Kayıt Ol

Son Gulyabani'nin Yeri

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Ynt: Son Gulyabani'nin Yeri
« Yanıtla #30 : 07 Eylül 2012, 22:33:07 »
Bu adamın yayınını dinlememek ayıptır ya. O nasıl bir bilgi arkadaş! Ben her yayın kıskanmak zorunda mıyım seni?

O değil de, bu yayına katılanlarda etkileşim oluyor, onu ayrı kıskanıyorum. Benim dinleyicilerim neden susuyor -_-...

Çevrimdışı Ejderfelaketi

• **
  • 359
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 07 Eylül 2012, 22:40:25 »
Wyern ben buraya yeni geldim ve bundan önce iki radyo programı daha dinledim-program yapan arkadaşlar darılmasınlar- hem senin görüntülü yapman hem de babacan bir tavrın,görünüşün,sesin,konuşma yöntemin, insanları seni çok cana yakın bulmalarını sağlıyor ve kendi adıma konuşuyorum abimin benle konuştuğu sıcaklıkla konuşman hoşuma gidiyor. Bu haftaki konuyu pek bilmediğimden biraz sıkılsam da çok şey öğrendiğim bir gerçek.
Kumarı sadece oynatanlar kazanır sadece oynatanlar

Çevrimdışı mbdincaslan

• **
  • 277
  • Rom: 9
    • Profili Görüntüle
    • Baatırdın Sözü
« Yanıtla #32 : 15 Eylül 2012, 20:25:54 »
Keşke daha önce "zahmet edip" dinlemeye başlasaymışım. İlgili arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum, elimden geldiğince takip edeceğim. Emeğine, diline, aklına sağlık Wyern.
"Onen i-estel edain, ú-chebin estel anim"

Çevrimdışı Wyern

• **
  • 121
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
    • Son Gulyabani'nin Yeri
« Yanıtla #33 : 21 Eylül 2012, 19:23:51 »
İyi dilekleriniz ve iltifatlarınız için çok teşekkür ederim dostlarım. Ne yazık ki dün başlayan rahatsızlığımın artması nedeniyle bu akşamki yayınımı (21 eylül) ertelemek zorunda kaldım. Haftaya sapasağlam bir şekilde yine karşınıza geçmeyi umuyorum...

Çevrimdışı emuk

• **
  • 226
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 21 Eylül 2012, 19:57:21 »
Geçmiş olsun, haftayı iple çekiyoruz.
"A.Ö. 352 yılında, Mishamont ayının yirmi altıncı günü, Neraka şehrindeki Takhisis tapınağı yıkıldı. Ejderha kraliçe dünyadan sürüldü, orduları yenilgiye uğratıldı.

Bu zaferin onurunun büyük bir kısmı, ışığın güçleri için cesurca savaşmış olan mızrak kahramanlarına verildi. Ancak tarih kaydetmelidir ki; karanlıkta yürümeyi seçmiş bir adam olmasaydı, ışık kaybetmeye mahkum olurdu."

Çevrimdışı Wyern

• **
  • 121
    • Profili Görüntüle
    • Son Gulyabani'nin Yeri
« Yanıtla #35 : 28 Eylül 2012, 20:24:53 »
Son Gulyabani'nin Yeri, internet yayınlarının Sadettin Teksoy'u tüm hızıyla devam ediyor. Bu akşam saat 21:15'te yine radyo Kayıp Rıhtım'da görüntü dahil sizlerle olacağım. Bu akşamın konusu ezoterik örgütlenmelerden komplo teorilerine Masonluk ve İlluminati iddiaları, tarihteki konumu ve söylentiler... Bu akşam 21: 15'te buluşalım ey Rıhtım ahalisi :)

Çevrimdışı kahlan amnell

• 786
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 12 Ekim 2012, 20:45:12 »
Eee, bitti mi program? Yayın yok, duyuru yok?

Çevrimdışı Wyern

• **
  • 121
    • Profili Görüntüle
    • Son Gulyabani'nin Yeri
« Yanıtla #37 : 19 Ekim 2012, 19:02:33 »
Yayın son hızıyla devam eddiyor. Her Cuma 21:15'te. Bitme ya da konspet değişkliği sözkonusu değildir. Bu akşam bekliyorum hepinizi :)

Çevrimdışı Wyern

• **
  • 121
    • Profili Görüntüle
    • Son Gulyabani'nin Yeri
« Yanıtla #38 : 08 Kasım 2012, 20:58:59 »
Radyo Kayıp Rıhtım'da Son Gulyabani'nin Yeri programı, yarın saat 21:15'te gerçekleşecek, yayın saatine yakın link paylaşılacağı gibi, notlardaki açıklama yazısındaki linkten de ulaşabileceksiniz. Yarının konuları olarak, önce yarım kaldığı için çizgiroman ve sinema alanında eski kabadayılık hikayelerinin nasıl uyarlanadığından bahsedilecek, ardından gelen bir istek üzerine Hortlaklardan ve Hortlak İnanışlarından bahsedilecektir. Yayın saati görüşmek üzere...

Çevrimdışı KingKiller

• 519
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 09 Kasım 2012, 19:46:21 »
Bugün kesin yayın var mı? Çünkü duyurularda gözükmüyor.
“Ona reddedemeyeceği bir teklif sunacağım” ( Don Vito Carleone)

Çevrimdışı KingKiller

• 519
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 09 Kasım 2012, 21:26:03 »
Yayın başladı.
“Ona reddedemeyeceği bir teklif sunacağım” ( Don Vito Carleone)

Çevrimdışı Wyern

• **
  • 121
    • Profili Görüntüle
    • Son Gulyabani'nin Yeri
« Yanıtla #41 : 16 Kasım 2012, 18:42:05 »
Son Gulyabani'nin Yeri  bu akşam saat 21.15'te yayın yapacak. Cemaziyel'in de konuk olacağı yayının bu geceki konusu Orta Çağ'daki İslam dünyasının teknoloji ve bilim seviyesi, medeniyetler arasındaki kültür farklılıkları.

Çevrimdışı estelturin

• **
  • 143
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 16 Kasım 2012, 19:03:17 »
Sabırla bekliyorum :)
İnsan için önüne çıkan bütün yollar yürünebilir yollar ise, o insan artık kaybolmuştur.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 16 Kasım 2012, 19:28:14 »
Son Gulyabani'nin Yeri  bu akşam saat 21.15'te yayın yapacak. Cemaziyel'in de konuk olacağı yayının bu geceki konusu Orta Çağ'daki İslam dünyasının teknoloji ve bilim seviyesi, medeniyetler arasındaki kültür farklılıkları.

Hem konuk hem konu güzel. Ben de böylece senin yayınlara geri dönüş yapayım :).

Çevrimdışı cemaziyel

• **
  • 100
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 17 Kasım 2012, 09:00:53 »
Keyifli bir yayın oldu katılan arkadaşlara teşekkür ederim. Belki ters bir laf çıkmış olabilir bilmeden, kırılan, gücenen olduysa da özür dilerim. :)
Ne evvel ne de ahir...