Kayıt Ol

Kahramanın Yol Türküsü ||Cumartesi -21.00

Çevrimdışı KingKiller

• 519
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kahramanın Yol Türküsü ||Cumartesi -21.00
« Yanıtla #435 : 10 Kasım 2012, 11:36:46 »
Kağıt ve kalemimimi şimdiden hazırladım. Bakalım kaç sayfa dolacak.^^
“Ona reddedemeyeceği bir teklif sunacağım” ( Don Vito Carleone)

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #436 : 10 Kasım 2012, 11:48:16 »
Günün Konusu: İstanbul Kitap Fuarı Özel Yayını

Ama sadece bu mu? Hayır, kesinlikle değil. Geçen haftaki (onca saat cır cır konuşmama rağmen) bitmeyen "Özgün Kitaplar ve Hala Özgün Kalanlar" konumu tamamlayarak başlayacağım. Zaten bu konunun devamı da listelere bir katkı sağlayacaktır diye düşünüyorum.

Daha sonra bu sene çıkan ve fuarda bizlerle olacak kitaplara dair bilgiler bekliyorz bizi. Yeni ne çıkmış, ne anlatıyor, neden almalıyız/almamalıyız dedikten sonra benim o merakla beklenen fuar listem geliyor (:P). Ve en sonunda da sizlerin listelerine gelecek sıra. Yosun Abla listesini dün yolladı bu arada :).

O zaman ne diyoruz? Bugün, kendi saatinde (21.00) görüşmek üzere ^^.

Çevrimdışı kahlan amnell

• 786
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #437 : 10 Kasım 2012, 11:58:35 »
Geçen haftanın hızlı bir özeti de olsun, kaçırdım ben çünkü. İstemeyerek elbette ki; zaten Wyern ve senin programlarınız eve bağlıyor, bir yere gitmek mümkün değil :D

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #438 : 10 Kasım 2012, 12:36:48 »
Ah, söylemeyi unuttum. Geçen haftanın hızlı özetini de yapacağım :). İyi hatırlattın abla.

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #439 : 10 Kasım 2012, 15:03:40 »
Radyonun 10 Kasım'a denk gelmesi güzel oldu böylece dinleyenleri yas halinden bir nebze olsun kurtaracaktır Hazal Abla :)

Bu arada hemen listemi yolluyorum Hazal Abla :D
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı Arthur515

• **
  • 101
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #440 : 10 Kasım 2012, 20:47:20 »
son 15 dakika merakla bekliyoruz

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #441 : 10 Kasım 2012, 20:55:02 »
Geçen seferki link çalışıyor haberiniz olsun bir kaç sayfa geride. Şuan 4 kişi hazır bekliyoruz :)
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı estelturin

• **
  • 143
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #442 : 10 Kasım 2012, 20:57:35 »
son 3 dk başlasın artık :)
İnsan için önüne çıkan bütün yollar yürünebilir yollar ise, o insan artık kaybolmuştur.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #443 : 10 Kasım 2012, 20:59:18 »
Günün Konusu: İstanbul Kitap Fuarı Özel Yayını

Ama sadece bu mu? Hayır, kesinlikle değil. Geçen haftaki (onca saat cır cır konuşmama rağmen) bitmeyen "Özgün Kitaplar ve Hala Özgün Kalanlar" konumu tamamlayarak başlayacağım. Zaten bu konunun devamı da listelere bir katkı sağlayacaktır diye düşünüyorum.

Daha sonra bu sene çıkan ve fuarda bizlerle olacak kitaplara dair bilgiler bekliyorz bizi. Yeni ne çıkmış, ne anlatıyor, neden almalıyız/almamalıyız dedikten sonra benim o merakla beklenen fuar listem geliyor (:P). Ve en sonunda da sizlerin listelerine gelecek sıra. Yosun Abla listesini dün yolladı bu arada :).

O zaman ne diyoruz? Bugün, kendi saatinde (21.00) görüşmek üzere ^^.

Sadece 3 şarkı çalıp konuşmaya geçeceğim.

Yayındayım.

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #444 : 11 Kasım 2012, 00:14:22 »
Harika bir yayındı! Şu ana kadar dinlediklerim içinde en güzeliydi. Kitap listemden 17 kitap çıkarmayı başardım Hazal Abla sayesinde. 5 kitapta ekledim o da ayrı :D . Hazal Abla fuar bitene kadar bizlerle olamayacakmış galiba. İyileşecekse sorun yok biz bekleriz :D
Bu arada arkadaşlar benim kitapları taşımak için vinçe ihtiyacım yok kaç kişiyiz orada herkes ucundan tutar ya! Tutarsınız değil mi :D . Yayına katılamayanlar çocuğunu, teyzesini falan kesse yeridir ama kesmeyin yazık :( . Bir sürü kitap inceledik :) Hazal Abla bu arada bence acele etmekteki nedenimiz senin sesin ilaçtan sonra biraz kısıldı yayını erken bitireceksin diye korktuk :D .
Kara Dalamar

Çevrimdışı vangoghspoison

• **
  • 79
  • I'm everything. My spirit talks.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #445 : 11 Kasım 2012, 21:23:12 »
Beş sayfa not almışım Hazal! Kendimi okumak konusunda ne kadar tembelleştirmişim onu anlattı bana bu yayın! Eyvahlar olsun :D Çok güzel bir yayındı ama. Doyurucu ve eğlenceliydi :D Listelerden de kopya çektim bol bol! Herkese şimdiden keyifli fuarlar. Sana da geçmiş olsun Hazal! :D

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #446 : 11 Kasım 2012, 21:35:19 »
@vangoghspoison;

Çok teşekkürler Pelin :D. Valla yayından sonra sessizlik yemini edip kapadım ağzımı.

Umarım daha birçok yayında bizlerle olursun ve böyle katkı sağladığını düşündüğün, yer yer eğlendiren yayınlar yapabilirim ben de :).

Spoiler: Göster
O değil de, önümde hiç not yoktu :D. Sadece önceden kafamda belirlediğim şeyler vardı, hehe. Aramızda kalsın :P.

@Ryld;

Siz acele ettirince ben sıkıldınız sandım, orada hatlar karıştı :). Çok teşekkür ederim beni düşündüğünüz için ^^. O listeyi kısaltırız demiştim, kısaltmışız u_u. Eklenen 5 tane de yayın hediyesi, boşver :D.

Ben dünkü yayına katılan ve yayın esnasında bol bol katılım sağlayan herkese çok teşekkür ederim. Listelerinizi ve en önemlisi bütçenizi alt üst ettim, biliyorum. Lütfen paranız bittiğinde beni özel mesajlarla rencide etmeyin :D. Şaka bir yana, benim için de çok keyifli bir yayındı. Yine de sizlerin katılımı olmadan böyle keyifli olamazdı.

Çevrimdışı vangoghspoison

• **
  • 79
  • I'm everything. My spirit talks.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #447 : 11 Kasım 2012, 23:00:03 »
Elimden geldiğince hepsinde bulunmak istiyorum elbette :D
Spoiler: Göster
 Hiçbir şekilde anlamadım not olup olmadığını sende :D Çok seri akıcı bir yayındı. Ağzına sağlık.

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
« Yanıtla #448 : 12 Kasım 2012, 00:46:20 »
Ben çıktıktan sonra listem okunmuştur umarım diyerekten yayının kaydını rica etmek istiyorum Hazal abla. ^^

Çevrimdışı Gilderoy

• 416
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
    • Kuyutorman
« Yanıtla #449 : 12 Kasım 2012, 00:50:27 »
Ben çıktıktan sonra listem okunmuştur umarım diyerekten yayının kaydını rica etmek istiyorum Hazal abla. ^^

Dı dı dı dın! Hazal abla? :D

Ek olarak bende bir şeyler söyleyeyim. Her ne kadar İstanbul'daki fuara gidemesem de okunacaklar listeme çok değerli eserleri eklemiş olduğumu bildiriyorum. İyi ki böyle bir yayın yapılmış ve iyi ki not almışım. Yoksa epey pişman olurdum vallahi.
to see world in a grain of sand
and a heaven in a wild flower
hold infinity in the palm of your hand
and eternity in an hour
-William Blake