Kayıt Ol

Slryan' ın Varisi

Çevrimdışı mimoza

• **
  • 56
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Slryan' ın Varisi
« : 20 Ağustos 2011, 21:17:11 »
                                                                 Zaman'ın suyu aktığında

Rüzgar bir kez daha tersten esmeye başladı

Kirli kan tekrar toprağa karıştı

Ateş karanlığı aydınlatmazken

Gölge hüküm sürmeye başladı

Ve Anka'nın Efendisi zamanın içinden çıkageldi

Artık gölge ve ışık için çarpışma vakti

Fakat bu asla son olmayacak...

______________________________________________________________                                   

'' Bir Zaman Lord'u mu ? Yoksa Anka Efendisi miydi? Ya da Bir Aşk Adamı mı ?

Belkide Her Üçüydü Ama Bildiği Tek Bir Şey Vardı.

Kutsal Topraklar Onu Çağırıyordu

Slryan' ın Varisi Jerion'u ''

Magicians!!! Göklerde bir yerde!!!

http://www.kayiprihtim.org/forum/joel-robert-magiciansin-kurtulusu-bolum-123456-t6728.0.html

Yorumlarınızı bekliyorum...

Çevrimdışı mimoza

• **
  • 56
    • Profili Görüntüle
Ynt: Slryan' ın Varisi
« Yanıtla #1 : 24 Ağustos 2011, 02:36:10 »
I.Bölüm '' Büyücünün Peşinde ''

Duvarları yıkılmış bir ahır, yolun sağında duruyor, kötü bir hava yayıyordu. Kuru samanların çoğu kanla ıslanmıştı. Jerion, yolun kenarından ilerlerken, Sam, kılıcı elinde, karanlığın içinde belirdi. Elleri yaralıydı.

Eliah, Sam'e dönerek sordu ''Ellerinin hali ne öyle?''

''Sadece düştüm,'' diye yanıt verdi Sam. ''Burası terkedilmiş, büyücüden hiç bir iz yok Jerion''

''Gölge ve karanlık burayıda kaplamış Sam.'' Eliah, tedirgin bir şekilde etrafına göz attı. ''Lanet olsun,'' diye mırıldandı. Jerion, ''hadi gidelim,'' dedi.

Yanlış giden bir şeyler vardı. Tıpkı yıllar önce Laien ırmağının terse akması gibi, tuhaf bir şeydi. Bütün hayatı boyunca hiç böyle hissetmemişti. Zaten saatlerce yürümüştüler, karınları açtı ve bu gece tek bir sorun daha istemiyordu.

Gaildor yolundan çıkmak üzereydiler, ses çıkarmamak için oldukça yavaş ilerliyorlardı. Yola çıkalı iki ay olmuştu, Jerion'a soracak olsalar, hiç düşünmeden, bir yıl derdi. Somut bir gelişme olmaması onu deli ediyordu, iki hafta önce atlarının, Alvandorlu hırsızlar tarafından çalınmasını hesaba katarsak, çıldırmak üzereydi, ''Bir zaman lord'unun at'ı çalınıyor'' dedi kendi kendine ve huysuzca bir kahkaha attı karanlıkta ilerlerken.

''Sizde kimsiniz ?'' diye seslendi karanlığın içinden bir adam. Büyük meşe ağacının altında duruyordu. Tuhaf bir ses tonu olan, kıyafetleri yırtılmış, kısa boylu bir adamdı.

''Tetreus bölgesinde geliyoruz,'' dedi Jerion, kılıcını kınından çıkartırken.

''Slyran Aşkına !'' dedi adam, sevinçli bir kahkaha atarak. ''Sheldor kılıcı bu, sen bir zaman lord'usun''

''Peki, sen kimsin ? '' dedi Jerion, adama biraz daha yaklaşarak.

''Adım Riaka Nelsoft, bir çiftçiyim efendim, gölge birlikleri köyümüzü bastı ve bütün evleri yaktı, kadınlarımızı ve çocuklarımızı öldürdüler, bir tek ben sağ kaldım efendim, haftalardır saklanıyorum.

''Buraları iyi bilirmisin ?'' Nelsoft dedi Eliah ''Belkide bize yardım edebilirsin.''

''Evet efendim, avucumun içi gibi bilirim'' diye istekli bir şekilde seslendi Nelsoft.  

''O halde bizle gel'' dedi Jerion, ''Kızıl pelerininli bir adamı arıyoruz, Fenzer köyüne gidebileceğini düşündük''

''Fenzer köyü ! ama oraya yıllardır kimse uğramadı efendim''

Kesinlikle yaklaştık diye düşündü Jerion. Küçükken köy korucusunun ormanda dolaşırken söylediği şarkının bir kısmını hatırladı, ''Bela nerdeyse, çözüm ordadır.'' Kararlı bir ses tonuyla, ''Dinlenmeden Fenzer'a gidiyoruz'' dedi.

''Karanlığı aydınlatmaya !''  

http://www.kayiprihtim.org/forum/joel-robert-magiciansin-kurtulusu-bolum-123456-t6728.0.html

Çevrimdışı afterlife

• *
  • 5
    • Profili Görüntüle
    • Facebook
« Yanıtla #2 : 25 Ağustos 2011, 15:20:17 »
gayet iyi gidiyor neden yarım kaldı?

Çevrimdışı mimoza

• **
  • 56
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 26 Ağustos 2011, 02:51:17 »
Fırsat bulduğumda hemen 2. bölümüde geçeceğim yorum için sağol...