Kayıt Ol

Supergirl

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Supergirl
« : 08 Mayıs 2015, 17:37:12 »

Arrow ve Flash’in Yapımcısından Yepyeni Bir Dizi: Supergirl

CBS’nin başarılı senarist ve yönetmeni Greg Berlanti, Arrow ve Flash ile yakaladığı başarılı süper kahramanlar dizilerine tanıdık bir ismi daha ekliyor: Supergirl!

Başrol oyuncusu, dizinin muhtemel çıkış tarihi ve Supergirl'ün kökenine dair kriptonit içermediği %99 garantili haberimize buyurun.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
  • Rom: 14
  • You may have heard of me.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Supergirl
« Yanıtla #1 : 09 Mayıs 2015, 13:19:25 »
Arrow'dan ziyade Flash gibi olursa çok iyi olur, çok da güzel iyi olur. Arada Flash'le çakışıyorlar falan ama onu takip etmek için bile izleyemiyorum Arrow'u ben, insanlara soruyorum anlatıyorlar.
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

#hayır

Çevrimdışı VeRMiNaaRD

• 461
  • Rom: 1
  • Star-Lord
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 09 Mayıs 2015, 15:07:33 »
Arrow'dan ziyade Flash gibi olursa çok iyi olur, çok da güzel iyi olur. Arada Flash'le çakışıyorlar falan ama onu takip etmek için bile izleyemiyorum Arrow'u ben, insanlara soruyorum anlatıyorlar.

Arrow son bölümlerde kendini toparlasada bu sezon ciddi manada sıktı. Ra's Al Ghul dahil olmasa beniim gözümde bu sezon berbat bir sezon olacaktı. Geçen sezonla kıyas yapıyorum da çok çok geriledi. Flash ise ivmelenerek güzelleşiyor. Her bölümde daha da zevk alıyorum.
Arrow'u başkalarına anlattırmak yerine sara sara izlesen daha iyi olur bence.  40dk değilde 15 20 dkda izleyerek hem konuya hakim olursun hem de güzel yerleri kaçırmamış olursun :D

Supergirl'in pek tutacağını zannetmiyorum ama bakalım ne olur görecez

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
  • Rom: 14
  • You may have heard of me.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 09 Mayıs 2015, 16:18:03 »
Bana da pek tutacak gibi gelmiyor. Hatta doğrusunu söylemek gerekirse süper kahraman dizileri patlamışken, hep erkek oldu bir de kadın kahraman dizisi yapalım diye yapılmış hissi verdi bana.

Arrow'un da hepsini değil, işte dediğim gibi Flash'e Felicity, Arrow falan geliyor arada. İkisinin bölümleri hikayeleri birleşiyor, orada anlamadığım kısımları falan soruyorum. Yoksa umurumda değil Arrow. :D

In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

#hayır

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
  • Rom: 33
  • Unimpressed was his default state.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 14 Mayıs 2015, 17:35:56 »
Yeni bir trailer - 6 dakika 36 saniyelik bir eziyet - yayınlanmış. Baya, baya kötü, tıpkı diğer DC dizileri gibi. Marvel, Daredevil gibi bir dizi yapmasına rağmen DC'nin ona tek cevabı "Supergirl" ise bence bıraksınlar bu işleri.
Yaşasın!
Ne kadar da ideolojik yaklaşıyoruz birbirimize.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 14 Mayıs 2015, 17:52:33 »
Portalda haberini yapmıştık :).

Çevrimdışı Marius

• 1109
  • Rom: 31
  • poor misguided fool
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 14 Mayıs 2015, 18:01:41 »
Yeni bir trailer - 6 dakika 36 saniyelik bir eziyet - yayınlanmış. Baya, baya kötü, tıpkı diğer DC dizileri gibi. Marvel, Daredevil gibi bir dizi yapmasına rağmen DC'nin ona tek cevabı "Supergirl" ise bence bıraksınlar bu işleri.

Kelimesi kelimesine katılıyorum yav.
After I count down, three rounds, in hell I'll be in good company.

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rom: 59
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 14 Mayıs 2015, 18:20:58 »
Ben de epeyce başarısız bulanlardanım. Marvel ile aynı kafada gitmek istemiyormuş gibi hareket ediyorlar, ona saygı duyuyorum ama karşılığında verdikleri şey buysa daha almaları gereken epey yol var gibi.

Hayır neden bu tarz yapımlara bütün klişeleri doldurmak zorunda hissediyorlar kendilerini onu bir türlü aklım almıyor.
Uzay elbisemle kavgaya hazırım.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 14 Mayıs 2015, 18:25:44 »
Tek beğenen ben miyim? Klişe mi? Bence tipik erişilmez süper insan yerine acemilikleri, heyecanları, sakarlıkları olan bir kız portresi çizmeleri ve işin içine esprili bir yorum katmaları güzel olmuş.

Oyungezer'de de tartışma çıktı bu konuda :) Enis yerden yere vurmuş, Ömer'le ben beğendik. Haber başlığında yazarlar birbirlerine yorum yaptı resmen. Okurlardan biri Oyungezer: Civil War yazmış hatta :) Bizimkisi daha çok "pun war" gibiydi tabii.

Portaldaki haberi okumak isteyen olursa şöyle buyursun.
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı Lordmuti

• 1123
  • Rom: 35
  • Time is a drug. Too much of it kills you.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 14 Mayıs 2015, 18:45:57 »
Ben pek beğenmedim ama nefret etmiş değilim. Sonuçta iptal edilecek tek sezonu olsa bile izleyeceğim büyük ihtimalle. Neden pek beğenmedim? Çünkü çok klişe bir gençlik dizisi gibi kokuyor. Kullanılan müzik olsun sahneler olsun bana böyle hissettirdi. Süperkız değil de sanki alelade bir amerikan gencinin hayatını anlatan bir dizi mi desem ne desem? Tam bilemedim yani garip bir durum.

İmparator olmayı canım kolay mı sandın?
Dünyaya kazık çaktım duyulsun adım.

Çevrimdışı Eco

• **
  • 143
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 14 Mayıs 2015, 18:50:18 »
Tek beğenen ben miyim? Klişe mi? Bence tipik erişilmez süper insan yerine acemilikleri, heyecanları, sakarlıkları olan bir kız portresi çizmeleri ve işin içine esprili bir yorum katmaları güzel olmuş.
Yalnız değilsin İhsan abi. Ben de üstteki yorumları okuyunca bende mi sorun var dedim. Dizinin haberini ilk duyduğumda hiç umursamamıştım ama bugünkü videoyu izleyince hoşuma gitti.

Rabbul samae, fecal rajae
Fe aynaha aral hayati
Ati elaica men hazal caouni
Arjouca rabbi, labbi nadae

Çevrimdışı Elendil_XX

• 504
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 14 Mayıs 2015, 20:19:33 »
Valla İhsan abi yazdığın haberi şaşkınlıkla okumuştum sabah. Gece çıkmıştı fragman, bu ne rezil bir şey diye söylenip yatmıştım. Sabah senin yazında öve öve bitiremediğini görünce çok şaşırmıştım. Baştan sona klişelerle dolu bir 6 dk.lık eziyet geldi bana da. Hayır her şeyi geçtim, onca karakterin dizisini yapmak varken Supergirl nedir Allah aşkına. Aşırı gereksiz bir yapım olmuş bence. :P

Çevrimdışı Laughing Madcap

• 960
  • Rom: 51
  • The Oncoming Storm
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 14 Mayıs 2015, 21:08:13 »
Bizim evde CBS çekmiyor, izleyemeyeceğim. O yüzden ön yargılarım ve elimizdeki mevcut verilerle yorumlayacağım.

Öncelikle tamamen beklentilerimi karşılayan bir fragman izledim. Sonuçta DC'nin TV dizilerindeki "başarıları" ışığında öznesi Supergirl olan bir yapıttan sunduklarından fazlasını beklemek abes kaçar. Basit diyaloglar, klişeler, bol bol gösterilen bacaklar, saçma duygusal sahneler, harcanan çuval çuval paralar, garip aile kavramı ve çizgi romanlardan yapılan basit göndermeler; afiyet olsun.

Ama hani çerezliktir, zaman geçirmektir, izleyen olur elbette.

Supergirl'e ayrı, kuzenine ayrı sevgi ve saygılar.
Attention all planets of the solar federation
We have assumed control.

Çevrimdışı Güvercin

• *
  • 7
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 14 Mayıs 2015, 21:36:05 »
İsminden ötürü son derece gülünç bulduğum bir diziydi başlangıçta. Daha sonra tanıtımında aynı derece gülünç olduğunu fark etmek pek şaşırtmadı.  Bir Arrow ya da Flash kadar heyecan uyandırmadı ki DC olunca beklentimde oldukça düşüktü. Ama yine de karakterin kız olması yönüyle biraz sevimli bulduğumu itiraf etmeliyim. :)

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 14 Mayıs 2015, 21:47:22 »
Eco adamımsın! Diğerleri... ocak dışısınız!
Try to hide if you dare.