Kayıt Ol

The Cure

Çevrimdışı Jejune

• 658
  • Rom: 1
  • *LucillaClarté'm. ~
    • Profili Görüntüle
The Cure
« : 09 Mart 2008, 14:52:51 »

1999 yılında Londra'daki RAK stüdyolarında kaydedilip mikslenen yeni albümleri 'Bloodflowers' piyasaya sürüldü. Sonra 2000 ilkbaharında gösterime girecek olan VH1 kanalı için çekilen Hard Rock Live programına bir bölüm çekmek için New York'a gittiler. Robert Smith sonra bunu televizyon, radyo, matbaa ve interneti kullanarak, tanıtmak amacıyla çok geniş uluslararası bir reklama başladı. ...

öte yandan Robert Smith'e göre 'Bloodflowers', en mükemmel ve kusursuz The Cure albümü. The Cure Şubat 2000'de Avrupa ve Amerika'da tanıtım konserleri verdi. Sonra tam gaz "Dream" turnesine başladılar. Ve hikaye devam ediyor...

özel tarıhcelerını okumak ıcın : TheCureTR

Çevrimdışı Apocalyptique

• **
  • 193
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: *The Cure*
« Yanıtla #1 : 09 Mart 2008, 16:20:20 »
Dinleyip ısınamadıgım,Rock'n Coke a geldıklerı sene yetkılılerın onca fanın nereye gıttıgını sorguladıgı gruptur ..

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 09 Mart 2008, 16:24:01 »
Lovesong tektir..Ama diğer şarkıları için pek yorum yapamıcam (=

Sağol bitanm konu için.^^

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 28 Ağustos 2008, 15:34:10 »
Hani böyle dinlenip de "neresi rock be hacı?" denilen gruplardandır. Lovesong fena değil de, Lullaby diye bir şeysini dinleyip oha dedim. Pop da değil tekno o şarkı! Ya da elektronik müzik işte, her neyse. Rock dedirtmem o şarkıya, günahtır, yazıktır...

Allein

« Yanıtla #4 : 28 Ağustos 2008, 15:47:07 »
Hani böyle dinlenip de "neresi rock be hacı?" denilen gruplardandır. Lovesong fena değil de, Lullaby diye bir şeysini dinleyip oha dedim. Pop da değil tekno o şarkı! Ya da elektronik müzik işte, her neyse. Rock dedirtmem o şarkıya, günahtır, yazıktır...

Lütfen, The Cure bir sürü maskeye sahip olan bir grup :P Ayrıca kaç senelik! Oturmuş, akıllarda yer etmiş... Zaten gözle görülür bir değişim sergilemiş, bariz. :P High da güzel şarkıdır, içimi bi' hoş yapar :P Ayrıca, grup bu eski ve yeni tarz arasındaki farklardan hoşnutmuş ve ayrım yapmıyorlamış Cansucuk senin gibi, aynı derecede sevsene  :hemk :P.