Kayıt Ol

The Bucket List~Şimdi Ya Da Asla

Çevrimdışı Amèlie

• 531
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
The Bucket List~Şimdi Ya Da Asla
« : 05 Şubat 2008, 18:09:04 »

Tür :   Dram / Komedi / Macera
Gösterim Tarihi : 1 Şubat 2008
Yönetmen : Rob Reiner
Senaryo : Justin Zackham
Görüntü Yönetmeni : John Schwartzman
Müzik : Marc Shaiman
Yapım : 2007, ABD , 97 dk.

Oyuncular

Jack Nicholson (Edward Cole) , Morgan Freeman (Carter Chambers) , Sean Hayes (Thomas) , Beverly Todd (Virginia Chambers) , Rob Morrow (Dr. Hollins) , Alfonso Freeman (Roger Carter) , Rowena King (Angelica) , Annton Berry Jr. (Kai) , Verda Bridges (Shandra) , Destiny Brownridge (Maya) , Brian Copeland (Lee)
Apayrı dünyalara sahip milyoner Edward ile araba tamircisi Carter’ın yolları, kanser hastalığı sebebiyle bir hastane odasını paylaşmalarıyla kesişir ve sadece iki ortak noktaları olduğunu keşfederler: Hayatlarının kalan kısmını yapmak istedikleri her şeyi yaparak geçirme arzusu ve kendileriyle barışma ihtiyacı.

Hayatları boyunca yapmak istedikleri herşeyin bir listesini yapıp hastaneyi terkeden iki arkadaş, birlikte araba seyahatine çıkarlar ve bu süreçte dost olup, hayatı dolu dolu, hoşgörü ve mizahla yaşamayı öğrenirler.

Film şu an Beyazperde rekortmeni, 9.7 puanla Godfather'ı da geçmiş. :D  Morgan Freeman muhteşem sesi ve oyunculuğuyla ayrı bir hava veriyor filme. Başlarda sıradan bir film diye düşünseniz de film bir anda bambaşka bir hal alıyor ve kendinize "Bazı şeyler için çok mu geç?" diyorsunuz. Film gerçekten de insana yaşama sevinci veriyor. Muhteşem, vizyondayken kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Çevrimdışı Onirique

• *
  • 44
  • Rom: 0
  • living is easy with eyes closed.
    • Profili Görüntüle
Ynt: The Bucket List~Şimdi Ya Da Asla
« Yanıtla #1 : 06 Şubat 2008, 00:26:03 »
kesinlikle hos bir film :) ben de kacırmayın derim :) sonu bitiriyor özellikle insanı :) [ya da ben cok duygusalım? aglayabilcek sekilde izlemisken filmi arkadasım filmden cıkar cıkmaz espri yapabilme yetenegine sahipti :P ]
~
Herkes ve her şey, beni yok etmek için, durmaksızın payını isteyerek, hiçbir zaman, bana el uzatmadan, yardımıma gelmeden, böyle olduğum için ve böyle kalayım diye beni severek, üstüme geliyor.
AlbertCamus

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 06 Şubat 2008, 15:30:31 »
Hemen aç konuyu acıma tabi :D Şu anda gitmek istediğim bir numaralı film. Umarım gelir buraya gelmeyecek gibi geliyor gerçi bana ama olsun :(
try again fail again fail better

Çevrimdışı Apocalyptique

• **
  • 193
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 06 Şubat 2008, 15:36:16 »
Morgan Freeman oynadıgı ıcın bu fılme gıtmek ıstıyorum,onu da bı kenara atarsam konusu ve Jack Nıcholson da ayrı bı olay.. En kısa zaman da gıtmek ıstedıgım fılmlerden (;

Konu ıcın tesekkurler. ^^

Çevrimdışı Ginny Weasley

• **
  • 136
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 06 Şubat 2008, 22:56:25 »
bugün gittiğim "Gone Baby Gone" filminde de oynuyodu :D hatta bu filme mi gidelim diğerine mi diye düşündük sonra Gone Baby Gone'ın konusu daha güzel geldi :D pişman değilim :P

Çevrimdışı Amèlie

• 531
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 06 Şubat 2008, 22:59:35 »
bugün gittiğim "Gone Baby Gone" filminde de oynuyodu :D hatta bu filme mi gidelim diğerine mi diye düşündük sonra Gone Baby Gone'ın konusu daha güzel geldi :D pişman değilim :P
O ikilemi ben de yaşadım. :D Evet onda da Morgan Freeman vardı. Ama ben bunu seçtim, ben de pişman değilim. :D

Çevrimdışı Sophié

• 836
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
« Yanıtla #6 : 17 Ağustos 2009, 20:46:14 »
Bu, bu mükemmel bişey ya. Artık iflahım kesildi yorum yapmaktan ama harika yani :D. Böyle bi de sizi bilmem ama yaşama enerjisi doluyo insan sanki.

too much sugar 
tb