Kayıt Ol

Anket

Sizce Kahramanın Yol Türküsü'nün bir bölümü soru - cevap üzerine olmalı mı?

Evet
Hayır
Ben bilmem Hazal bilir

Anket: Kahramanın Yol Türküsü Soru - Cevap Yayını

Çevrimdışı kargasiz

• 428
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
Ynt: Anket: Kahramanın Yol Türküsü Soru - Cevap Yayını
« Yanıtla #15 : 12 Temmuz 2015, 18:37:56 »
Volkan da devrecilik yapıyor desene benden önceki şah olarak :D. Zaten tarihi geçti şahlığın galiba tadını çıkaramadım. Yeniyim, bilmiyorum diye ana muhalefet partisi muamelesi görüyorum Salih abi noluyo ya :).

Troll avlamayalı da uzun zaman olduydu, mahalledeki elfleri toplayıp geliyorum yayına, kaçırırsam çocuğumu keserim ;).

Çevrimdışı daifunka_vc

• 618
  • Rom: 20
  • Kronik Öğrenci
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 12 Temmuz 2015, 18:41:57 »
Hazal kargasız'ı trolleme planlarım vardı, son mesajınla yıktın beni. :P
Mesaj editlendiği için göremiyorum yukarıda ne yazdığını da bu nedir arkadaş bana cephe mi aldınız anlamadım?

Bu anketin sonucunun ne çıkması bekleniyor diyerek "muhalefetliğimi" (?) belli edeyim öyleyse :).

Yok abi, kesinlikle sana cephe aldığımız falan yok. Eğer yaptıklarım öyle anlaşıldıysa özür dilerim. Dünkü geçen küçük muhabbet üzerine tamamen şaka amaçlıydı yazdığım.

Bu arada Hazal sadece italikle yazdığı yerleri bana yeni bir mesajla cevap vermek yerine sonradan mesajına ekledi. Herhangi bir mesaj düzeltme yok yani.
There are two secrets to becoming great. One is never to reveal all that you know. - PS:T

Çevrimdışı kargasiz

• 428
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 12 Temmuz 2015, 18:55:13 »
Yok abi, kesinlikle sana cephe aldığımız falan yok. Eğer yaptıklarım öyle anlaşıldıysa özür dilerim. Dünkü geçen küçük muhabbet üzerine tamamen şaka amaçlıydı yazdığım.

Bu arada Hazal sadece italikle yazdığı yerleri bana yeni bir mesajla cevap vermek yerine sonradan mesajına ekledi. Herhangi bir mesaj düzeltme yok yani.
Ya arkadaşlar şu kadar kısa sürede sizi yeterince tanıdım zaten, öyle bir durum olmayacağının farkındayım. Açıklama yapmanıza bile gerek yok böyle şeyler için :). Benimle alakalı yanlış düşünceleri olan kişiler varsa zaten açık açık söylerler. Sadece bir yayında garipsediğim bir durum olmuştu, onu da yayıncıya sormuştum teeeee o zamanlar. Yine de bazen muhalefet gibi göründüğümün farkındayım, bunun için açıklamayı ben yapayım bari :D :

Hazal'ın da yayında söylediği gibi farklı fikirler iyidir. Daha hızlı gelişmemizi sağlar. Ama arkadaş ben her yayında muhalefet olmuyorum ki :(. Hoşuma gitmeyen durumlar olduğu zaman belirtiyorum herkes gibi. Ben ilk yayınımda(fantastik edebiyatın alt türleri idi sanırsam) baya muhalefet olduğum için öyle hatırlanmaya devam edeceğim doğal olarak [*]ilk izlenim[/*]. Varsın böyle kalsın ne olacak ki, varsın siz hepiniz ben tek olalım kavga edelim :D. Ben aranızda olmaktan mutluyum, bu ortamı bulduğum için sevinçliyim. İyi ki varsınız hepiniz birer [*]şu anda ağlıyor :P[/*].

Bu konuyu da baltalamış olduk :P. Yayıncımız kusura bakmasın ;).

Çevrimdışı Lordmuti

• 1123
  • Rom: 35
  • Time is a drug. Too much of it kills you.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 12 Temmuz 2015, 19:44:52 »
Ben bilmem Hazal bilir diyenler seçimde geçersiz oy atanlar gibi. Demokrasiyi baltalıyorsunuz.

Arkadaşlar ya evet deyin ya hayır, oyunuza sahip çıkın!

İmparator olmayı canım kolay mı sandın?
Dünyaya kazık çaktım duyulsun adım.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 12 Temmuz 2015, 21:02:04 »
3 troll oyu anketten düşerek ona göre sonucu açıklayacağım. Yarın akşam anket sonlanacak.

Çevrimdışı VeRMiNaaRD

• 461
  • Star-Lord
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 12 Temmuz 2015, 22:22:52 »
Ben bilmem Hazal bilir diyenler seçimde geçersiz oy atanlar gibi. Demokrasiyi baltalıyorsunuz.

Arkadaşlar ya evet deyin ya hayır, oyunuza sahip çıkın!
Mouse benim oy benim arkadaş!
En iyi Hazal bilir :D

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Anket: Kahramanın Yol Türküsü Soru - Cevap Yayını (Sonuç)
« Yanıtla #21 : 13 Temmuz 2015, 08:54:11 »
3 troll oyu anketten düşerek ona göre sonucu açıklayacağım. Yarın akşam anket sonlanacak.

Demiştim ama şimdi sonlandırmak daha mantıklı geldi. Zaten programın takipçisi olan çoğu kişi oyunu verdi :).

Yukarıdaki sonuca bakmayın. Troller hariç son durum:

- 11 Evet oyu

- 2 Hayır oyu (Biri sadece hayır demek için üye oldu)

- 10 Ben bilmem Hazal bilir oyu (2 troll oy da buradan düşüldü)

Önümüzdeki yayında konudan konuya atlamanın hiçbir sakıncası olmayacak :). Soruları şimdiden merak ettim. Dahası yine nereden girip nereden çıkacağız, valla ben de bilmiyorum :D. Böyle demem çok ironik oldu şimdi alkjsfasdf.

O değil de, bu konudaki mesajlar bile çok güldürdü :D. Teşekkürler hepinize.

Tebrikler Evetçiler :).

Çevrimdışı VeRMiNaaRD

• 461
  • Star-Lord
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 13 Temmuz 2015, 13:24:38 »
Oy verenlerden kim neye verdi belli oluyor mu? Nerde kaldı gizlilik :)

Ölmezde sağ kalır yayına katılırsam çok pis sorularla gelcem. Yazılımcıydın değil mi :P

Çevrimdışı kargasiz

• 428
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 13 Temmuz 2015, 13:58:42 »
Yazılımcı derken? Eğer öyleyse şoktayım şu anda, hiç beklemiyordum :). Gerçi youtube kanalında bir robot videosu görmüştüm, Arduino mu yazıyorsun Hazal?

Soruları bu çerçevede hazırlamak daha kolay olacak benim için, yukarıdaki soruyu da yayına mı saklayacaksın bilmiyorum :).

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 13 Temmuz 2015, 14:49:26 »
Ben Dürbün'ü çok aktif ve sistematik kullanan biriyim. Bu sitedeki diğer yöneticiler bile soruyor nasıl biliyorsun diye.

Hiçbir yazılım yok. Kendi geliştirdiğim sistemim var. Bunu da "sadece"  ama "sadece" Dürbün'e bakarak yapıyorum. Herhangi birinin yapabileceği bir şey. Bu siteye sadece üye olan, hiçbir yetkisi olmayan kişi de yapabilir.

6 senedir bu forumun en aktif üyesiyim :). Olsun o kadar.

Spoiler: Göster
Bilgisayar mühendisiyim

İstediğiniz her soruyu sorabilirsiniz. Ben de istediğim her soruya cevap verebilirim :).

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #25 : 14 Temmuz 2015, 18:17:45 »
Bence bu tarz sorular yerine hem sitemizin hem de forumumuzun konusuyla alakalı sorular sormak daha iyi olacaktır. Sonuçta Hazal edebiyat, bilimkurgu ve fantastik romanlar konusunda çok bilgili. Çevirmenlik ve editörlük tecrübesi de var. Ülkemizde baskısı tükenmiş pek çok yazarın pek çok eserini okumuş.

Ne bileyim... yayında şu kitap nasıl, şu yazar nasıl, şu eseri okumalı mıyım, şu seriye başlamalı mıyım tarzı şeyler sorulup duruluyor. Onların ekseninde geçen bir soru cevap daha eğlenceli ve doyurucu olacaktır. Kişisel sorulara, mühendis misinlere falan gerek yok diye düşünüyorum. Takdir yayıncının elbette...
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı VeRMiNaaRD

• 461
  • Star-Lord
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 14 Temmuz 2015, 20:25:33 »
İhsan abi ben dalgasına yazdım onu merak etme integral filan hesaplattırmam :D