Kayıt Ol

tra bizyon

• *
  • 46
  • Rom: 0
  • BU KISMI ANLAMADIM
    • Profili Görüntüle
tra bizyon
« : 09 Haziran 2008, 10:20:50 »
arkadaşlar bende arada sırada çiziktiririm öyle can sıkıntılı bir zamanımda yazdığım bir hikaye bu,o kadar canım sıkkındıki başlık bulamadım yazıma o kadar  ;D

pıssstt pıssstt
 sesleri arasında yürüyordu koşar adım.koşmaya mecalsız elde değil,ayaklarına yorgun bulutlar inmiş kara şişler.korkuyordu,hiç korkamadığı kadar korkuyordu,en derin mevzu lu korku filmlerinden korkmamıştı bukadar,keskin bıçak seslerinden korkmamıştı da,oracıkta biledi ellerini zira soğuktu bu viran şehir.kaldırımları tüketti gece boyu tükenmişlik te yakıcı son sigarası,sigarayla avuttu kendini.çöktü kahve duvarına,pencere başının üzerindeydi,görünmüyorum dedi içlice,hani görseler,öpseler hani koklasalar küfredicekti içiinden yada dışından,analara tahsil edilmş amel yerlerine  bin  küfür allah razı olsun.şiir kahvesinin duvarı soğuk değil ellerinden,elleri ni ısıtmak için dokundu duvara kendini duvarlara ısıttı.küfürlü konuşmalara şahit oldu kahve duvarlarında yankı bulan,aşk küfürleşmelerin arasında konuşuluyordu.

"memet baba bir elmaçayı  yap bana gözünü seveyim"
sevgi sözcükleri sıçratılmış göz öbeklerine,küfürsüz de söylenmez sevgiliye,küfür tadında içilir en sıcak yudumlar.

"hay m..tiğimin maça kızı,kadın değilmisin papazlar öpsün  seni".
kadın ucubeleşmiş kahvenin ücralarında el verir olmuş herkeze, vermek  sanki kadına mahsusmuş gibi
küfürle anılmış.

düşünmeden edemedi acizliğini,kapattı kulaklarını insanın boş sohbetlerine ,ellerini biledi yine yine yine,bu nasıl soğıktu bilinmez.kalkmak istedi,gitmek istedi,gidişlerini özledi,bir sigsara daha olsa ne güzel olurdu,içlendi ağladı.
pisliğini akıttı gözlerinden,kaldırımın bir kenarına bıraktı gözucunda.
açıldı kahve kapısı,kafeinli insanlar geldi.dillerinde bitmek bilmiyen sözcükler suspus olmuş,uzun uzadıya baktılar kadına,biri bağırdı içeriye
"memet baba ölmüş o.....u, ölmüş lan."

Edit:Bazı yerlerdeki kelimeler forumda aykırıdır.Düzenleniştir ~~Papatya
istanbulda bir son bahar ,dışarda yine çisil çisil bir yapmur var,gitme monalisam kal biraz daha,bir sigara daha yak,uzan yatağıma,bir nefes daha