Kayıt Ol

Kahramanın Yol Türküsü ||Cumartesi -21.00

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Ynt: Kahramanın Yol Türküsü ||Cumartesi -21.00
« Yanıtla #585 : 17 Haziran 2013, 22:58:10 »
Çok ciddi bir şey eklemem lazım, bunu yazmazsam içimde ukde kalır.

Ben televizyonu, radyoyu vs çok yakından takip eden bir insan değilimdir. Ancak çok nadiren, gerçekten ama gerçekten kaliteli bir program keşfedersem o zaman ona takılır ve kolay kolay da bırakmam. Bunlar çok nadirdir hayatımda ve hepsini de büyüüüüük bir mutlulukla, özlemle anarım hala. İşte Kahramanın Yol Türküsü de onlardan biri oldu ve olacak benim için.

Her şey için çok çok çok teşekkürler sevgiler Hazal.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #586 : 18 Haziran 2013, 20:57:26 »
Sosyal medyanın çok önemli olduğu şu günlerde yazmadan edemedim. Sesimizi duy Abla :D

#direnkahramandahasöylenecekçoktürküvar.

Sizde yazarak destek verebilirsiniz :D

Not: Tabi sen kendini bizden daha iyi bilirsin Abla yoruldum diyorsan dinlenmek senin hakkındır :)
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Kahramanın Yol Türküsü || Pazar - 21.15
« Yanıtla #587 : 21 Haziran 2013, 11:45:47 »
Sizlerden çok özür diliyorum. Cumartesi epey önemli bir işim çıktığı için son yayınımızı (maalesef) Pazar gününe aktarıyorum. Ama merak etmeyin, sadece 1 gün kaymış oluyor :).

Pazar Gününün Konusu: Okuma Teknolojileri
                                                    ve
                                          Öykü Dinletisi

Teknoloji bu denli yerinde duramazken, bizim eski usül kağıttan kitaplarımızın da aynı yerde kalacağını mı sandınız? Eğer öyleyse, teknoloji sizinle hiç de hemfikir değil. Artık o mis gibi yeni kitap kokusu, akan sayfaların çıkardığı hışırtı ve sevdiğiniz bir kitabı kanlı canlı elinizde tutma hissi ufukta kaybolmaya başladı bile. Ama yine de, belkide o kadar kötü değildir?

Hiç bu durumun sadece bir dönemin bitişi değil, aynı zamanda bir gereklilik olabileceği de aklınıza gelmiş miydi? Peki biz kağıtlardan ve karton kapaklardan oluşan kitapları bırakmaya ne kadar hazırız?

Pazar günkü ilk konumuz Okuma Teknolojileri ve bu alanda ortaya çıkan yenilikler olacak. Ancak bununla kalmayacağız! Çünkü aynı gün içerisinde sahaflardan yitip giden, meşhur ya da bilinmeyen yazarların adı duyulmamış birkaç öyküsünü sizlerle paylaşacağım.

Özetle, hem tartışacak bir konumuz hem de dinleyeceğimiz öyküler var :).

Pazar günü, 21.15'te görüşmek üzere!

Çevrimdışı kahlan amnell

• 786
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #588 : 21 Haziran 2013, 11:59:34 »
"Bir dönemin bitişi". Anlamlı bir son program olmuş. Umarım arayı fazla açmazsın :)

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #589 : 21 Haziran 2013, 12:02:42 »
Yok abla, ben dersimi alım. Halka karşı gelmek olmazmış. En olmadı birleşir, üstüme yürürsünüz. Ben de içimdeki %50'yi bastırır dediğinizi yaparım :).

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Kahramanın Yol Türküsü ||Bugün -21.15
« Yanıtla #590 : 23 Haziran 2013, 16:25:06 »
Sizlerden çok özür diliyorum. Cumartesi epey önemli bir işim çıktığı için son yayınımızı (maalesef) Pazar gününe aktarıyorum. Ama merak etmeyin, sadece 1 gün kaymış oluyor :).

Pazar Gününün Konusu: Okuma Teknolojileri
                                                    ve
                                          Öykü Dinletisi

Teknoloji bu denli yerinde duramazken, bizim eski usül kağıttan kitaplarımızın da aynı yerde kalacağını mı sandınız? Eğer öyleyse, teknoloji sizinle hiç de hemfikir değil. Artık o mis gibi yeni kitap kokusu, akan sayfaların çıkardığı hışırtı ve sevdiğiniz bir kitabı kanlı canlı elinizde tutma hissi ufukta kaybolmaya başladı bile. Ama yine de, belkide o kadar kötü değildir?

Hiç bu durumun sadece bir dönemin bitişi değil, aynı zamanda bir gereklilik olabileceği de aklınıza gelmiş miydi? Peki biz kağıtlardan ve karton kapaklardan oluşan kitapları bırakmaya ne kadar hazırız?

Pazar günkü ilk konumuz Okuma Teknolojileri ve bu alanda ortaya çıkan yenilikler olacak. Ancak bununla kalmayacağız! Çünkü aynı gün içerisinde sahaflardan yitip giden, meşhur ya da bilinmeyen yazarların adı duyulmamış birkaç öyküsünü sizlerle paylaşacağım.

Özetle, hem tartışacak bir konumuz hem de dinleyeceğimiz öyküler var :).

Pazar günü, 21.15'te görüşmek üzere!

Akşam görüşmek dileğiyle...

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #591 : 05 Temmuz 2013, 01:05:17 »
Ehem.

Yarım kalan bir işimiz vardı u_u.

Son yayınımızı yaparken internetimin azizliğine uğramış, tartışılacak konumuzu sonlandırmamıza rağmen öykülere geçememiştik.

Bitmedi!

Bu haftaki yayında bir de üzerine 2 tane çekilişimiz olacak. Kitapların adlarını sır gibi saklıyorum. Bu yayını facebook'tan da duyurmayacağım. Biz bize bir yayın olsun, bizim olsun :).

Bu Cumartesi, 21.00'da görüşmek üzere. Yeniden ^^.

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #592 : 05 Temmuz 2013, 20:06:22 »
Sırf bu yayın için şehir dışından geldim Abla :) Dört gözle bekliyorum (  :blink )

Not: Kitaplardan birini geçen yayında söylemiştin sanki  ;D
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #593 : 06 Temmuz 2013, 15:57:32 »
Bugün yayında görüşmek üzere arkadaşlar :)

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rom: 59
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #594 : 06 Temmuz 2013, 23:24:49 »
Kaç tane çocuk kestik bitmesin diye halbuki. :( Biterse keserim?! dedik, dinletemedik. Evlat acısı gibi koydu vallahi.

Her şey bir yana, Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi olmuştun. Hala öylesin farkında olsan iyi olur, kapına dayanırız! Ara ara gel gene, bize türkü söyle yanık sesinle. Özleriz.

Her şey için çok teşekkürler. Tüm yayınlar için, bize kattıkların içn, kazandırdığın kitaplar ve zengin ettiğin ceketler için (o kendini bilir) ve daha nicesi için. Ağzına sağlık. Biz hep buradayız, programına aç bir şekilde burada olacağız. Sen de ol.

#direnkahramandahasoylenecekcokturkuvar
Uzay elbisemle kavgaya hazırım.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #595 : 07 Temmuz 2013, 12:45:34 »
Son programı da en az önccekiler kadar müthişti doğrusu. Hikayeler ve Tony, çekilişler ve Tony, sıcak muhabbet ortamı ve Tony, kulaklarımızın pasını silen şarkılar ve Tony, Joe ve Tony, Tony ve Tony. Ama en önemlisi sendin tabii *-* (ve Tony) Yüz kere söyledim, yüz kere daha söylerim, hayatımda çooook özel bir yeri olan bir programdı. Sana sonsuz teşekkürlerimi gönderiyorum her şey için. Sağ ol, var ol.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı daifunka_vc

• 618
  • Rom: 20
  • Kronik Öğrenci
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #596 : 07 Temmuz 2013, 13:31:40 »
...ve zengin ettiğin ceketler için (o kendini bilir)...
Kimmiş ki o? :D

Özellikle son programlarının çoğuna kendi uğraşlarıma dalıp gittiğim için gelememiş olsam da şu zamana kadar katıldığım tüm programlarda çok ama çok eğlendim, bilgiyle doldum hatta Nirvana'ya da eriyordum, üşendim. :D Her şey için yüklüce teşekkür ediyorum. Kahramanın Yol Türküsü ile olmasa bile Antikahramanın Brutal Vokali gibisinden bir yayınla yeniden sahalarda görebilme dileği ile... :D
There are two secrets to becoming great. One is never to reveal all that you know. - PS:T

• 581
  • Rom: 47
  • Hayvan Yemeyelim!
    • Profili Görüntüle
    • http://bulentozgun.blogspot.com/
« Yanıtla #597 : 07 Temmuz 2013, 15:17:09 »
Geç bulup tez yitirdiğim bu güzel programı çok arayacağım. Onu bu denli keyifli kılan, sesinden neşe fışkıran Hazal hanıma çok teşekkür ederim. Umarım zaman zaman (sık sık) bize sürpriz yapıp yeniden mikrofonunun ardına geçer.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #598 : 07 Temmuz 2013, 22:24:50 »
Hepinize sonsuz teşekkürlerimi sunarım :). Çünkü sizler olmasaydı bu programın hiçbir anlamı olmayacağı gibi, varlığı da bu kadar uzun sürmezdi. Bu güzel yorumlarınızla da beni çok duygulandırdınız. Dünkü yayında belli etmemek için uzun uğraşlar vermiş olsam da, dün geceden beri bir burukluk var içimde. Ama buna rağmen kararıma olan saygınızdan ötürü ayrı bir teşekkür etmem gerek herkese.

Söz, kaçıp geleceğim :). Hatta aklımda birkaç plan bile oluştu.

Ne diyeyim, tekrar tekrar mutlu oluyorum şu mesajları okudukça

Not 1: Tony sen nelere kadirsin.

Not 2: "Antikahramanın Brutal Vokali", çok tuttum bu ismi :D.

Çevrimdışı Lordmuti

• 1123
  • Rom: 35
  • Time is a drug. Too much of it kills you.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #599 : 07 Temmuz 2013, 23:37:31 »
Ben üzülüyorum, çok duygulanıyorum buraya bir şey yazmaktan vazgeçiyorum her seferinde. Keyfim biraz yerine geldi şu son hamlenin ardından[*]20 Atmışım vuhu![/*] o nedenle yazabilecek gücü buldum. Üye olmuş, öyle arada bir gelip foruma (frp bölümüne genelde) mesaj atan bir adamdım -gerçi hala biraz öyleyim ama çaktırmayın- Yayınları dinleye dinleye aktif olmaya karar verdim ben, burada kalmamı Hazal'a ve yayınlarına borçluyum desem yalan olmaz. Hal böyle olunca, bu programın bitmesi benim için bir devrin bitmesi gibi oldu.

Neyse çok ağlama duvarına çevirmeyeyim burayı. Cumartesi akşamlarımızı keyifle geçirdik, saat dokuza gelse de yayın başlasa diye bekledik, hatta erkenden gelip locadan yer kaptık :P Her hafta yeni şeyler öğrendik, çekilişle kitap dağıttık, Tony başta olmak üzere öyküler dinledik. Hepsini bir yana bıraktım, Home Again'i her dinlediğimde aklımda bu yayın yer ediyorsa, gerçekten güzel bir şeyler başarmışsın demektir.

Kahramanı bıraktık gitsin, dönerse bizimdir. Dönmezse büyük ihtimal bir ejderhaya yem olmuştur.

#direnkahramandahasoylenecekcokturkuvar (Heşteg önemli)

İmparator olmayı canım kolay mı sandın?
Dünyaya kazık çaktım duyulsun adım.