Kayıt Ol

[ Scrubs ]

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
[ Scrubs ]
« : 20 Ağustos 2008, 19:10:03 »

[ Scrubs ]

Dizi çoğunlukla, Bill Lawrence tarafından yaratılmış olan ve gerçekte var olmayan Sacred Heart hastanesinde geçer. Baş karakter John "J.D." Dorian'ın iç sesleri ve hayalleriyle renklendirilen anlatım, 20 dakikaya bir dünya sığdırabilecek cinstendir. Konusu ise şöyledir; tıp okulundan yeni mezun olan J.D. ve çocukluğundan beri en iyi arkadaşı olan Turk, Sacred Heart hastanesinde stajyer olarak çalışmaya başlarlar. J.D.'nin hayatı, kendisiyle aynı anda stajyerliğe başlayan depresif genç kız Elliot ile tanışınca ona karşı bir şeyler hissetmeye başlar. Turk ise, 8 yıllık hemşire olan latin kökenli Carla'dan hoşlanır. Elbette, uzun sürecek olan bu stajyerlik döneminde yediği içtiği ayrı gitmeyen iki arkadaşın başına gelecek en önemli şey aşk değildir. J.D'nin, hastanedeki ilk gününde tanıştığı vurdumduymaz başhekim Dr. Kelso ve kendine has tedavi yöntemleri olan Dr. Cox arasında bir seçim yapması gerekmektedir. Acaba önündeki uzun stajyerlerik döneminde hangisi J.D'nin akıl vericisi olacaktır? Sorunlar sadece bunlarla sınırlı da değildir tabii... Hastaneye adım attığı anda tartıştığı ve doktorluğu boyunca kendisine hayatı zindan edecek olan temizlikçiye de dikkat etmelidir J.D. ... Tabii bütün bu karakterler birleşince de ortaya bir komedi şöleni çıkması gayet doğaldır...

*vikipedi alıntısı,valla ben yazmadım.

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı lordasriel

• **
  • 56
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: [ Scrubs ]
« Yanıtla #1 : 21 Ağustos 2008, 14:17:55 »
favori dizilerimden : komik :D

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Rom: 15
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #2 : 20 Ağustos 2009, 18:03:39 »
Kendimi ne zaman kötü hissetsem, ne zaman herhangi bir konuda sorunum olsa hemen bu dizinin herhangi bir bölümünü açar izlerdim.
Mükemmel bir dizi..Sizi güldürürken ağlatabiliyor..Ya da gözünüzde yaşlar varken güldürebiliyor.

Not to mention the pincers...

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 13 Ocak 2010, 20:41:54 »
Hayatımın özeti yazılmasını isteyeceğim yorumun sahibi.

" I suppose I could riff a list of things that I care as little about as our last week together. Let me see, uhh... Low-carb diets. Michael Moore. The Republican National Convention. Kabbalah and all Kabbalah-related products. Hi-def TV, the Bush daughters, wireless hot spots, 'The O.C.', the U.N., recycling, getting Punk'd, Danny Gans, the Latin Grammys, the real Grammys. Jeff, that Wiggle who sleeps too darn much! The Yankees payroll, all the red states, all the blue states, every hybrid car, every talk show host! Everything on the planet, everything in the solar system, everything everything everything everything everything everything - eve - everything that exists - past, present and future, in all discovered and undiscovered dimensions. Oh! And Hugh Jackman."

Dr. Cox'ı izlemeden ölmek istememeli kimse.

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Laughing Madcap

• 960
  • Rom: 51
  • The Oncoming Storm
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 13 Ocak 2010, 20:56:59 »
Hayatımın özeti yazılmasını isteyeceğim yorumun sahibi.

" I suppose I could riff a list of things that I care as little about as our last week together. Let me see, uhh... Low-carb diets. Michael Moore. The Republican National Convention. Kabbalah and all Kabbalah-related products. Hi-def TV, the Bush daughters, wireless hot spots, 'The O.C.', the U.N., recycling, getting Punk'd, Danny Gans, the Latin Grammys, the real Grammys. Jeff, that Wiggle who sleeps too darn much! The Yankees payroll, all the red states, all the blue states, every hybrid car, every talk show host! Everything on the planet, everything in the solar system, everything everything everything everything everything everything - eve - everything that exists - past, present and future, in all discovered and undiscovered dimensions. Oh! And Hugh Jackman."

Dr. Cox'ı izlemeden ölmek istememeli kimse.

Budur. Bir bu bir de "ağrı kesici dozu" olayı muhteşemdi. Cox'ı bir kenara bırakırsak, 9. sezon başladı. Ama hoş olmadı, tadında bırakılsa çok iyiydi. 8. sezonun finali muazzamdı çünkü. Şimdi yeniden başlayınca, meh. 3. - 4. ve 5. sezonlar çok kaliteliydi, My Musical ise efsaneydi. İzleyecek olanlara tavsiyedir, ilk sezon çok hoşuma gitmedi ya diye bırakmayın.

Hayatıma girerek bazı kararlarımı etkilediğini itiraf etmeliyim.

Söz konusu ağrı kesici mevzusu için;

"Get her to open her mouth, take a handful, and just throw them at her, and whatever goes in is the correct dose!"

" (Hastanın) Ağzını aç, bir avuç ilaç al ve (hastanın) ağzına doğru fırlat. Ne kadarı girerse o doğru dozdur."
Attention all planets of the solar federation
We have assumed control.

Çevrimdışı Vinrael

• **
  • 114
  • Rom: -2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 13 Ocak 2010, 21:11:46 »
 Scrubs bitti...:(
Meacla of the House of Fëanor

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Rom: 15
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #6 : 14 Mart 2010, 02:36:21 »
9. sezonu çekmekle büyük bir hata yapmış sevgili yapımcı ve yönetmenimiz.
Resmen meyvenin özü gitmiş posası kalmış.
Elilot yok, Carla yok, hizmetli yok..Sadece Turk ve J.D götürüyor diyizi.. Cox'un bile uzun açıklamaları ÖSS sorularındaki mantık sorularına benziyor... Hiç keyif alamadım. 8. sezonda bitmeliymiş dizi.

Buna rağmen hayatımın en özel dizilerinden. Zach Braff <3

Not to mention the pincers...

Çevrimdışı hanne

• **
  • 326
  • Rom: 4
  • maybe one day...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 25 Mayıs 2010, 18:12:08 »
Bir iki kere izlemişliğim vardır....
....Sanki bir erik ağacına çıkmıştım da orada üzüm yiyordum  ama bahçe sahibi gelince cevizleri neden yediğimi sormuştu....

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 11 Ağustos 2010, 19:37:57 »
Haha az önce izliyordum ve sizlerle paylaşmadan edemeyeceğim. 9. Sezon 2. bölümdeyim ve bu dizi resmen inanılmaz gidiyor. Hiç eski tadını yitirmiyor.

Dr. Cox sınavdan sonra bir öğrencisine:

'Hey arka kapak güzeli, cevabın o kadar yanlış ki az kalsın tekrardan doğru oluyordu!'