Fırtınakıran arkadaşlarıyla ufak bir söyleşi etmiş sadece; yaptığı bir şakanın da nedenini belirterek açıklamış. Karanlıkta kalan bir durum yok. Bu kadar sert çıkışlara şaşıyorum doğrusu; bir insan ortak zevklerin iletişim yeri olan bir forumda nasıl sinirlenebilir?
"A.Ö. 352 yılında, Mishamont ayının yirmi altıncı günü, Neraka şehrindeki Takhisis tapınağı yıkıldı. Ejderha kraliçe dünyadan sürüldü, orduları yenilgiye uğratıldı.

Bu zaferin onurunun büyük bir kısmı, ışığın güçleri için cesurca savaşmış olan mızrak kahramanlarına verildi. Ancak tarih kaydetmelidir ki; karanlıkta yürümeyi seçmiş bir adam olmasaydı, ışık kaybetmeye mahkum olurdu."

Çevrimdışı eretrusilden

• **
  • 139
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #370 : 04 Eylül 2012, 23:28:06 »
ahhaha! Bu arada Fırtınakıran dönene kadar radyonun kraliçesi benim! Yeni majesteleri benim!

Önümde diz çokeceksiniz! Nİ HA hA HA!

Düşünerek nereye varabilirsin ki bir ejderha karşısında!

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
  • Rom: 33
  • Unimpressed was his default state.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #371 : 05 Eylül 2012, 00:10:38 »
Ejderfelaketi olayı tam olarak anlayamamış sanırım; hala "kendimi savunurdum da" falan diyor çünkü. Sevgili Ejderfelaketi, şaka olan şey yayına ara verilmesi değil, hatta şaka diye bir şey yok. Gönderme var. Forumda en gözde çıkıp gitme yöntemi olan "Gidiyorum ben haberiniz olsun, şimdi de gelip gitme deyin ben de sizi dinlemeyeyim acayip kuulum acayip farklıyım eheheheh" konularına gönderme yapıyordu Fırtınakıran. Gerçekten anlayamadınız mı yoksa şu sıralar insanların politik içgüdülerini harekete geçiren ve siyasi ideoloji türevlerini içeren diziler/filmler mi izliyorsunuz? Gerçi Unutulmuş Diyarlar'dan başka bir şeyle ilgilendiğinizi düşünmüyorum. İlgileniyorsanız da hiç belli etmiyorsunuz.
Yaşasın!
Ne kadar da ideolojik yaklaşıyoruz birbirimize.

Çevrimdışı Hurin

• 1478
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #372 : 05 Eylül 2012, 00:33:25 »
Bu forumda tartışmaları ben çıkarırım ve ben bitiririm ondan dolayı hepiniz dağılın bakayım, bir daha izinsiz gösteri istemiyorum böyle güzel başlıklar altında.

Daha etkili olabilmek için; Force Mind Trick: "Bu başlık tartışma çıkaracak başlık değil!"

Mesaj atmadan önce taraf olmaya değil de empati yapmaya çalışın, insanlarla uyum içerisinde olmaya gayret gösterin ve esenlikler içinde kalın.
Lacho Calad!, Drego Morn!
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı Legend

• 590
  • Rom: 18
  • I write because your wrong
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #373 : 05 Eylül 2012, 00:33:37 »
Savunmamı yapmak isterdim ama konuyu uzatıp uzaklaştırma almayı hiç mi hiç istemem.O yüzden "en doğrusunu siz bilirsiniz macesteleri."

Diyelim ki siz doğru anladınız ve fırtınakıran milleti kandırmak amaçlı ara veriyorum dedi gıcıklığına. Yapılacak yorum bu mudur? Ben bu egoları anlamıyorum. Siz bu yöneticiden ne gördünüz? Kuyruk acınız nedir?

Edit. Özür dliyorum. Hem Hurin'in mesajını görmemiştim, hem de anlık bir öfkeyle oldu.

Çevrimdışı kahlan amnell

• 786
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #374 : 05 Eylül 2012, 00:42:59 »
Bu forumda tartışmaları ben çıkarırım ve ben bitiririm ondan dolayı hepiniz dağılın bakayım, bir daha izinsiz gösteri istemiyorum böyle güzel başlıklar altında.
Daha etkili olabilmek için; Force Mind Trick: "Bu başlık tartışma çıkaracak başlık değil!"

Bir daha vurgulayalım ve burada kapatalım, lütfen.