Kayıt Ol

En Son İzlediğiniz Film?

Çevrimdışı Hurin

• 1478
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: En Son İzlediğiniz Film?
« Yanıtla #405 : 03 Ocak 2010, 12:20:09 »
Leon
Lacho Calad!, Drego Morn!
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı Dúrgonath

• 680
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #406 : 03 Ocak 2010, 21:40:27 »
Burada da bir "Not: Seni Seviyorum" izleyen var.

Başlangıçta oldukça yerli yerindeydi, hatta kendini izletiyordu; fakat sonlarına doğru -özellikle hanımkızımızın ayakkabı yapma olayından itibaren- romantizm akımının dibine vurulmasıyla kurgu birbirine girmiş gibi geldi. Yine de Gerard Butler'a bakıp bakıp "Bu adamdan bir Leonidas çıktı ha. İnanılmaz." diye söylenmek (ya napayım çok tipsizdi filmde) ve İrlanda'nın rengarek kırlarını görüp iç çekmek eğlenceliydi. Bi de Hillary Swank'ın ayaklarına bakmaktan filmi izleyemedim bazen. Hayır kendi ayaklarım da küçük değil (emin olun, alakası bile yok küçükle) ama ne bileyim yani. Eh işte diyebilirim, fakat daha iyi bir şeyler izlemeyi tercih ederdim.

Çevrimdışı deanna

• **
  • 324
  • Rom: 9
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #407 : 04 Ocak 2010, 17:05:10 »
Paris Je T'aime
Ahh Paris  :klp  güzel filmdi..

.

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #408 : 04 Ocak 2010, 17:19:30 »
Burada da bir "Not: Seni Seviyorum" izleyen var.

Başlangıçta oldukça yerli yerindeydi, hatta kendini izletiyordu; fakat sonlarına doğru -özellikle hanımkızımızın ayakkabı yapma olayından itibaren- romantizm akımının dibine vurulmasıyla kurgu birbirine girmiş gibi geldi. Yine de Gerard Butler'a bakıp bakıp "Bu adamdan bir Leonidas çıktı ha. İnanılmaz." diye söylenmek (ya napayım çok tipsizdi filmde) ve İrlanda'nın rengarek kırlarını görüp iç çekmek eğlenceliydi. Bi de Hillary Swank'ın ayaklarına bakmaktan filmi izleyemedim bazen. Hayır kendi ayaklarım da küçük değil (emin olun, alakası bile yok küçükle) ama ne bileyim yani. Eh işte diyebilirim, fakat daha iyi bir şeyler izlemeyi tercih ederdim.
Her şeyine katılıyorum :D

Çevrimdışı Dúrgonath

• 680
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #409 : 04 Ocak 2010, 21:24:33 »
Paris Je T'aime
Ahh Paris  :klp  güzel filmdi..

Of ya işte o film. Of. Mükemmel. Hele ki Natalie Portman'ın oynadığı bölüm.

Çevrimdışı deanna

• **
  • 324
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #410 : 04 Ocak 2010, 21:32:10 »
Alıntı
Of ya işte o film. Of. Mükemmel. Hele ki Natalie Portman'ın oynadığı bölüm.
Evet evet! Harika bir film! Ve evet o bölüm gerçekten güzeldi.

.

Çevrimdışı CaptainJarlaxle

• The Big Bang Theory
  • **
  • 170
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #411 : 06 Ocak 2010, 10:14:41 »
Yeni Ay izledim. Mükemmeldi, süperdi Bella'ya bitiyorum, Bella vampir olcak yuppi, Edwardddd bir tanesin...

Yukarıdaki yazı sadece bir  halüsinasyondur. Gerçeklere dönecek olursak tabiiki iğrenç bir filmmiş. Bu bakımdan filmden beklediğimi aldım yani... :aha: Acayip sıkıcı metinler. Yeterince açıklanmayan saçmalıklar, canı sıkılınca bir İtalya kaçamağı yapmak, Edward'ın aslında gerçekten gay olabileceğine kanıt teşkil edecek kadar çok ruj, Jacob efendinin yağlı güreşe hazırlanır gibi yağlı yağlı durması ve Leonidas'ın yanında olması gerekirken böyle saçmalıklarda yer alması, bir vampiri ancak beş kurtun beraber kovalayabilmesi ve vampirin kurta Tatar Ramazan stilindeki tokadı, Bella'nın "özel" bir gücünün var olduğunu öğrenmenin bana verdiği şaşkınlık(!?) ve final... Lütfen Twilight severler spoileri açmasın. Don't Feed The Troll...

Spoiler: Göster

Dünde Fox'da Blade Trinity vardı. Özlemişim o aksiyonu ya... Adam kılıcını unutmuş!

_______________________________________________________________________________________

Paranormal Activity 10 üzerinden 0. Kapı fetişisti bir cin ve evde geçen garip olaylar...

CaptainJarlaxle: The Big Bang Theory Fan No.1.

Çevrimdışı deanna

• **
  • 324
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #412 : 07 Ocak 2010, 19:02:52 »
The Picture of Dorian Gray

Filmin başlarında 7/10 vermiştim. Sonra ortalarında bu 6'ya düştü ve en sonda da 5/10 vermeye karar verdim. Bence kitap çok daha güzeldi.

.

Çevrimdışı Dúrgonath

• 680
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #413 : 08 Ocak 2010, 17:07:45 »
Dün gece CNBC-e'de Vortex ve Inferno'yu izledim. Vortex orta, Inferno ise kısa metraj (ya da metrajlı, hangisini kullanıcam bilmiyorunm bilen söyleyiversin bir zahmet) bilim kurgu filmleri.

Vortex: 22. yüzyılın başlarında geçen, oldukça distopik bir filmdi. Senaryosu zekice işlenmişti, diyaloglar yerine durumlara önem verilmesi filmi izlemeyi daha kolay kıldı benim gözümde. Distopyalara ne kadar bayıldığımı bilenler bilir zaten. Klişeleri biraz kullansa da izlerken zevk aldığım bir filmdi. 8/10 verebilirim rahat rahat.

Inferno: Biraz sulu bir filmdi, başroldeki Hint karakterlerle biraz dalga geçilmiş gibi geldi. Anlatmak istediği çok şey olan fakat bunu  filme sığdıramayan bir senaryosu vardı. Bir bilgisayar oyununun içindeki NPC'lerin gerçek zekaya sahip olması olayı beğenimi gıdıklasa da anlayamadığım bir nedenden dolayı film antipatik geldi bana. Bilemiyorum açıkçası. Vasat. Sanırım 4/10 vereceğim. Ya da 5. Ara bilgi; film BAFTA'da en iyi kısa film kategorisine aday olmuş bir zamanlar.

Vortex daha iyiydi.

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #414 : 08 Ocak 2010, 17:25:41 »
Jogo Subterrâneo
Cnbc-e de izlediğim müthüş bir film.
Martin adındaki piyanist, günlerini metro istasyonlarında takip edebileceği çekici kadınlar arayarak geçiriyor. Hayatının kadınını bu şekilde bulabileceğinden emin olan Martin, çoğunlukla yanılıyor elbette.
Ama sonunda bir kadın onu cezbediyor ama bu kadının çok büyük sırları var.
Süper bir film.

Çevrimdışı CaptainJarlaxle

• The Big Bang Theory
  • **
  • 170
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #415 : 09 Ocak 2010, 16:36:46 »
Zeitgeist izledim, korkuyorum. Harbiden korkuyorum, ne demiş Moğollar, "BİŞEY YAPMALI WOHEY!"

CaptainJarlaxle: The Big Bang Theory Fan No.1.

Çevrimdışı deanna

• **
  • 324
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #416 : 19 Ocak 2010, 17:06:04 »
Inglourious Basterds - Soysuzlar Çetesi 
9.7/10
İzleyin.

.

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #417 : 26 Ocak 2010, 20:15:02 »
Donnie Darko

10/10

Yorumumu başlıkta yapmıştım zaten. Hayatımda izlediğim, beni gerçekten derinden etkileyebilen dört filmden birisiydi.

Çevrimdışı Slyffindor

• **
  • 218
  • Rom: 0
  • Entrigiue?.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #418 : 28 Ocak 2010, 21:04:18 »
Paranormal Activity,
Çok büyük bir beğeneceğim önyargısıyla gittiğim bu film için; 09.00-18.00 saatleri arasında olan okulumun ve 18.30-20.30 olan fotoğraf kursumun yorgunluğuyla sırasıyla tuzla-pendik-maltepe yaparak ilk çıktığı gün afm'ye parayı bayıldım. Kesinlikle para ve vakit kaybıymış.

I'll be your water. I'll be yours

• 1512
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #419 : 28 Ocak 2010, 22:30:38 »
Panoramal Activiyt
Earthsea 1-2
The Reader
The Cake Eater
Sherlock Holmes

-Panoramal Activity beklediğim gibi değildi Slyffindor'un dediği gibi tamamiyle para ve vakit kaybı
-The Cake Eater boş bi film ımm hiç bişey anlamadım açıkçası. Ama Kristen Stewart'ın oynadığı rol çok başarılıydı bence.
-Sherlock Holmes tek kelimeyle muhteşem.