Kayıt Ol

Sahtekar ~ Changeling

Çevrimdışı megalomaniac ~

• I miss my sis!
  • *
  • 43
  • Rom: 0
  • Lm. ^^
    • Profili Görüntüle
Sahtekar ~ Changeling
« : 07 Eylül 2009, 20:19:58 »

Yapım:2008 ~ ABD
Tür:Dram,  Gerilim,  Gizem,  Suç
Yönetmen:Clint Eastwood
Senaryo:J. Michael Straczynski
Yapımcı:Clint Eastwood,  Ron Howard,  Brian Grazer,  Robert Lorenz
Görüntü Yönetmeni:Tom Stern
Müzik:Clint Eastwood
Dağıtım:UIP Filmcilik
Filmin Websitesi:www.changelingmovie.net
Süre:2 saat 20 dk
Gösterim Tarihi:30 Ocak 2009 (Türkiye)

Oyuncular ~  Angelina Jolie,  John Malkovich, Amy Ryan,  Jeffrey Donovan,  Colm Feore.

Özet ~

Kaçırılan oğlunun bulunmasıyla birlikte Christine Collins’in (Angelina Jolie) duaları kabul görmüştür. Ancak anneyle oğlunun yeniden buluşmasının karmaşası arasında Christine bu çocuğun kendi çocuğu olmadığını fark edecektir. Medyanın ve yozlaşmış polis teşkilatının kendisine destek olmaktan çok köstek olmasından bunalan Christine, aradığı cevaplara ulaşmak için kendi başına adımlar atmaya başlayınca hayatını sonsuza dek değiştirecek gerçekle yüz yüze gelecektir.

Yer: Los Angeles, yıl: 1928. Bir cumartesi sabahı her zamanki gibi işine gitmeye hazırlanan Christine oğluna “hoşçakal” dedikten sonra evden çıkar. Akşam işten eve döndüğünde oğlu evde değildir. Çocuğu arama çalışmaları bir türlü sonuç vermez. Aylar sonra Christine’nin dokuz yaşındaki oğlu olduğunu iddia eden bir çocuk çıkagelir. Polislerle gazetecilerin telaşlı koşuşturmacası arasında duygu karmaşası yaşayan Christine, çıkagelen çocuğun bir gece kendisiyle birlikte evde kalmasına izin verir. Ancak kalbinin derinliklerinde bu çocuğun kendi oğlu Walter olmadığını bilmektedir.

Konunun araştırılması için yetkilileri zorlar ancak bir sonuç alamaz. Bu durum karşısında çaresiz kalan Christine, aradığı desteği aktivist rahip Briegleb’de (John Malkovich) bulur. Rahip Briegleb oğlunu bulma mücadelesinde Christine’e yardımcı olacaktır.

Spoiler: Göster
sinemalar.com'dan alıntıdır. (:

* umarım açılmamıştır. arama yaptım ancak bulamadım.

Is there somebody, who still believes in love? I know you're out there.
- sadece hayranlık. tamam belki biraz fazla. itiraf ediyorum çok fazla. evet tamam söylüyorum işte aşığım sana. :P

• 1512
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
Ynt: Sahtekar ~ Changeling
« Yanıtla #1 : 08 Eylül 2009, 10:18:07 »
Ya işte ben bunu çılgınca izlemek istiyodum istedim sinemalardan kaçtı hala izleyemedim ama izliyicem =P
Angelina Jolie  :klp