Kayıt Ol

Superman Çok Yüksekten Uçacak!

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
  • Rom: 33
  • Unimpressed was his default state.
    • Profili Görüntüle
Superman Çok Yüksekten Uçacak!
« : 13 Ekim 2010, 17:37:24 »

Uzun zamandır çekilmesi düşünülen Superman'in yönetmeni belli oldu. '300' ve özellikle 'Watchmen' ile gibi filmlerle büyük çıkış yakalayan Zack Snyder, merakla beklenen yeni Superman'i yönetecek isim olarak açıklandı.

Stüdyonun Superman'i telif hakları sorunu yüzünden 2012'ye dek bitirmesi şart. Şimdi merak edilense, oyuncu kadrosu. Onların da önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor.

Synder'in yöneteceği filmin yaratcısı kadrosu da tüm sinema ve çizgiroman severleri heyecandıracak kadar iyi.

Filmin senaryosunda iki usta ismin imzası var. 'Memento/ Akıl Defteri', 'Prestij/ The Prestige', 'Kara Şövalye/ Dark Knight' ve son olarak da 'Başlangıç/ Inception' son yıllara damgasını vuran Chrsitopher Nolan ve 'Gizemli Şehir/ Dark City' ve 'Kara Şövalye' gibi başyapıtların senaristi David S. Goyer. Nolan ile Goyer Batman'in 3. filminde de birlikte çalışacaklar.

Son Superman filmi, 'Superman Returns' Bryan Singer imzalıydı ve 'çelik adam'ı Brandon Routh canlandırmıştı.

Kaynak: ntvmsnbc
Yaşasın!
Ne kadar da ideolojik yaklaşıyoruz birbirimize.

Çevrimdışı Elijah

• 627
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
Ynt: Superman Çok Yüksekten Uçacak!
« Yanıtla #1 : 13 Ekim 2010, 18:04:58 »
Kadroyu ve önceki filmlerini görünce ağzım sulandı. İyi bir şeyler çıkacak gibi. Bir önceki film güzeldi ama yeterli bulmamıştım, bunda o boşluğumu kapatırım umarım.

Filmle beraber diğer ilgimi çeken konu da mizahçıların film hakkında düşündükleri, gerçekten böyle klasik filmlerde çok komik şeyler buluyorlar  :) (bkz:İnception, Star Wars...)
Planemo Syndrome

Çevrimdışı kusad

• 487
  • Rom: 5
  • Kendimi Kaybettim!Hükümsüzdür!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 13 Ekim 2010, 19:13:56 »
Bana Superman,Terminatör,Rambo gibi filmler hiç cazib gelmiyor.Hiç yenilme ihtimali yok her cm'i taransa yaşayacak tipler.Ve bu beni nefret ettiriyor.

Çevrimdışı Alorka Greenleaf

• 603
  • End of the Ergenism
    • Profili Görüntüle
    • f
« Yanıtla #3 : 13 Ekim 2010, 20:23:18 »
Bana Superman,Terminatör,Rambo gibi filmler hiç cazib gelmiyor.Hiç yenilme ihtimali yok her cm'i taransa yaşayacak tipler.Ve bu beni nefret ettiriyor.
Evet. Çok sıkıcı da oluyorlar. Hem ne bileyim, artık pelerinli, kostümlü süper kahramanlar heyecanlandırmıyor. Pek fazla ilgi görmeyecektir bence.

Çevrimdışı Elijah

• 627
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 13 Ekim 2010, 22:57:36 »
Evet. Çok sıkıcı da oluyorlar. Hem ne bileyim, artık pelerinli, kostümlü süper kahramanlar heyecanlandırmıyor. Pek fazla ilgi görmeyecektir bence.

Recep İvedik gibi halk kahramanları mı olsun?
Planemo Syndrome

• 603
  • End of the Ergenism
    • Profili Görüntüle
    • f
« Yanıtla #5 : 14 Ekim 2010, 15:50:45 »
Her konuda "Recep İvedik" muhabbeti olmasa daha güzel olur aslında. Yanlış anlama, sana karşı bir şey değil. Ama Recep İvedik' in konuyla hiç alakası yok ki. :)

Çevrimdışı Elijah

• 627
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 14 Ekim 2010, 17:02:09 »
Sonuçta Recep İvedik de bir halk kahramanı(!). Ben senin ne tür kahramanları sevdiğini merak ettim, taytlıları sevmiyorsun ya, o bakımdan.  :)
Planemo Syndrome

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 14 Ekim 2010, 17:22:05 »

Bana önce her cm'si taranan, sonra da her cm'si tarandığında yaşayamayan bir kahraman söyler misin? Böyle bir kahraman var da ben mi bilmiyorum? En kötü hastaneye gider, iyileşir çıkar intikam alır. Adı üstünde "Kahraman" bu, "Kahraman"sız film olmayacağı için ilk sahneden ölmeleri saçma olurdu.
Yaşasın!

• 603
  • End of the Ergenism
    • Profili Görüntüle
    • f
« Yanıtla #8 : 14 Ekim 2010, 19:21:18 »
Sonuçta Recep İvedik de bir halk kahramanı(!). Ben senin ne tür kahramanları sevdiğini merak ettim, taytlıları sevmiyorsun ya, o bakımdan.  :)
Aslında ivedik de taytlı. :D Benim için bir karakterin kahraman olabilmesi için ya kılıcı, ya da asası (büyü gücü de olabilir.) olmalı. Ve güçlü bir irade. :)
-----------
Bana önce her cm'si taranan, sonra da her cm'si tarandığında yaşayamayan bir kahraman söyler misin? Böyle bir kahraman var da ben mi bilmiyorum? En kötü hastaneye gider, iyileşir çıkar intikam alır. Adı üstünde "Kahraman" bu, "Kahraman"sız film olmayacağı için ilk sahneden ölmeleri saçma olurdu.
Ama en azından sürprizli olabilir kanımca. Örneğin; Gandalf. Öldüğü sanılıp ölmemesi. Ya da daha yaratıcı.
Spoiler: Göster
Aklıma gelen bir örnek; Ezel. Yani kahramanlığından falan değil. Değişik bir tarz.[*] Ezel izlemiyorum![/] :)

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 15 Ekim 2010, 17:51:09 »
O asalı, kılıçlı kahramanların yapı taşlarıdır, Superman, He-Man, vs. Ayrıca şunu da hatırlatmak isterim, Superman bir buz kütlesine hapsediliyordu. Yenilmez değil, kimse yenilmez değildir. Gandalf'ta değildir, Superman de değildir, Wolverine de değildir.
Ezel değil de, Monte Kristo Kontu desek daha iyi. Çünkü senaryo tamamen aynı[spoiler]Kahraman olarak kabul etmiyoruz tabii ki.
Edilir de, bizim bahsettiğimiz kahramanlardan değil.
[/spoiler]
Yaşasın!

Çevrimdışı Fëanor

• *
  • 24
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 23 Temmuz 2012, 20:43:16 »
  Merakla beklediğim filmin ilk fragmanı yayınlandı. Fragman pek bir bilgi vermese de ağzıma bir parmak bal çalmadı değil. Batman'dan sonra böyle ciddi bir Superman filmi Justice League'e hazırlık gibi geldi. Fragmana şurdan ulaşabilirsiniz:

http://youtu.be/F8q3ZFCMhpY
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.