Kayıt Ol

Sık kullandığınız eşyalar sizden şikayet etse...

Çevrimdışı serhan1310

• **
  • 91
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
    Hepimiz bazı eşyalarımızı hunharca kullabıyoruzdur. Peki bu eşyalarınız sizden şikayet edicek olsalar neler derlerdi...

Örnek olarak...

Klavyem:  yeter abi ya pilim bitti diyorum hemen yenisini getiriyorsun. İstifa edeceğim bu gidişle...

Çalar saat: Hem dört te kaldır diyosun, kaldırıncada küfür edip ordan oraya vuruyosun. Bi fün uyandırmayacağım göreceksin...

Gitarım : Senin ellerinde kendimi çok kullanılmış hissediyorum. Ömrümü yedin...

cesaret yoksa zaferde olmaz

Çevrimdışı kuostok

• *
  • 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: Sık kullandığınız eşyalar sizden şikayet etse...
« Yanıtla #1 : 09 Temmuz 2015, 01:44:29 »
kalemim -- Çevirme beni yeter yav.Kırıldım da bantladın,bize rahat ölüm de yokmuş.
akbilim -- Kaçıncı yere düşüşüm bu? Beni bi' elinde tutmayı beceremedin.
   Bilmiyorum ama ayakkabıda sayılır mı? Asıl çilekeş o.

Çevrimdışı SPAWN-TheUndead

• **
  • 52
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 09 Temmuz 2015, 02:27:17 »
Laptop: La 7/24 açığım, makineyim diye haklarım yok mu sanıyorsun hırbo!

Gitar: Kardeş elin çok terliyor, çelik telleri bile paslattın uzak dur!

XD
O ÇOCUKLARI BAĞIRTTI, BENDE ONU BAĞIRTTIM BAĞIRTTIM BAĞIRTTIM VE GENE BAĞIRTTIM!!!

MEİJİ FANSUB

Çevrimdışı dwhale

• *
  • 8
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 11 Temmuz 2015, 02:11:27 »
Duvarlar: "hani bu sene boyayacaktın tüm duvarları, hani her birimizde bir resim olacaktı, O yüzden müsade ettik beyaza boyamana, yoksa mavi iken iyiydik biz, ertelenmekten sıkıldık, bir yerden başlamak lazım"

Wacom Bamboo Pen: "Oğlum, işin bitince şu kırmızı banda tak beni, sonra odana girenler önce benimle normal kağıda yazı yazmaya çalışıp ucumu ağlatıyorlar, sonra da <<bir insan niye kalem bulundurmaz>> diye seni azarlıyorlar, yetti gayrı"

Ferreira Porto Tawny Vinho Tinto:
"Arkadaşım, sen koleksiyoncu değilsin, artık aç ve iç beni. Koleksiyoncu olsan mahzenin olurdu, var mı? yok, iç o zaman, tadımı çıkar"

Sıradaki kitaplar: "3 yıldır sıra bekliyorz kardeş, tam bana sıra geldi diyorum yeni kitap geliyor yanıma"

Lap Top Fanı: "Yaşlandım artık tamir edilmek istemiyorum, jübilemi de yapsak artık da yeni genç bir fana geçsen sen de, ne güzel sessiz sessiz, mis"

Pasaport: "Artık gelecek sene gideriz bir yerlere heralde, sıkıldım boş sayfalardan"

Küllük: "Bıraktı evet sigarayı bıraktı, 20 senedir ışık görmemiştim... Söz vermiş kıymetli birine, bir anda bırakmış, ben de saydammışım meğer, kül rengi değilişim" :P

Ben: "Az kaldı, az, birazcık daha sabır, herşey sırayla" :)
inhale, exhale, dwhale

Çevrimdışı Gadd

• *
  • 27
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 02 Nisan 2016, 13:34:40 »
Mobil telefon : İşine gelmeyince fırlatıp durma artık ^+%&...

Gitar : Eskiyince hemen ellere verdin.

• **
  • 82
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 02 Eylül 2016, 12:43:59 »
Klavyem league of legends oynamamamı ister kesin... Bıraktım zaten korkma canım benim :)
"Demire şeklini veren demircinin iradesidir, çekicin darbesi değil." - Turram oğlu Kopram, Hakon'un demircisi

Çevrimdışı cankutpotter

• 1233
  • Rom: 14
    • Profili Görüntüle
    • Büyülü Kale, Hayallerinizin adresi.
« Yanıtla #6 : 02 Eylül 2016, 13:45:31 »
Sanırım şu an elimin altındaki bilgisayarım şikâyet ederdi ve büyük ihtimalle şöyle bir şey derdi:

"Ya arkadaşım, bak tamam anladık ama yedi yirmi dört kullanıyorsun. Şarj etmeye götürüyorsun, dinlenirken de rahat bırakmıyorsun! Bari maaşa bağla da tam olsun." :D
İnsan, hayalleriyle vardır.

Çevrimdışı spren

• **
  • 77
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 02 Eylül 2016, 15:21:50 »
Televizyon: Sırf evin içinde bir ses olması için beni kullanman hiç hoş değil.

Kahve Kupam: Suyu, sütü, çayı, kahveyi her şeyi bende içmek zorunda mısın?

Kulaklığım: Ne zaman bir müzik tarzını benimseyip seçeceksin çok merak ediyorum.

Telefonum: Beni artık kullanma. Valla kullanma, donuyorum yaşlandım. Beni biraz kendi halime bıraksan huzur içinde ölsem.

Katlanır kamp sandalyem: Ee sahil güzel de sen evde de kullanıyorsun beni?

Not defterim: Hala ilkokul çocuğu gibi sadece sağdaki sayfalarımı kullanman ne olacak? Yazıktır, israftır, günahtır.