Kayıt Ol

Wattpad

Çevrimdışı Bay_Karamsar

• 865
  • Rom: 12
    • Profili Görüntüle
Ynt: Wattpad
« Yanıtla #105 : 05 Ocak 2018, 16:31:04 »
İşte böyle! Wattpad hakkında daha fazla görüş, dikkate değer bulunan daha fazla isim 8) @milenya, öneriniz şimdiden meyvelerini vermeye başladı ;)

@ceyhunozcelik, belirttiğiniz bazı hususlar üzerinden gevezelik edeceğim:

Sorun ergenlikle ya da yoğunlukla ergenlik dönemindekilerin çoğunlukta olmasından biraz daha farklı. Asıl soruna yine kendiniz dikkat çektiniz; popüler olma kaygısı. Olay bu. Yoksa hepimiz ergenlik dönemi geçirdik, aramızdan bazıları bu dönemi geçiriyor veya geçirecek. Dikkat çektiğiniz popüler olma hedefi zehir gibi, her yaştan ve her deneyimden kişiye tesir edebiliyor :( Popülerlik ve ün getirsin diye yazılan hikayeyle, anlatmak ihtiyacıyla yazılan hikaye arasında fark var. Nerede okumuştum, hatırlayamadım: Kitap okumayanların bile kitap bastırmaya çalışması gibi durumlar söz konusu oluyormuş :-\ Durum Wattpad'a özel değil. Çağa özel bir durumun Wattpad'a yansıması.

Wattpad'a dikkat kesilmişken, bu genel durumu gözden kaçırıyor olabilirim  :-\

Çevrimdışı yavanna

• **
  • 109
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #106 : 05 Ocak 2018, 17:03:26 »
Takip ediyorum bu sayfayı, verilen isimlere de baktım ama hala ön yargımı kıramadım. Çok mu kapalıyım acaba?

Çevrimdışı milenya

• **
  • 260
  • Rom: 6
  • Belki de Tanrı bize inanmıyor!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #107 : 05 Ocak 2018, 17:09:16 »
 Beklemiyordum bu kadarını güzel oldu, isim geldikçe mutlu oluyorum hatta ilk önerilen bir kaç isme baktım, bakmaya ara ara devam edeceğim benim de hoşuma gidenler olursa hem güzel güzel okur, yazarına yorumumu yazar, buradan da öneririm.

@Bay_Karamsar, @ceyhunozcelik, siz popülerlik deyince aklıma bu seneki kitap fuarında "BÖŞRAĞĞĞ!" diye bağıran kızlarla yapılan bir televizyon haberi geldi. Küçük bir kıza "Sen Büşra'yı çok mu seviyorsun?" diye soruyor spiker. Kız kafasını sallıyor ve müteakiben "En çok hangi kitabını seviyorsun?"gibi bir soru daha yöneltiyor küçük kıza ama cevap efsane: "Ben okumayı bilmiyorum," gibi bir yanıt veriyor küçük kız. Şimdi bu kız o sırada yazarın ismini bağırıyor falan oradaki kalabalığın bir parçası ama olay okur-yazar ilişkisinden uzak. Kitap okumayanlar kitap basıyor, okuyamayanlar da onlara destek oluyor gibi bir durum var.
Spoiler: Göster

Çevrimdışı sunbae

• **
  • 50
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #108 : 05 Ocak 2018, 17:19:25 »
Wattpad'de benimde hesabım var Hatta bir şeyler karalamıştım. Ama devamı gelmedi. Yazmak zor iş :)

https://www.wattpad.com/myworks/86400478-kitabn-adn-daha-sonra-belirleyeceim

Çevrimdışı Khentis

• **
  • 100
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #109 : 05 Ocak 2018, 23:23:49 »
Yanlış yere mesaj atmak temalı.
The wizard's crown I'll take on Halloween.

Çevrimdışı ceyhunozcelik

• *
  • 9
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
    • Orta Evren Günlükleri
« Yanıtla #110 : 06 Ocak 2018, 10:55:11 »
@Bay_Karamsar
'Durum Wattpad'a özel değil. Çağa özel bir durumun Wattpad'a yansıması.'
Tespit çok iyi. Katılıyorum...
'Düşler ülkesinin çocuklarıyız biz!'