Kayıt Ol

Avrupa Yakası

Çevrimdışı darkkb

• **
  • 73
  • Rom: 0
  • WATER GUARDİAN
    • Profili Görüntüle
Avrupa Yakası
« : 08 Ağustos 2008, 21:49:18 »
Avrupa Yakası'nda Ata Demirer geri dönüş yaparken, bu kez evin annesi Hümeyra diziden ayrıldı.

Demirer diziden Hümeyra ile yaşadıkları tartışma nedeniyle ayrılmıştı.
Avrupa Yakası'nın yeni bölümlerinde rol alacak olan Ata Demirer'in Hümeyra'nın ayrılmasından sonra dönüş kararı alması dikkat çekti.

Çekimler sırasında ekip gülme krizine tutulurken Hümeyra, Ata Demirer'i herkesin içinde azarlamıştı. Hümeyra, "Sette gülme krizine tutulmuştu. Hepimiz profesyoneliz. Orada dakikalar bile çok önemli. Buna en sert şekilde tepki gösterdim" diyerek kendisini savunmuş, Ata Demirer ise diziden ayrılmıştı. Dizinin senaristi Gülse Birsel, Ata Demirer'in ayrılmasından sonra 'Volkan, askere gitti' diyerek ve zaman zaman da onu anarak diziden tamamen kopartmamıştı. 

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: avrupa yakası haberlerı
« Yanıtla #1 : 09 Ağustos 2008, 00:33:50 »
Hümeyra'nın dışında dizide Kubilay ve Gülenay'ı canlandıran Vural Çelik'te diziden ayrılmış.Hümeyra'nın öyle yapmasını hiç yakıştıramadım doğrusu.Biz ekran başında nasıl gülüyoruz ,orda onlarında sette gülmeleri çok normal.Hümeyra'nın İffet isimli rolü de iyi bir karakterdi dizi de ama seçim yapılacaksa Ata seçilsin,Tolga Çevikle çekilecek sahnelerinin ne kadar komik olacağını düşünemiyorum bile ;D

Çevrimdışı Ulysses

• *
  • 24
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 09 Ağustos 2008, 00:45:32 »
Ata Demirer %100 girsin ama Sacit te ayrılmasın :D  Ayrıca resmiyeti sevmeyen birisi olarak şunu söyleyebilirim ki ne iş yapıyorsanız yapın yeri geldiğinde eğlenmek en doğal haktır...

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 09 Ağustos 2008, 19:03:33 »
Hümeyra'nın gitmesine üzüldüm. Fakat neden gittiği açıkça yazmıyor. Ata geri geldi diye mi gitti?

Kadro Vural Çelik'siz olur mu yahu. Umarım yanlış bir haberdir. :S
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 09 Ağustos 2008, 19:11:33 »
Kahretsin,Vural Çelik diziyi izlemek için tek sebebimdi. :P Bi de arada bikaçı da çekiyodu ama bu adamın performansına ölürüm lan! :P Gitmesin gitmesin, :P

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Allein

« Yanıtla #5 : 09 Ağustos 2008, 19:16:01 »
Ya ama ben İffet'in o soldan gelişlerine bayılıyordum. Kubilay da giderse bir tek Burhan ve Şahikaya gülebilirim artık.  :-\

Çevrimdışı SeD

• 877
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 09 Ağustos 2008, 19:46:41 »
Kubiii :fringa Olamaz yaa çok seviyodum onuuu ... :S Sesleri felan süper yaa inşallah yanlış haberdir.. :S İfot da gitmesin yada gidebilir o da neyse böyle iyidi yaa :S ???

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 09 Ağustos 2008, 21:31:36 »
Bugün gazetede okuduğum bir habere göre de Şener Şen diziye Sacit'in Gaziantep'ten gelen babası olarak katılıyormuş arkadaşlar ;)

Allein

« Yanıtla #8 : 09 Ağustos 2008, 21:35:01 »
Bugün gazetede okuduğum bir habere göre de Şener Şen diziye Sacit'in Gaziantep'ten gelen babası olarak katılıyormuş arkadaşlar ;)

Aaa.. Süper ya! Peki haber kesin mi yani?

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 09 Ağustos 2008, 21:42:05 »
Takvim gazetesinin 1 Ağustos 2008 'de çıkan gazetesinde böyle bir haber var ama şimdi Haber Türk'e baktım ve Gülse Birsel'in bunu yalanladığını öğrendim.

Şener Şen Avrupa Yakası'na katılacak mı?

Gülse Birsel son noktayı koydu

03.08.2008 20:01

Şener Şen'in Avrupa Yakası dizisine yeni sezonda katılacağı ve dizide Sacit'in babasını oynayacağı haberleri gazetelerde yer almıştı. Dizinin senaristi ve oyuncusu Gülse Birsel, konuya bugünkü köşesinde açıklık getirdi:

"Avrupa Yakası'na Şener Şen'in katılacağı uydurma bir haberdir. Gazeteci arkadaşlarımızın bana veya Plato Film yetkililerine onaylatmadan bu tip asılsız haberlerden alıntı yapmamalarını rica ediyoruz. "

Haber Türk'ten alıntıdır.

Bu haber yalan çıktı yani ;)

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 11 Ağustos 2008, 10:12:04 »
Ya amaa.. televizyondan izlediğim tek dizi ki o benim ayrılmasın kimse, hele Kubi hiç gitmesin. Biri geliyo biri gidiyo cx cx hiç sevmedim bunu <.<

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 11 Ağustos 2008, 10:14:04 »
Şener Şen gelseydi mükemmel olurdu ama.. :D

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
Ynt: Avrupa Yakası Haberleri
« Yanıtla #12 : 29 Ağustos 2008, 10:54:48 »
Avrupa Yakası... BİR FİRE DAHA VERDİLER!

Avrupa Yakası’ndan sürpriz bir ayrılık haberi daha geldi...

Avrupa Yakası’ndan sürpriz bir ayrılık haberi daha geldi... Hümeyra ve Vural Çelik’in ayrılıp Ata Demirer’in dönüş yaptığı diziden ayrılan son isim “Sacit” rolündeki Tolga Çevik oldu. Milliyet Gazetesi'nin haberine göre, Tolga Çevik yeni dönemde Komedi Dükkanı’na ağırlık vermek için Avrupa Yakası’yla yollarını ayırdı.

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 29 Ağustos 2008, 11:52:09 »
Ooo kimi izlicez ki biz şimdi. :hemk Hümeyra'yı geçtim, Tolga Çevik gitmemeliydi yau.

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
  • Rom: 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 29 Ağustos 2008, 12:59:24 »
ohoooo giden gidene yuh ya hümeyra gider tolga gider ya tolga gitmesin yaaaa....atanın gelmesi iyi olduda umarım burhana daha yılışık seyler verirlerse iç çekemem...
she's back!!