Kayıt Ol

Dralon

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
Ynt: Dralon & Darius - mit & Madcap
« Yanıtla #15 : 18 Mart 2010, 18:03:51 »
Dralon bir şey demeye kalmadan, handaki büyücünün arkasından geldiğini gördü. Çok geçmeden oda yanlarına gelmişti.
#rekt

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #16 : 18 Mart 2010, 18:14:52 »
Kahverengi cübbeli adamı yakasından tuttuğu gibi ayağa kaldırıp en yakındaki duvarlardan birine şiddetle çarptı. "Evet... Bay Buzparmak'da geldiğine göre konuşmaya başlasan iyi olur." dedi. Ardından gri cübbeli büyücüye dönerek "Sanırım ikinizin konuşacakları vardır" dedi sırıtarak.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Laughing Madcap

• 960
  • Rom: 51
  • The Oncoming Storm
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 18 Mart 2010, 18:23:55 »
Büyücü, Kahverengi cübbeliyi yakalayan adamın yorumu üzerine "Darius'u tercih ederim." dedi ve ekledi;

"Ah evet,bu adam da tam bana neden saldırdıklarını anlatacaktı."

Elini kemerindeki torbalardan birine daldırıp bir avuç tuz çıkarttı. Handa diğer arkadaşının suratını parçalarken kullandığı tuzdu bu.

"Değil mi? Anlat bakalım."
Attention all planets of the solar federation
We have assumed control.

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 18 Mart 2010, 19:37:06 »
Adam korku ile karşısında duran iki adamın yüzüne bakıyordu. "Be-ben sadece bir dövüşçüyüm. Par-parayla tutuldum! Her şeyi Abdur biliyor! Ne olursun zarar verme bana!" sonra Dralon'a döndü. "Bana zarar vermesine izin verme lütfen!" soğuk soğuk terliyordu resmen.
#rekt

• 960
  • The Oncoming Storm
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 18 Mart 2010, 22:56:27 »
"Abdur mu?"

Büyücü hafızasını zorladı ama ismi tanıyamadı. Muhtemelen onu Waterdeep'e getiren gemideki kahverengi cübbelilerin lideri olmalıydı bu Abdur. Kafasını salladı ve sorgulamaya devam etti.

"Sana zarar vermeyi düşünmüyorum. Bana yardımcı olduğun sürece, sana hiç bir zarar gelmeyecek. Şimdi söyle bakalım, amaç sadece beni öldürmek miydi yoksa bu Abdur'un benden istediği birşey mi var?"
We have assumed control.

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 18 Mart 2010, 23:34:56 »
"Abdur, senden sülalemizin sahip olduğu şeyi istiyor.. Kanını! Sen yıllardır aradıkları hazinenin yerini gösterdin ona!" dedi ve gözleri hançere doğru kaydı.

Darius kulağına fısıldayan birilerini duydu. Öldür diyordu. Hak etmiyor. Hemde hiç. Öldür. Kanını akıt. Ses etkileyiciydi ve Darius'un içinde hafif bir öfkenin kıpırtısı oluştu. Ona zarar vermişti bu adam veya arkadaşları.
#rekt

• 960
  • The Oncoming Storm
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 18 Mart 2010, 23:48:13 »
"Demek diğer arkadaşlarının benim evimde birer fare gibi dolaşmalarının sebebi buydu." dedi öfkeyle. Aile yadigari hançerini çıkarttı.

Waterdeep'e eski evlerinden aile yadigarlarını almak için gelen Darius, kendi evinde kahverengi cübbelilerden iki kişiyle karşılaşmıştı. O ikisi, eğer kimse onları aramaya çıkmadıysa, evin bodrum katında bağlı duruyorlardı. Kendisini öldürmeye çalışan bir kahverengi cübbeli şu anda hanın yer döşemesini kirletmekteydi. Kahverengi cübbeliler bir bir kendilerini gösteriyorlardı ve teker teker savaşlarını kaybediyorlardı. Abdur'la karşılaşmak için şimdiden sabırsızlanmaya başlamıştı Darius.

Sonuçta bu şehre kadar beraber yolculuk yapmışlardı. Ve şimdi bu karşılaştıkları... Bu, ihanetti. İhanet cezalandırılmalıydı.

Büyücü duraksadı. Bu düşünceler Darius'un muydu yoksa kulağına fısıldayan sesin mi, emin değildi.

Gözlerini rünlerle bezeli hançerden ayırmadan sordu.

"Abdur nerde?"
We have assumed control.

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 18 Mart 2010, 23:52:53 »
"O bizi bulur, en iyilerimizden biridir. As-asla bulamazsın onu!" gözleri hançerdeydi.

Dralon bir huzursuzluk hissetti. Hançerle alakalı ters giden bir şeyler vardı.

Darius ise iyiden iyiye sinirleniyordu. Yalan söylüyor, hayatta kalmaya değmez. Cezalandırılmalı!
#rekt

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 19 Mart 2010, 09:23:42 »
"Ehm... Darius? Adın buydu değil mi? Adama bir söz verdin unutma. Sana yardımcı olduğu sürece ona bir zarar vermeyecektin. Ve tamamen savunmasız birini öldürmek... bu yanlış. Tabii böyle değerlere önem veriyorsan?"
Try to hide if you dare.

• 960
  • The Oncoming Storm
    • Profili Görüntüle
Ynt: Dralon & Darius
« Yanıtla #24 : 19 Mart 2010, 15:41:07 »
Büyücü hala gözünü hançerden ayırmamıştı. "Cezayı hakediyor." dedi kendi kendine. Adını duymasıyla irkildi ve sonunda gözlerini hançerden ayırdı.

"Evet, bana yardımcı olduğu sürece ona bir zarar vermeyeceğim." dedi dalgın dalgın. Kahverengi cübbeliye daha da yaklaştı. "Ama pek de yardımcı olmadı değil mi? Bize saldırmış olması da onun pek masum olmadığını gösteriyor."

Gözlerini adamın kahverengi cübbeli adamın gözlerine dikti.

"Abdur'un nerede olduğunu ya da nerede olabileceğini söylersen, bana çok yardımcı olursun."
We have assumed control.

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 19 Mart 2010, 15:48:21 »
"Se-seni öldürene dek, senin olduğun yerde olacaktır. Seni izleyecektir. Ancak kimse bilemez nerede olduğunu onun.." dedi adam.

Bu arada üç tane şehir görevlisinin onlara doğru yaklaştığını gördü Dralon. Arkadan gelenlerin elleri kılıçlarındaydı, öndeki ise gayet rahat bir şekilde yürüyordu. Dralon'un önünde durdu. "Sorun nedir?"
#rekt

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 19 Mart 2010, 18:50:42 »
"Tam zamanında... Ben de hiç gelmeyeceksiniz sanmıştım. Bu adam..." dedi kafası ile kahverengi cübbeliyi işaret ederek "Bana ve buradaki dostuma (dostum kelimesini özellikle vurgulamıştı) saldırdı ve bizi öldürmeye çalıştı."
Try to hide if you dare.

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
Ynt: Dralon
« Yanıtla #27 : 19 Mart 2010, 20:14:09 »
"Öyle mi?" dedi adam kaşını kaldırarak. Dralon'un arkasına baktı. Yerde yatan kahverengi cüppeli adam haricinde kimseyi göremiyordu. "Kahverengili adam ve hangi dostun?"

Dralon fark etti ki, arkasında sadece kanlar içinde yere yığılmış bir adam vardı ve kahverengi cüppeliydi.
#rekt

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 19 Mart 2010, 22:01:20 »
"Ne? Lanet olsun! Nereye kayboldu bu adam?" dedi şaşkın şaşkın bir sağına bir de soluna bakınarak. "Teşekkür anlayışın bu mu yani?" diye bağırdı gecenin karanlığına doğru sonra da. Şehir muhafızlarının kendisine çıldırmış gözüyle baktıklarını görünce de "Galiba başım dertte..." diye mırıldandı kendi kendine.
Try to hide if you dare.

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 19 Mart 2010, 23:06:32 »
"Cahn, ceseti al. Sen de benimle geliyorsun." dedi Dralon'a. Adamlardan bir tanesi Dralon'un arkasına geçti ve onu ittirmeye başladı.
#rekt