Kayıt Ol

Unutulmuş Diyarlar

Çevrimdışı Ejderfelaketi

• **
  • 359
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
Ynt: Unutulmuş Diyarlar
« Yanıtla #45 : 23 Şubat 2016, 22:27:07 »
FRPNET müjdeli haberi verdi: WoTC Türkiye yayın haklarını İthaki Yayınları devraldı. Unutulmuş Diyarlar ve Ejderha Mızrağı yayın sorumlusu da FRPNET genel yönetmeni Kayra Keri Küpçü geldi. Kayra abi ve dolaylı olarak FRPNET ekibinin Unutulmuş Diyarlar kitaplarının basımında görev alacak olmaları işi daha da güzelleştiriyor. Bir de yayın evinin İthaki olması beni rahatsız etti. Sayfalarda büyük boşluklarla büüyk puntoyla kalın kalın kitap basmaları ve Laika'dan alıştığımız yüzde 55'e varan indirimlerin olmayacağı bir gerçek olsa da WoTC lanetini İthaki'nin kıracağını ümit eder ve yıllardır gelmeyen kitapların Türkçe'ye kazandırılmasını dört gözle bekliyoruz.
Kumarı sadece oynatanlar kazanır sadece oynatanlar

Çevrimdışı maviadige

• **
  • 161
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
Ynt: Unutulmuş Diyarlar
« Yanıtla #46 : 16 Mayıs 2016, 22:27:47 »
Tamamını okuma fırsatı bulamadım ama sevdiğim serilerden birisi. İlk kitapları daha çok beğendim. Drizzt karakterinin ayrı yeri var bende. Sanırım seriye devam etmemi sağlayan onun güçlü yönleri, insani yanı, düşünceli ve anlayışlı yapısıydı. Hangi türde olursa olsun karakterler benim için önemlidir ve bende etki bırakmadıkça devam etmem mümkün olmaz.
Yakından bakarsan güzelleşecek.
Uzun süre bakarsan sevimli olacak.
Sen de aynısın...

-School 2013-