Kayıt Ol

Tom Hardy “Punisher”ı Oynamak İstiyor

Çevrimdışı Elendil_XX

• 504
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« : 07 Mayıs 2015, 13:14:16 »

Son yılların en başarılı aktörlerinden Tom Hardy geçtiğimiz günlerde verdiği röportajda daha fazla çizgi roman karakterini oynamak istediğini belirtti. The Dark Knight Rises’daki muhteşem Bane rolüyle hafızalara kazınan aktörün şimdilerdeyse en çok canlandırmak istediği karakter Punisher.

Haberin devamını okumak ve hayranların müthiş Tom Hardy - Punisher çalışmasına göz atmak için sizleri buraya alalım.

Haber: Gürkan "Elendil_XX" Akkaya

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Ynt: Tom Hardy “Punisher”ı Oynamak İstiyor
« Yanıtla #1 : 07 Mayıs 2015, 13:15:37 »
Bence yakışır. Punisher hayranı değilim ama Tom Hardy oynarsa güzel bir tat yakalanabileceğini düşünüyorum. Tabii kendi açımdan diyorum bunu :). Kendisini bu rolde görmek isterim. Bane'de neler yapabildiğini unutmadık.

Çevrimdışı Elendil_XX

• 504
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 07 Mayıs 2015, 13:24:44 »
Bence de yakışır. Adamın yakışmadığı bir rol görmedim gerçi şimdiye kadar. Marvel bir an önce Hardy ile antlaşmasını imzalasın.

Ayrıca o hayran çalışması da ne muhteşem bir şey olmuş yahu.  :ne

Çevrimdışı VeRMiNaaRD

• 461
  • Rom: 1
  • Star-Lord
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 07 Mayıs 2015, 16:29:19 »
Punisher çok sevdiğim karakterlerden birisidir. Oyunu kaç defa oynayıp bitirmiştim :D
Punisher'a sert rolleri iyi oynayabilecek bir oyuncu lazım ki Tom Hardy rahatlıkla bunu becerebilecek bir oyuncu.
2004 yapımında Tom Jane'in çok güleç bir tipi olduğundan pek sevememiştim. Ancak devam filminde Ray Stevenson biraz daha oturmuştu sanki.

Neyse özetle remake yapılacakca Tom Hardy gerçekten doğru bir seçim olacaktır.

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
  • Rom: 14
  • You may have heard of me.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 03 Haziran 2015, 21:58:54 »
Televizyona da sinemaya da çok yakışacak, fakat düzgün bir uyarlaması hiç yapılamamış bir karakter Punisher. Marvel'ın son dönemde uyarlamalar konusundaki başarısı da hiç azımsanacak gibi değil. Hem sinemada, hem de televizyonda çok iyi gidiyorlar. Tom Hardy gibi bir aktörü de göz önüne aldığımızda karşımıza çıkabilecek şey için heyecanlanmadan duramıyorum ben.
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

#hayır