Kayıt Ol

Sailor Moon ~

Çevrimdışı ixna

• *
  • 25
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Sailor Moon ~
« Yanıtla #30 : 01 Ağustos 2011, 14:01:26 »
özür dilerim
\"Belki çok güzel bir zekaya sahip olmak hoş bir şeydir ama daha büyük bir hediye, güzel bir kalbi keşfetmektir.\" Akıl Oyunları "A Beatiful mind"

Çevrimdışı ronin47

• **
  • 358
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 12 Eylül 2011, 17:18:00 »
Dün nette dolanırken Sailor Moon fanlarının ilgisini çekeceğini düşündüğüm bir şey gördüm. Kodansha USA, Sailor Moon ve Codename : Sailor V serilerinin basacağını duyurmuş. Eğer yanlış bilmiyorsam Sailor Moon önceden Tokyopop tarafından basılmıştı. Codename : Sailor V ise ABD'de galiba ilk kez basılıyor. Şekil A1'de görüldüğü üzere, buna çok sevinen Sailor Mooncu abilerimizse mutluluktan deliye dönmüş vaziyetteler ;D

Şekil-A1

Kurgu ile gerçek arasındaki tek fark, kurgunun mantıklı olmak zorunda olmasıdır.

Çevrimdışı Lucid Dreaming

• *
  • 6
    • Profili Görüntüle
    • Tumblr
« Yanıtla #32 : 12 Eylül 2011, 18:48:56 »
Bundan 4-5 ay önce yabancı bir sitede okuduğuma göre Sailor Moon tekrardan devam edecekti ama ne oldu bilmem. Tekrar haberi bulursam sizlerle paylaşacağım.

Çevrimdışı Eco

• **
  • 143
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 21 Şubat 2012, 21:06:30 »
Luna'dan başka bir kedi daha vardı. İlerki bölümlerde geliyordu. Sadece pisiler için bile izlenir :)

Rabbul samae, fecal rajae
Fe aynaha aral hayati
Ati elaica men hazal caouni
Arjouca rabbi, labbi nadae

Çevrimdışı MeLeZ

• MeLeZ
  • **
  • 140
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 24 Şubat 2012, 17:38:14 »
Artemis olması lazım kedinin adı yanlış hatırlamıyorsam tabii :)

Allons-y, Alonso

Çevrimdışı maviadige

• **
  • 161
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 07 Haziran 2016, 22:40:32 »
Bunun yeri çok farklı bende. Tüm çocukluğum tekrar tekrar Ay Savaşçısı izlemekle geçti. Saat 16.00 olduğu gibi tv karşısına geçerdim. Tabii o saatte misafir falan gelse deliye dönerdim. Haruka en sevdiğim karakterdi, ona çok özenirdim. :D Müzikleri bile yeterdi, vazgeçilmez animenin.
Yakından bakarsan güzelleşecek.
Uzun süre bakarsan sevimli olacak.
Sen de aynısın...

-School 2013-

Çevrimdışı Ophiel

• *
  • 26
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 08 Haziran 2016, 12:13:32 »
Ah ah, ne güzel bir animeydi bu, çocukluğum Sailor Moon izlemekle geçti neredeyse..:) Bir ara Kidz/Animez'de çıkıyordu, belki hala çıkıyordur. Tekrar izleyince o eski tadı alamamıştım lakin. Çocukken bir başkaydı, bambaşkaydı.. Sulu gözlü, tembel Usagi'yi, Mamoru'yu ve Rei'yi çok severdim..:)