Kayıt Ol

Vampire Hunt // VTM Oyunu //Oyun Logları

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
Vampire Hunt // VTM Oyunu //Oyun Logları
« : 30 Haziran 2010, 23:02:17 »
VAMPIRE HUNT-Oyun Logları
Oyun 16 Yaş ve Üzeri Üyelerimiz İçin Uygundur
Çünkü şiddet ve korku öğeleri içerebilir bile değil bildiğin direk içeriyor ve daha değişik şeyler de...

Biraz Acemiliğimize geldi logları çok sağlam tutamadık başta bir connection problemi oldu ama herşeye rağmen güzel bir başlangıçtı bence. Katılan herkeze teşekkürler.

Oyun Logları Aşağıdadır:
Spoiler: Göster
Alexander J. Black:
 Gerekli olup olmaması çok mu umurlarında sence? *Dedi Alexander zarif kadına bakarak. Tipik bir Giovanni olduğunu düşünüyordu kadının. Adama baktı.. Sıçtık, diye düşündü. Malkavian mı bu.*
Rocio Immanuel Ravna.:
 *Bakışlarını takım elbiseli vampire çevirir.* Benim umrumda olan tek şey başımıza neyin geleceği.
GM (Malkavian)
  Eşlikçilerden biri elini ağzına kaldırıp kolundaki iletişim aygıtına '5 dakika sonra oradayız' . Diyor

Rocio Immanuel Ravna.:
 *Soru soran bakışlarla bakıyor iki vampire de.*
Valerio Melchor Salinas  (Koyu Beyaz)
 *lanet 5 dakika bitmez ki şimdi diye düşünür ve gözlerini açıp silahlı refakatçilerine bakar. Dört kişi, neden hep dört olmak zorunda? diye düşünür. Kendisine bakan vampiri fark etmesine rağmen görmezden gelmeye devam eder*
GM (Malkavian)
 (burda kalmıştık evet)
Alexander J. Black:
 *Alexander bir süre düşündü. Gölgelerle adamları devirebilir en azından camdan atlamak için gerekli zamanı bulabilirdi. Ancak merakına yenildi, bırakalım da kim görmek istiyor, görelim dedi. Yüzüne hafif bir gülümseme yayıldı."
GM (Malkavian)
 Limuzin duruyor ve dört refakatçi birbirlerine uyum içerisinde aynı hareketler ve aynı atiklikle arabadan iniyorlar silahları çapraz yukarı bakar şekilde arabadan inmenizi bekliyorlar

Rocio Immanuel Ravna.:
 *Arabadan ilk inen Rocio oluyor. İndiği andan itibaren de çevresini incelemeye başlıyor.*
GM (Malkavian)
 Durduğunuz yer bir gökdelenin giriş katı kırmızı halı serilmiş basamakların ilerisinde kapı uzanıyor
Alexander J. Black:
 *Alexander bir kaşını kaldırdı.* Sabaha kadar burada mı bekleteceksiniz? *diye dalga geçti.*
 (radyo açık bu arada)
GM (Malkavian)
 (yeniledim tam gergin müzik başladı )
 *Limuzinden en son inen kişi olur. indikten sonra kapıyı kıracak biçimde sert şekilde geriye doğru iter ve kafasını kaldırıp gökdelene bir bakış atar*
 (gökdelene değil holün tavanın olacaktı, pardon)
GM (Malkavian)
 *limuzinin kapısı limuzin ile buluşur buluşmaz sert bir biçimde çınlar ve metalin ezilme sesi ile birlikte limuzin yere devrilir*
Alexander J. Black:
 (holde miyiz? daha kapı önünde değil miyiz?)
 (ahaahahhaa)
GM (Malkavian)
 (kapı önü )
 (zarlar sağlam geldi )
Alexander J. Black:
 (beyaz... vampirsin abi...)
 *Hiç bozuntuya vermeden pis pis refakatçilerinin suratına bakar.*
 (boşuna mı deli seçtik)
GM (Malkavian)
 *refakatçiler mp5 lerini Valerio'ya doğrultup içeri doğru ilerlemesi için işaret ediyorlar*
Alexander J. Black:
 (deli mi seçtin sen???)
 (hafif çatlak)
Alexander J. Black:
 (ha tamam XD)
Rocio Immanuel Ravna.:
 Şunu en başından tepelerine fırlatsaydın ya, *der, gülerek.*
Alexander J. Black:
 *Alexander hiç bozuntuya vermeden hafif bir gülümsemeyle kapıya doğru ilerledi ve tutup yavaşça açtı.*
 *Kendisine doğrultulmuş silahlara bakarak sırıtır ve içeri doğru ilerlemeye başlar.*
GM (Malkavian)
 Bir kapı görevlisi Alexander ı karşılıyor ve herkezi içeriye buyur ediyor bir asansörün önünde duruyor ve kibarca eğiliyor 'Zemin katın altında gizli bir düğme var efendim ona basın lütfen'
 sonra kibarcca geri çekiliyor
Alexander J. Black:
 "Teşekkürler" *dedi Alexander kibar bir şekilde selam vererk kafasıyla. Ardından asansöre bindi, diğerlerini umursamaksızın düğmeye bastı.*
 *Dişi vampirin kendisinden önce geçmesine izin verir. Asansöre son binen kişi olur ve köşeye geçerek boş bakışlarla bekler*
Rocio Immanuel Ravna.:
 Çok kibarsınız. *Asansöre binerek köşeye geçer, hafifçe gülümer.
Alexander J. Black:
 (müzikler iyi mi bu arada malkav?)
GM (Malkavian)
 sansör beklediğinizden büyük bir hızla alta inmeye başlar ve baya uzun süre inmeye devam eder. Kapı yavaşça açıldığında bordo tonların hakim olduğu loş sarı ışıklarla aydınlatılmış 17. yüzyıldan kalma döşemeleri olan bir taht odasında buluyorsunuz kendinizi
 (güzel gidiyor şu an atmosfere uygun)
Rocio Immanuel Ravna.:
 *Asansörden iner ve mekanı inceler. 'Zorla getirdikleri yere bak, söyleseler seve seve gelirdik' diye düşünür.*
Alexander J. Black:
 *Asansörden indi ve etrafına uzun uzun göz attı. Odadaki her şeyi gözleriyle hafızasına kaydetti.*
 (o meriti boşuna almadık...)
 *Asansörden iner inmez tavanın köşesine dikkatli bir şekilde bakar* Hey! *der seslice* Ne oluyor burada!?
Alexander J. Black:
 *Alexander hafifçe sinirlendi ve adama baktı.* Kapa çeneni ve biraz saygılı ol.
GM (Malkavian)
 Odadaki herkez büneşli bir günde birden bulut çökünce nasıl bir kramsarlığa kapılıp boğulursa öyle boğuluyor. Odanın sağ üst köşesinden çevik bir insan(!) yere atlıyor
 Saçları omuz hizasında keskin yüz hatlı esmer bir adam 'Vay bu iyidi keskin gözlerin var' diyor
 *tek ayağını hafif geriye çekip eğiliyor ve saldırı pozisyonu alıyor* Keskin olan tek şey gözlerim değil. *diyerek sert bir şekilde adama bakıyor*
GM (Malkavian)
 *Karşınızda duran adamda kadim bir hava var* *Alexander dan bile eski bir havası var*
Rocio Immanuel Ravna.:
 Bir sakin ol da ne olduğunu anlayalım, *adama dönüyor,* Bir açıklama bekliyoruz da.
Alexander J. Black:
 *Lasombra adamın hançerini görüyor, adamın kim olduğunu anlıyor* Sen...
GM (Malkavian)
 *Adam elini hanfendiye uzatıyor ve bir reverans yaparak eğiliyor*  Bir çok ismim oldu bayan.. ve baylar ama siz bana Vlad diyin
Rocio Immanuel Ravna.:
 *Adamın elini sıkıp kibarca gülümsüyor.* Rocio Ravna.
Alexander J. Black:
 *Alexander adama yakşalıyor bile. O uzaktan kafasıyla belli belirsiz bir selam veriyor.*
GM (Malkavian)
 *adam el sıkışı garip karşılıyor yine de omuz silkip eli dudaklarına götürüyor ve diğerlerine dönüp el sıkışıyor*
 önce Valerio ya dönüyor ve 'Sakin ol biraz inan bana bunu yapmak istemezsin'
 *Bir saniyede eski duruşuna geri dönüyor* Sinsiliği sevmem*diyor ve adamın elini sıkmasına izin veriyor*
Alexander J. Black:
 *Alexander adamın hareketini fark edince gülüyor.* Eğlenceli olurdu *diye dalga geçiyor*
 *Hiçbir şekilde Alexander'ı takmıyor*
GM (Malkavian)
 Hmm sanırım sizinle tanışıyoruz.. isminiz de Alexander dı sanırım * diyor Alexander'a dönerek
 Atanızı ve onların atalarını da tanırdım hepsi işe yaramaz kişilerdi umarım sen buna bir dur dersin *gülümsüyor*
 Ne kadar kabayım lütfen buyrun *diyerek sizi yemek masasına buyuruyor* *burnunuza leziz kokular geliyor... baharatlı sıcak kan dolu kaselerden*
Alexander J. Black:
 Hançeriniz kadar dilinizin de keskin olduğu doğruymuş Vlad. *Dedi Alexander gülümseyerek*
 (yemeğe direnmek için atış yap... başarılı mı başarısız mı)
GM (Malkavian)
 (başarılı)
Alexander J. Black:
 *Alexander masaya gitmiyor. Ayakta durmaya devam edip Vlada bakıyor.* İşim var Vlad, konuya gelmen mümkün mü?
 *diyor kaba bir şekilde*
GM (Malkavian)
 *baş köşeye geçiyor ve oturuyor sizi beklemeden ve kadehini kaldırıp ellerini önünde kavuşturup bekliyor*
 (diğerleri ayakta diye varsayıyorum belirtmediğiniz üzere   )
 *hiçbir ifade tanımdana masaya doğru yürüyor.'Öldürmek istese ölmüş olurduk' diye düşünerek kendisine en yakın sandalyeye oturuyor*
 (takınmadan*)
Rocio Immanuel Ravna.:
 *Bir Vlada, bir Alex'e bakıyor. Sırf merakına yenik düştüğünden masaya oturuyor ve beklentiyle Vlad'a çeviriyor gözlerini.*
GM (Malkavian)
 Tabii ki hemen geleyim. Konu sizlerin bana olan borcu ve bu borca yönelik ödeme planlarınız
Rocio Immanuel Ravna.:
 Size bilmediğim bir borcum mu var? *tek kaşını kaldırıyor.*
Alexander J. Black:
 *Alexander'ın gülümsemesi yayılıyor.* Siz Assamiteler, oldukça komik olabiliyorsunuz.
GM (Malkavian)
 (willsave lerinizi atıyorum sırası ile yazarım başarılı olup olmadıklarını)
 *sadece dinliyor. Yüzünde bomboş bir ifadeyle 'Bu işin sonu iyi değil' diye düşünüyor*
 (evet, adamdan tırstı biraz)
Alexander J. Black:
 (Malkav?)
GM (Malkavian)
 (efendim)
Alexander J. Black:
 Beni bu basit büyüyle mi kandıracaktın yani Vlad? *diyor Alexander.*
 (yazmadın da o yzden dedim)
GM (Malkavian)
 (Alex haricinde siz ikiniz tüm benliğinizle borcunuz olduğuna inancınız tam Alex ne söylerse söylesin)
 *yüzündeki boş ifade gidiyor ve adamı tanıdığını hatırlıyor fakat şimdilik birşey çaktırmamaya çalışıyor*
 (müzikte müthiş hani)
Rocio Immanuel Ravna.:
 *Adamı hatırlıyor, kim olduğunu. Ne gibi bir işin içinde olduğunu düşünüyor kara kara.* Ne istiyorsun?
GM (Malkavian)
 *Vlad, Alexander'a dönüp kadehini kaldırıyor.* 'Pekala senin bana borcun yok ama sana bir servet önerebilirim sadece istediğim küçük birşeyi bana getireceksin o kadar'
Alexander J. Black:
 Şartları konuşalım? *diyor Alex*
GM (Malkavian)
 'Ufak bir yakut üzerinde gümüş oymalar ile kadim bir lisanda yazılar var resimler burda' *diyor kadehini bırakıp masanın altından aldığı 5-6 tane resmi masaya fırlatıyor
Rocio Immanuel Ravna.:
 (resimleri görecek miyiz acaba.)
GM (Malkavian)
 (yakutun resimleri yok malesef görsel birazdan gelecek)
Rocio Immanuel Ravna.:
 (gelsin öyle yazalım o zaman?)
Alexander J. Black:
 *Alexander resimlere yaklaşıyor ve göz ucuyla hepsine bakıyor. Ardından zihnine kazıyor.* Diğerlerini benim emrim altına verirsen sevinirim, en yaşlıları ve deneyimlileri benim. *diyor kibirli bir şekilde*
GM (Malkavian)
 *masanın altından bir resim daha çıkarıyor* 'Kafaya takmanız gereken şey aslında bu. Yakutu koruyan savaşçı. Fakat gözünüz korkmasın üçünüzü bir araya bir amaç için getirdim eğer yeterli takım çalışmasına sahipseniz onu alt edebilirsiniz'
 ( http://img293.imageshack.us/img293/1700/8265obsidianchampion2.jpg )
Alexander J. Black:
 Kabul ediyor musun Vlad? *diyor, ardından resme bakıyor* tzimisce mi?
 *gülümsüyor* Takım? *diyor küçümser bir edayla* Başımıza da bu kendini beğenmişi mi seçtin? Sana borçlu olabilirm ama beni kurtarmanı ben istememiştim *diyor sakince*
Rocio Immanuel Ravna.:
 *Resimleri göz ucuyla süzüyor ve Alex'e dönüyor.* Şuna emir altına girmek yerine birlikte çalışmak desek olmuyor mu?* soğuk soğuk gülümsüyor.
GM (Malkavian)
 *Vlad kahkaha atıyor* Gerçekten çok tipik. 'Fatih'in ordusu ile İstanbul'u fethettiğimiz zamanları hatırlattınız bana. Ulubatlı Hasan da sizler gibi bayrağı dikmeye değil kimin önce dikmesi gerektiğine odaklanmıştı. Eh sonucu hepimiz biliyoruz sanırım'
Alexander J. Black:
 Evet, sonucu biliyoruz... O unutulmadı, diğer askerler unutuldu. *Diye gülümsedi Alexander*
 *'Tarih dersine mi geldik buraya' diye düşünüyor* İstediğin şeyi gider ve çalarım, sana olan borcum silinir. *diyor aynı boş ve saçma ifadeyle*
GM (Malkavian)
 *Vlad birden ciddileşiyor ve hepiniz bu sertlik karşısında buz kesiyorsunuz adamın kırmızı gözleri yanıyor*  'Aranızdaki küçük çekişmeler sizi ilgilendirir. Görevi verdim ve bir ay zamanınız var. Bu saçma çatışmalarınızı benim huzurumda yapmanız hoş karşılanmıyor' *Vlad osmanlı şivesine dönüyor hafiften*
Alexander J. Black:
 *Alexander küçük bir kahkaha attı* Çok kolay sinirleniyormuşsun. *Sonra bir an ciddileşti.* Nerede bu cevher? Hem soruma cevap vermedin. Koruyucu hangi klandan? *Bir an durdu...* Veya o ne?
Rocio Immanuel Ravna.:
 *Gözlerini vlada çevirdi, koruyucu hakkında bilgilere ihtiyaçları olacaktı.*
 *İçinden okkalı bir küfür geçirerek ilk kez resme odaklanıyor. 'Şu herifi gebertebilecek kadar güçlüdür umarım' diye düşünüyor koruyuyu görünce. Geri yaslanıp dinliyor*
GM (Malkavian)
 'Cevherin nerede olduğunu bilseydim onu gider kendim alırdım değil mi Alex. Tıpkı ataların gibisin' *hor görüyor*  'Size bu cevher soldan ikinci sokakta orda bu koruyucu var zayıf noktaları şu dememi falan mı bekliyordun sen. Böyle bir saçmalık nerde görülmüş...'
Alexander J. Black:
 Kendin gidip arayamayacak kadar korktuğunu bilmiyordum. *Dedi Alexander*
GM (Malkavian)
 'Şimdi gidin lütfen sizden sonraki randevum daha önemli kişilerle. Getireceğiniz yakut ile birlikte saygınlık ün ve para kazanacaksınız buna şüpheniz olmasın. Getirebilirseniz tabii'
 *Vlad gayet sakin gaza gelecek gibi de durmuyor*
Alexander J. Black:
 *Arkasını döndü ve asansöre doğru ilermeye başladı* Bir dahaki sefere, korkunu bu kadar belli etme Vlad. Senin gibi yaşlı biri için çok dokunaklı oluyor. *Asansörün düğmesine bastı, bu sırada duyularını keskinleştirdi, arkasından gelecek ani bir şeye karşı*
 (arada diğerleri de oynasa süper olacak)
 (Seni bekliyoruz ya, aynı anda yazınca karışıklık olmasın diye)
Rocio Immanuel Ravna.:
 Dur bir dakika. *Odanın arka köşesine doğru ilerliyor.* İşte bunu istiyorum.
Alexander J. Black:
 (ne o?   )
GM (Malkavian)
 (gümüş işlemeli bir kurukafa)
Rocio Immanuel Ravna.:
 (alabiliyoruz dimi hocam  )
 Gümüşten kurukafayı alıyor, nekromansi için paha biçilemez bir eser.
 **
GM (Malkavian)
 *kurukafa ile aranda gözlerinin algılayamadığı bir hızla Vlad beliriyor* 'Getireceğin yakut bunun 10 da biri etmez ufaklık. Belki bir gün buna ulaşabilirsin ama şimdilik cevabım hayır' *
Alexander J. Black:
 (asansör geldi mi)
Rocio Immanuel Ravna.:
 *Kaşlarını kaldırıyor.* Benimle bu konudaki bilgilerini paylaşabilirsin daha sonra diye umuyorum.
GM (Malkavian)
 *Ting sesi ile asansör geliyor*
 'Önce saygınlık sonda sorular ve vaatler hanımefendi' diyor ve yine bir reverans yapıyor
 *Ayağa kalkıyor, yüzünde Vlad'ın Alexander'a verdiği son cevabın oluşturduğu pis sırıtış var. Köşede dişi vampirle konuşmalarına hiç aldırmadan yeni gelen asansöre yürüyor*
Alexander J. Black:
 *Alexander asansöre bindi ve kapıyı kapat ile zemin kat tuşlarına aynı anda bastı* Bu saçmalığa daha fazla katlanamam *diye mırıldanıyordu*
Rocio Immanuel Ravna.:
 Cevheri getirdiğimde konuşuruz bunu. *Asansöre biniyor, kapılar kapanana kadar vladdan ayırmıyor gözlerini.*
GM (Malkavian)
 (Asansörde aha bu şarkı çalıyor )
Rocio Immanuel Ravna.:
 (ljskfgsadf)
Alexander J. Black:
 (ahahhahahaahah. güzel şarkı ama)
 (o ne asansörmüş arkadaş)
GM (Malkavian)
 Yukarıya çıktığınız zaman korumalardan eser yok kapı açılıyor ve dışarıya kadar açılan kırmızı halının etrafında kimse yok
Alexander J. Black:
 *Alexander aynen dışarıya çıkıyor. Arabanın olup olmadığına bakıyor.*
Rocio Immanuel Ravna.:
 (isimlerimizi  biliyor muyuz bu arada ya?)
GM (Malkavian)
 (hayır tanışmadınız daha)
Alexander J. Black:
 (hayır, söylemedik)
 (ama siz benim adımı biliyosunuz, vlad söyledi)
Rocio Immanuel Ravna.:
 (ben de vlada söyledim sanırım.)
 *Asansörden iniyor, gene vampirleri görmezden gelerek kapıya ilerliyor. Hiçbir laf etmeden akpıyı açıp çıkıyor*
Alexander J. Black:
 (araba var mı malkav?)
 (kapıyı yani AKPyi deil)
GM (Malkavian)
 Yan yatmış yarısı ezilmiş limuzinin cam kırıkları var sadece
 sokak kalabalık
Rocio Immanuel Ravna.:
 Şunu kırmasan iyiydi.
Alexander J. Black:
 (Para var mı yanımda?)
 (koruma sinirimi bozdu napıyım)
Rocio Immanuel Ravna.:
 (jasgfsgfsadjf)
Alexander J. Black:
 (ve telefn tabi?)
 (10 dakika mola istesem?)
GM (Malkavian)
 (uyar mı herkeze?
Alexander J. Black:
 (tamam. buradaysan sana bi kaç sorum var malkav)
Rocio Immanuel Ravna.:
 (kabul)
GM (Malkavian)
 (Evet)
 (21:12 de görüşrüz! )
GM (Malkavian)
 (tamam)
 (Kısa bilgilendirme) Şu an Eskişehirdesiniz Şehrin prensi Vlad ve yanınızda cep telefonu para kredi kartları küçük gizli silahlarınız varsa onlar mevcut)
Rocio Immanuel Ravna.:
 (bi de, biraz fazla mı yavaş ilerliyoruz sanki.)
GM (Malkavian)
 (msn kaynaklı maalesef) (yüzyüze bu 20 dk sürerdi)
Rocio Immanuel Ravna.:
 (oy oy. peki.  )
GM (Malkavian)
 (Bu arada Yiğit Vlad karşısında iki kere 10 attın ballısın valla Willpower ı ikiye indir sen   )
Alexander J. Black:
 (demiştim abi... ahahahaha)
GM (Malkavian)
 (4. zarda 10 gelmiş ama)
Alexander J. Black:
 olsun 
GM (Malkavian)
 (oyun msn den nasıl gidiyor bu arada msn ortamına acemiyim)
Alexander J. Black:
 (güzel güzel..)
Rocio Immanuel Ravna.:
 (zevkli ya. düşünüyorum da, bi de yüzyüze olsa daha bi harika olucak sankim.)
Alexander J. Black:
 (laf sokimmi.)
Rocio Immanuel Ravna.:
 (sok hadi.)
Alexander J. Black:
 (Gelsen oynatırdık, oynatırlardı vesaire.   )
Rocio Immanuel Ravna.:
 (istemiyor muyum sanıyorsun  )
Alexander J. Black:
 (öhm bu konuşmayı şeyetmeyelim)
 (2:12.)
 (21:12*)
Rocio Immanuel Ravna.:
 (bende 21:13  )
Alexander J. Black:
 (bende de 13 valla )
 (iki türlüde 10 dakika  )
Rocio Immanuel Ravna.:
 (ahah  )
Alexander J. Black:
 (malkav devam)
 (limuzin falan yok mu ya fırlatacak )
GM (Malkavian)
 (tamam ben de eşimle konuştum arada devam edebiliriz şimdi)
  (Kısa bilgilendirme) Şu an Eskişehirdesiniz Şehrin prensi Vlad ve yanınızda cep telefonu para kredi kartları küçük gizli silahlarınız varsa onlar mevcut)
Alexander J. Black:
 *Alexander telefonu çıkardı ve bir taksi aradı, sokak tabelasına bakarak adres söyledi ve beklemeye başladı*
 *Arkasını döndü.* Geliyor musunuz yoksa sabaha kadar burada dikilecek misiniz?
Rocio Immanuel Ravna.:
 *Hızlı adımlarla Alex'e yetişti.* O cevherin işlevini biliyor musun?
GM (Malkavian)
 *aramadan tam 2 dakika sonra köşeyi arabanın tekerleklerini kaydırarak bir taksici döndü ve ani bir fren ile önünüzde durdu* *Alex 'e bakıp 'Acil bir durum mu?' dedi telaşla
Alexander J. Black:
 Vlad arıyorsa önemli bir şeydir. *dedi.*
 *Yeni bir amaç. Eh, vakti gelmişti. Şu herifle sürtüşmeyiz inşallah diye düşünerek takip etti.*
Rocio Immanuel Ravna.:
 Taksici tanıdık mı? *diye sordu.*
Alexander J. Black:
 *taksiye yaklaştı* Hayır, ancak beni hızlıca Glow'a götürmelisin. *dedi taksiye binerken*
 Beni? *dedi*
Rocio Immanuel Ravna.:
 *Taksiye bindi o da.*
Alexander J. Black:
 *Alexander sinirli bir yüz ifadesiyle baktı* ayağıma bağ olacaksanız ve yavaş hareket edecekseniz, taksiden defolun.
GM (Malkavian)
 (*taksiye bindim* yazabilirsiniz geniş zaman gerek yok)
 *Sırıttı tekrar. 'sürtüşecekmişiz demek' diye düşündü. Taksiye bindi, bu konuşmaların hesabını kafasının bir köşesine yazarak*
GM (Malkavian)
 *üçüncü de binerken daha tekerlekler patinaj çekerek büyük bir gürültü ile dönmeye başladı, arabanın arkası bir sağa bir sola sallandı ve sonra düzene bindi ve inanılmaz bir hızla dar caddelerden akmaya başladı. 1 dk içinde istediğiniz yerdesiniz.*
 *Tramvay yolunun yanında bir pasajın içinde büyük bir tabela var 'Glow in the dark' yazıyor
 (eskişehirdemi??)
GM (Malkavian)
 (Karanlıktaki Işıltı ingilizce bilmeyenler için)
 (eskişehir evet)
 (bu mekan var cidden)
 (enee)
Rocio Immanuel Ravna.:
 *Arabadan indi, tabelayı inceledi. Dönüp diğerlerini bekledi.*
Alexander J. Black:
 *Alexander vardıklarında arabadan çıkıp ilerledi, bara girdi hızlıca*
 Neden buraya getirdin bizi? *diye sordu Alexander'a. Sesinin sakin ve mantıklı çıkmasına oldukça dikkat etmişti*
Rocio Immanuel Ravna.:
 Ağzına kadar vampirlerle dolu olmalı, *diye mırıldandı vampire doğru.* Yürü girelim hadi.
 *Ve beklemeden içeri girdi.*
Alexander J. Black:
 ( o müzik bu işte malkav)
GM (Malkavian)
 (tamam bar müziği olur bu  : )
 *Dişi vampire baktı tekrar. İçinden Alexander'a 'kendini beğenmiş p.ç' dedi ve içeri girdi*
 (Afedersiniz, arada ufak küfürler olur sanırsam?)
Alexander J. Black:
 Etrafı dinleyin, bir şeyler öğrenin. Barmenle konuşacağım. *dedi alexander*
 (Alexanderla biraz sürtüşecez belli  )
Rocio Immanuel Ravna.:
 (biraz mı  )
Alexander J. Black:
 (bol bol   )
 Etrafı dinleyin, bir şeyler öğrenin. Barmenle konuşacağım. *dedi alexander*
GM (Malkavian)
 *Rocio'nun dışarıda kaldırımda kalıp birilerini incelediğini görüyorsunuz*
Rocio Immanuel Ravna.:
 *Ufak bir şok geçirdi gördüğü şey karşısında.* Bu da ne şimdi, *diye mırıldandı, fani adama yaklaştı.*
 *Alexander'ın ne halt ettiğini önemsemeden Rocio'nun peşinden gitti*
Alexander J. Black:
 *Alexander döndü ve arkasına baktı. Rocio'nun baktığı yöne baktı.*
GM (Malkavian)
 adam başını elleri arasına almış ağrı spazmı geçiriyor gibi
Rocio Immanuel Ravna.:
 (o tepesindeki şey?!) 
GM (Malkavian)
 (o senlik bi tek)
Alexander J. Black:
 *Rocio'ya yaklaştı.* Ne görüyorsun?
Rocio Immanuel Ravna.:
 *Adama daha da yaklaştı, hemen yakınındaydı şimdi.* Başının üzerinde kocaman, dumandan bir girdap var gibi. Başından çıkıyor yada başına giriyor. Ne şimdi siz göremiyor musunuz? *Diğerlerine dönüyor, kafası allak bullak. İki elini yanındaki vampirin kafasına koyup konsantre oluyor.*
Alexander J. Black:
 *Alexander üstün koklama gücünü kullanıp adamın koku yayıp yaymadığına baktı, ölü olup olmadığına. vampir mi değil mi*
 (Acute Sense - Smell)
GM (Malkavian)
 *Kafanıza değen eller soğuk ve rahatlatıcı geliyor size. Sonra hafif kül tadı geliyor ağzınıza ve tüm görüşünüz karaıyor. Basık ve karanlık dünyanızın ortasında sadece karşınızdaki adamın görüntüsü kalana kadar herşey yok oluyor*
 http://img514.imageshack.us/img514/1403/brainstormbyalexiuss.jpg
 (fani bir insan)
 *Sonra Rocio ellerini çekince büyük bir rahatlama duyuyorsunuz. Sanki üzerinizde bir mamut varmış da kalkmış gibi. Görüntü normale dönür*
Alexander J. Black:
 *Alex sessizliğini korkuyor* Öldü mü?
GM (Malkavian)
 *Adam bir hap alıp içiyor ve yerden çantasını alıp yürümeye devam ediyor*
 Neydi bu şimdi? *diye soruyor Roico'ya*
Rocio Immanuel Ravna.:
 Hiçbir fikrim yok. *diye mırıldanıyor.*
Alexander J. Black:
 Bir mage, sanırım. Bulaşıp ondan bir şeyler öğrenebilir, ölebiliriz. Veya bulaşmayıp kendi yolumuza devam edebiliriz
Rocio Immanuel Ravna.:
 Bulaşalım ve ölmemeye çalışalım.
 *Beklemeden adamı takip etmeye başlıyor*
Alexander J. Black:
 *Alexander, adamı uzaktan izliyor. Olacakları merak ediyor*
GM (Malkavian)
 *iki saniyede yanındasın adamın* * seni görmemiş gibi devam ediyor yoluna*
 *hırsızlk yeteneğini kullanıp çaktırmadan adamın arka cebini yokluyor, cüzdan var mı diye*
Rocio Immanuel Ravna.:
 *Dertli dertli vampire bakıyor. 'Ne yapıyor bu, hırsızlık mı yoksa bir şeyler mi öğrenmeye çabalıyor diye düşünüyor.*
GM (Malkavian)
 *Adam çantasını kucaklayıp yoluna devam ediyor Valerio adamın cüzdanını kurcalarken*
Alexander J. Black:
 *Alexander gölgeleri kullanıp, adamın ayaklarına dolanmasını ve onu hareketsiz bırakmasını sağlamaya çalışıyor uzaktan.*
 *Birşey bulamadığını belli eder şekilde vampirlere dönüp bir el hareketi yapıyor ve izleyip izlememe konusunda kararsız kalıyor*
GM (Malkavian)
 *İnsan birden hızlanarak koşmaya başlıyor ''Kanatlı Alışveriş Merkezi'' tabelalı yere doğru...  *Sonra birden ayakları takılıp yere düşüyor çantası yuvarlanıp kağıtlar sağa sola saçılıyor*
Alexander J. Black:
 Çantayı ve kağıtları alıp kaç *diye bağırıyor adama*
Rocio Immanuel Ravna.:
 Al onları! *diye sesleniyor vampire.*
 *koşuyor, adamın üzerine doğru tek bir hamle yapıyor onu yerde bırakmak için, ama öldürücü değil. Toplayabildiği kadar çabuk çantayı ve kağıtları toplamaya çalışıyor*
GM (Malkavian)
 *Adamın ayaklarında beliren Alex kaynaklı gölgeler hafifçe çözülürken. Adam çantayı umursamaksızın koşuyor ve alışveriş merkezinin önünde gömleğinin altındaki patlayıcıları patlatıyor. Büyük bir patlama ile alışveriş merkezi havaya uçuyor. ve Valerio elindeki çanta ve belgeler ile birlikte diğer iki vampirin yanına uçuyor. bu  sırada ortalık et ve kan gölüne dönüyor*
 (adamı yerde bırakamadım sanırsam)
Alexander J. Black:
 (Kana direkmek için atışları bekleyeceğim önce...)
GM (Malkavian)
 (ahah abi çantadan ne istediniz çok güldüm  )
Rocio Immanuel Ravna.:
 (kjshfahsgdf)
GM (Malkavian)
 (bırakamadın maalesef)
Alexander J. Black:
 (Ne bileyim, çantaya sarıldı lan)
 ( )
Rocio Immanuel Ravna.:
 (adam başına atış yap, kana direnecek miyiz  )
 *Gözlerini yerdeki kana ve ete dikiyor.*
GM (Malkavian)
 (direnmenize gerek yok hepinizin bloodpool u sağlam Rocio 1, Alex1 harcadı sadece
 (açlık sınırında bile değilsiniz)
 *yerden kaldırıp kafasını silkeliyor* Ne lan bu şimdi!? *diyor*
 (yerden kalkıp* çok pardon)
Alexander J. Black:
 *Alexander geri döndü ve hiç bir şey demeden Glow'a doğru ilerledi. Ölümlülerin işini ölümlülere bırak.*
GM (Malkavian)
 *uzaktan hemen sirenler duyuluyor* *ileride bir iki görgü tanığı sizi işaret ederek*  'İşte o üçü memur bey. Zavallı adam!' diyor polislere
Rocio Immanuel Ravna.:
 Mage falan olamaz, *diye mırıldanıyor.* Bara dönelim.* bara giriyor.
 (giremiyormuşuz)
 *aman ne güzel bi polis eksikti diye düşünüyor ve yanındakilere polisleri işaret ediyor*
GM (Malkavian)
 *İki polis ellerinde not kağıtları hafiften size doğru ilerliyor. Elleri silahlarında* *daha çekmediler*
Alexander J. Black:
 (Shroud of Night)
 (türkçesi ?)
Alexander J. Black:
 *Alexander kalabalığa karışıp bara doğru ilerliyor.*
 ( http://wiki.white-wolf.com/worldofdarkness/index.php?title=Obtenebration_(Vampire:_The_Masquerade) )
GM (Malkavian)
 (Gecenin gölgesi/pelerini gibi bişey)
 (tamam, kendine müslüman yani )
Alexander J. Black:
 (alan etkili)
GM (Malkavian)
 (başarılı)  * bir anda Alex ne olduğunu anlamadığınız bir gölgeler kalabalığının arasına karışıyor ve bara doğru kaçışan insanların arasında kayboluyor
Alexander J. Black:
 (ahahaha kolay gelsin size)
Rocio Immanuel Ravna.:
 (kaldık lan böyle  )
GM (Malkavian)
 (Alex gelin sizde demesse öyle olur abi, nerden bilsinler sana yapışcaklarını)
Rocio Immanuel Ravna.:
 *Dik dik Alex'in arkasından bakıyor, kalabalığın arasına karışıyor sonra*
GM (Malkavian)
 (atıyorum zarlarınızı)
Rocio Immanuel Ravna.:
 (denesem.)
 *polisleri görmezden gelerek en yakın kalabalığa karışıyor*
 (yapacak birşey yok )
GM (Malkavian)
 *ikinizde kendinizden emin daha önce 100lerce kez yaptığınız gibi kalabalığa karışıp Glow isimli bara giriyorsunuz.*
 *içeride gölgelerin bol olduğu bir köşede Alexis elinde bir kadeh içki ile sizi bekliyor* *içmiyor tabiki*
 (şekil olsun   )
Alexander J. Black:
 (ahahah)
GM (Malkavian)
 (Matrix bar müziğini alalım )
Alexander J. Black:
 Nihayet geldiniz *diyor Alex kocaman bir gülümseme ile*
Rocio Immanuel Ravna.:
 *Bir içki alıyor.* Fazla bağımsızsın.
 *Zaten bu adamdan başka birşey beklemezdim diye düşünüyor ve gidip oturuyor o boş ifadeli yüzünü kıpırdatmadan*
Alexander J. Black:
 Gidip insanları dinleyin bence, Barmenle bir şey konuşmak üzereydim. *diyor Alexander*
 (Alexis dedin ya bir an dedim bu kim)
Alexander J. Black:
 (Alexiuss )
 Kendi işini kendin yapmak konusunda oldukça iyisin aslında, bunuda sen yapabilirsin *diyor*
Rocio Immanuel Ravna.:
 Dinlesem olmaz mı?
Alexander J. Black:
 Size kolay gelsin o halde diyor ve bar taburesini döndürerek bara bakıyor ve güzel bir kadın arıyor
 *Bakışları hala Alex'in üzerinde dişi vampirle konuşmaya başlıyor* Hala ismini bilmiyorum.
Rocio Immanuel Ravna.:
 Rocio, *diyor gülerek.* En azından benimle iyi anlaşacaksın gibi. Ya seninki?
 Valerio. Şu gerizekalıdan iyi anlaşacağım kesin. *diyor Alexten gözlerini ayrımadan* Lasombra'dan mısın?
Rocio Immanuel Ravna.:
 Giovanni, *diyor.* Cevheri alana kadar rahat durun, sonra istediğiniz kadar birbirinizi yiyebilirsiniz.
 *Bunu ona söylemen lazım diye düşünüyor. etrafı ilginç bişey varmı diye izlemeye başlıyor.*
GM (Malkavian)
 *Alex mavi elbiseli kızıl saçlı beyaz tenli bir bayanın yanına gidiyor. Gülümseyerek kızın kulağına birşeyler fısıldıyor ve dans etmeye başlıyorlar*
 http://browse.deviantart.com/?q=sexy%20dance&order=9&offset=24#/d1gd1yj
 *5 dakika sonra siz muhabbetinizi noktalamaya yakın ağzında bir gülümseme ile barın arka kapısından çıkıyorlar ve Alex tek başına bara geri dönüyor*
Rocio Immanuel Ravna.:
 (götür.)
 Bizimkinin bilgi toplama şekli fena değilmiş *diyor ufak bir gülümsemeyle*
Alexander J. Black:
 *Alex kalktığı yere oturuyor.* Nerede kalmıştık?
Rocio Immanuel Ravna.:
 İş yapıyor, *dedi Valerio'ya, alaycı bir gülümsemeyle. Sonra Alex'e döndü.* Ziyafet çekmiş gibi bir halin var?
Alexander J. Black:
 Evet, tadı oldukça güzeldi. *Dedi ve o kocaman gülümsemesi yayıldı yüzüne* Ben yokken bir şeyler öğrenmemişsinizdir?
 Öğrendik tabi. Tanıştırayım, Rocio *diyor alaycı bir şekilde*
Rocio Immanuel Ravna.:
 Anca laklak, evet. *gülüyor.*
GM (Malkavian)
 (Inprogress yok mu bu barda bu ne biçim bar yahu)
Alexander J. Black:
 (o nedir?)
GM (Malkavian)
 (Matrixte barda çalan müzik neydi adı)
Alexander J. Black:
 (mevcut değil   )
Rocio Immanuel Ravna.:
 (şey, rock bar tarzı olsun mu  )
GM (Malkavian)
 ( o da olur fark etmez)
Rocio Immanuel Ravna.:
 (e hadi biri devam etsin aa.)
GM (Malkavian)
 (zaten glow benim nişanlım ile ilk tanıştığım rock barı   )
 (Alex.. başarısız)
Alexander J. Black:
 (Tamam olmasın zaten daha iyi ahah)
Rocio Immanuel Ravna.:
 (naptı  )
GM (Malkavian)
 (baya başarısız ama)
Alexander J. Black:
 (Bilmem)
 Yapabileceğinin en iyisi bu sanırım *diyor Alex'e doğru.* Bu kadar hevesliysen hemen arkaya gel ve bu işi bildiğimiz şekilde bitirelim.
Alexander J. Black:
 Seni ortamdan uzaklaştırmak istedim, sana zarar vermek değil. Amacım farklı. *Diye gülümsedi ve göz ucuyla Rocio'ya baktı*
 Ne halt edersen et, ama bir daha benimle oyun oynamaya çalışma.*Alex'in gülümseyişini aynen taklit etti.* Kendi iyiliğin için.*Kalkar ve barmene doğru ilerler
Rocio Immanuel Ravna.:
 *Alex'e döndü.* Vladın aradığı şeyi bulana kadar birbirinize girmeseniz olmuyor değil mi? *dedi dertli dertli.*
GM (Malkavian)
 *barmenin Valerio ile konuştuğunu görüyorsunuz*
Alexander J. Black:
 *Alex sustu.* Madem çok iyi biliyor, kendi yapsın işini *dedi ve bardan çıktı. Taksinin hala orada durup durmadığına baktı*
Rocio Immanuel Ravna.:
 *Bir Valerio'ya, bir Alex'e bakıyor. Gidip barmenle Vale'nin yanına oturup muhabbeti dinliyor.*
GM (Malkavian)
 *Valerio cüzdanı kurcalıyor*
 *yanıma gelen Rocio'ya bakmadan konuşuyorum ve elimdeki siyah kartı ona uzatıyorum* Üzerinde bir koku var. Vampir kanı.
Rocio Immanuel Ravna.:
 *Kokluyorum kartı.* Lanet olsun. Ne şimdi bu.
Alexander J. Black:
 *Alexander hızlıca içeriye girdi ve ikisini kollarından tutup arka kapıya doğru çekti ikisini* Burada yeteri kadar kaldık, polisler birazdan buraya da geleceklerdir, dışarıda tam bir kaos var *diye mırıldandı onlara*
 *kolunu hızlıca Alex'in ellerinden kurtarır ve çıkışa doğru ilerlerken Rocio'dan kartı uzatmasını isteyerek elini uzatır*
 (Oh önüme sıcak yemek geldi mutluyum )
Rocio Immanuel Ravna.:
 *Kartı Vale'ye geri verir ve çıkışa ilerler hızlıca.*
Alexander J. Black:
 *Alexa aynı şekilde, diğerlerini umursamadan arka kapıdan çıkar ve yavaş, sakin adımlarla ara sokaklardan ilerleyip mekandan uzaklaşmaya başlar.
 Güvenli bir yere geldiğini düşündüğü anda taksiyi çağırır*
 Birde sen incele bakalım bay dahi. *diyerek siyah kartı Alex'e uzatır taksiyi beklerken*
 *bu sırada cüzdandaki paraları alır ve cüzdanı uzaga fırlatır*
Rocio Immanuel Ravna.:
 *Sabırsızca bekler, dinleyerek.*
Alexander J. Black:
 Bana yakın durun, yada polislerle ne bok yaparsanız yapın. *dedi alexander sinirli bir şekilde*
 (Shroud of Night mıydı neydi.)
GM (Malkavian)
 (deneyelim
Rocio Immanuel Ravna.:
 (zaten çıkıp gitmedik mi yahu.)
Alexander J. Black:
 (bi dk bi dakika)
 (noluyoruz )
GM (Malkavian)
 (evet ben de anlamadım .gölge gölgedir ama yapılan büyü geri alınmaz )
Alexander J. Black:
 *Alexander diğerlerini yakınında tutup polis barikatının yakınlarına geldi ve tam gözden kaybolabileceği bir noktaya gelip gücünü kullandı. Ardından hızlıca barikatı aştı*
 (rp yapalım dimi.)
 (boşboş güç kullanırsak olmaz)
 (taksi çağırmamışmıydın, barikat nerden çıktı? )
Alexander J. Black:
 (yazdıklarını oku malkavın)
GM (Malkavian)
 *Hepiniz gölge dünyanın kapılarından giriyorsunuz. Etrafınızda uğultulu gölgeler dans ederken polisleri zar zor görebiliyorsunuz ve aralarından geçip gidiyorsunuz)
 (okudum)
Alexander J. Black:
 (hayır koyuya dedim, sorusu için   )
 (ay özelden yazmıştı onu)
 (oyun içinde sor)
 ( )
Rocio Immanuel Ravna.:
 (öhö tamam bırakın geçtik gittik. sonra?  )
 Kartı bir incele *der Alex'e doğru, gene ona bakmadan.* Üzerinde kan kokusu var. Vampir kanı sanırım.
GM (Malkavian)
 *elini karta atıyorsun ama elin sanki hayaletmişsin gibi kartın içinden geçiyor Valerio*

Alexander J. Black konuşmadan ayrıldı.

*Yürümeyi kesip olduğu yerde durur* Bu ne lan şimdi? *diyerek kartı tekrar eline almaya çalışır*

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
    • Profili Görüntüle
Ynt: Vampire Hunt // VTM Oyunu //Oyun Logları
« Yanıtla #1 : 01 Temmuz 2010, 15:29:35 »
Alexander J. Black:
 Çantayı ve kağıtları alıp kaç *diye bağırıyor adama*
Rocio Immanuel Ravna.:
 Al onları! *diye sesleniyor vampire.*
 *koşuyor, adamın üzerine doğru tek bir hamle yapıyor onu yerde bırakmak için, ama öldürücü değil. Toplayabildiği kadar çabuk çantayı ve kağıtları toplamaya çalışıyor*

Haha okuyordum tekrar güldüm çantadan ne istediniz be arkadaş :)

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 01 Temmuz 2010, 15:39:21 »
Haha okuyordum tekrar güldüm çantadan ne istediniz be arkadaş :)

Çantaya sarılıyor dedin ya... Nereden bileyim... :)
#rekt

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 02 Temmuz 2010, 01:48:16 »
Bileydim adamın üstüne atlardım ama.. Panik oluyor insan bir anda napalım yahu.  :P
Uzay elbisemle kavgaya hazırım.

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 02 Temmuz 2010, 16:47:17 »
Bileydim adamın üstüne atlardım ama.. Panik oluyor insan bir anda napalım yahu.  :P

Limuzini devirmek de panikten mi kaynaklanıyodu? :P

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 02 Temmuz 2010, 16:57:49 »
Limuzini devirmek de panikten mi kaynaklanıyodu? :P

Koruma silahını falan kurcalayınca sinirim bozuldu biraz :P
Uzay elbisemle kavgaya hazırım.

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
  • Rom: 28
  • Uzun günler ve hoş geceler dilerim.
    • Profili Görüntüle
    • Blog Sayfam - Yolsuz Yolcu
« Yanıtla #6 : 03 Temmuz 2010, 12:06:04 »
Loglarda süperk kızlar çarptı yalnız gözüme xD Oyun da güzel, keşke vaktim olaydı da ben de katılaydım xP
May the force, be with you.

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 05 Temmuz 2010, 21:42:56 »
II. Bölüm Oyun Logları

Bence Kısa ve Öz bir bölüm geldi :) En kısa zamanda devam etmek dileği ile :)
Spoiler: Göster
MаҲεn (GM):
Hoşgeldiniz Oyun Başlamıştır. Ding Dang Dong.
Gölgeler dünyasındasınız ve Valerio elini tekrar kartına uzatıyor ve eli kartın içinden tekrar geçiyor
Valerio Melchor Salinas:
Bu ne lan şimdi? *der*
Alexander J. Black:
*Alexander gördüğü adamın peşinden koşmaya başlar* Dur!
Rocio I. Ravna.:
Bu nereye gidiyor yine? *Alex'i izler gözleriyle.*
Alexander J. Black:
*Alexander durdu ve gölge dünyasından çıktı*
MаҲεn (GM):
*Alexander ile birlikte etrafınızdaki görüntüler tekrar kendi şekillerini almaya başlıyor *
(Bu arada gölge dünyasına girdiniz. Valerio elini karta uzattı. Sen adama dur dedin ve çıktınız. Yani hiç hareket etmediniz. Kısacası aynı yerdesiniz ve önünüzde hala barikat var)
Valerio Melchor Salinas:
(Barikatı geçmiştik?)
Alexander J. Black:
(barikatı geçtiğimizi söylemiştin?)
(geçtiğimizi hatırlıyorum yani?)
MаҲεn (GM):
(tamam o zaman küçük şeyler ama dikkat edelim böyle şeylere geçmiş olalım tartışmanın anlamı yok  )
*Polisler size dönüp* ' Burada görülecek bişey yok hemen uzaklaşın! diyorlar
Alexander J. Black:
("Malkavian: Hepiniz gölge dünyanın kapılarından giriyorsunuz. Etrafınızda uğultulu gölgeler dans ederken polisleri zar zor görebiliyorsunuz ve aralarından geçip gidiyorsunuz")
MаҲεn (GM):
(tamam yanlış hatırlamışım o vakit kusura bakmayın)
Alexander J. Black:
*Bir şey demeden, gördüğü şeylere ait düşüncelere daldı. Diğerlerine baktı ve onlara doğru yürümeye başladı* gidelim mi?
Rocio I. Ravna.:
Ne gördün? *diye sordu, kaşlarını çatarak.*
Alexander J. Black:
Bir adam, daha fazlasını  bilmiyorum.
Valerio Melchor Salinas:
Şu büyü işine hiç alışamayacağım *diye mırıldandı.* Şu karta bir bak *diyerek kartı Alex'e uzattı
Alexander J. Black:
*Alexander karta baktı ancak dokunmadı. Sadece gözleriyle baktı.* Şu aptal kartı bana uzatmayı kes.
MаҲεn (GM):
*Kart buram buram vampir kokuyor*
Valerio Melchor Salinas:
*Boş bakışları alevlenerek Alex'e baktı.* Bana bak bay ukala. Bizi buraya getiren sensin. Hiç bi halt bulamayışımızda senin marifetin oluyor bu durumda. Şu kartı ya benden güzelce al ya da bir yerine sokacağım!
Rocio I. Ravna.:
*İkisine de gergin gergin baktı.* Bir bok bulamamış olmamız hepimizin kabahati. Bulana kadar iyi geçinmeye çalışın, sonra ne haliniz varsa görün.
Alexander J. Black:
 Hayır. *dedi hafif ve net bir sesle* ama dediğin şeyi yapmaya çalışırken seni izlemek isterim.
Valerio Melchor Salinas:
Saçmalık! *diye bağırdı durup duruken* Ben burdan gidiyorum. Lanet mücevherinde Vlad'ında canı cehenneme. Ne haliniz varsa görün! * arkasını dönüp gitmeye niyetlendi*
Rocio I. Ravna.:
*Kolunu sertçe kavradı.* Dur şurada.
Alexander J. Black:
*Alexander hafifçe kıkırdadı* Evet, Vlada borç olarak da vücudunu verirsin artık.
Valerio Melchor Salinas:
*Rocio'a kafasını hafifçe çevirerek boş boş baktı.* Elini çek *dedi inanılmaz şekilde kısık ve sakin bir sesle. Alex'i duymamazlıktan geldi*
Rocio I. Ravna.:
Güzel, *dedi, sakince.*
MаҲεn (GM):
*Rocio,Valerio nun elini sertçe kavrıyor ve Valerio o sinirle arkasını dönerken elini kurtarmak için Rocio yu sertçe itiyor. Rocio baya bir sürüklenerek sokağın öbür ucundaki duvara çarpıp tuğlalar ile birlikte duvardan içeri giriyor*
Rocio I. Ravna.:
(öldür yani )
Valerio Melchor Salinas:
(ahahah bunu düşünmemiştim)
Alexander J. Black:
*Alexander iç çekiyor* Gerizekalı. *Ve Valerio'nun ne yaptığını umursamadan, bulunduğu yerden rastgele uzaklaşmaya başlıyor.*
MаҲεn (GM):
(kimse birşey yazmasın lütfen bi sn)
*Valerio'dan hafif bir hırıltı geliyor ve dişlerini çıakrtarak Alexander'a doğru hızlanıyor duvara ayağını koyup koşmaya devam ediyor ve iki eli ile Alexander'ın kafasını sıkıca kavrayıp yere düşürüyor*
*Gözlerindeki deliliği ve kendini kaybetmişliği görebiliyorsun Alexander*
*Alexander yerde mırıldanarak üzerindeki Valerio'nun etrafına gölgeler sarıyor ve gölgeler sarılırken Valerio tekrar hırlıyor. Ellerini sertçe sağa sola oynatıp dişlerini sıkıyor. 5 saniye sonra gölgeleri dağıtıp tekrar Alex'in boğazına yapışıyor*
*Uzaktaki duvarda Rocio üzerinden tuğlaları ve tozları silkeleyerek çıkıyor*
*Alexander,Valerio'ya sert bir tekme sallıyor ve onu sokağın köşesine kadar savuruyor bu arada kendisini ayağa kaldıracak vakti ancak buluyor çünkü Valerio büyük bir hızla tekrar yaklaşıyor*
*Alexander tekrar birşeyler mırıldanıp gölgeleri çağırıyor. Asfalttan gölgeler fışkırıp Valerio'nun ayaklarını kaplıyor ordan tüm vücuduna yayılıyor. Bağırıyor ama kurtulamıyor ve sonra gözlerindeki delilik geldiği gibi yok oluyor*  *Alexander güçsüz bir biçimde yere seriliyor şu an omuzunda kan fışkırtan bir yarası var ve bembeyaz görünüyor*
(Yazılar serbest tekrardan)
Alexander J. Black:
*Alexander Valerio'nun yanına geldi.* Bak evlat, *üzerindeki tozları silkeledi* Beast ile uğraşıp uğraşamaman beni ilgilendirmez. Benden uzak dur, bunu bir daha söylemeyeceğim.
Valerio Melchor Salinas:
*Cevap vermiyor, Alex'e bakmıyor. Gözleri ileride boş bir duvara dikili. Bir süre sonra dönüp Rocio'nun nerede olduğuna bakıyor*
(kendini kaybetmek diye buna derim bu arada!)
MаҲεn (GM):
*üzeri tozlarla kaplı çökmüş bir duvarın hemen kenarında
Rocio I. Ravna.:
(o neydi be )
*Üstünü başını silkeleyerek Valerio'nun yanına geliyor, gözlerini kısarak bakıyor ona.* Bir dahakine seni parça pinçik etmesi dileğiyle. *Geçip gidiyor.*
Marc Silencieux:
*Karanlıklar içinden kahkalar atarak* Ne kadar güzel bir aile tablosu! Siz çocuklar ara sıra bir araya gelip birşeyler içmelisiniz.
Alexander J. Black:
Valerio'nun gölgelerini kaldırmadan d
bi dk
MаҲεn (GM):
*uzun saçlı ortalama 1.80 boyunda zayıf biri. üstünde siyah bir t-shirt ve siyah bir kot pantolan var* konuşan yeni adamın
(Valerio nun gölgeleri güçsüz düştüğün için kalktı)
(birazdan dizlerin üzerine yere de düşeceksin)
Rocio I. Ravna.:
Partiye katılmak ister misin? *diyor yeni gelene, yapmacık bir tatlılıkla.*
Valerio Melchor Salinas:
(perişan ettim abi seni kabul et)
Alexander J. Black:
*Valerio'nun gölgelerini kaldırmadan Rocio'nun gittiği yöne doğru ilerlemeye çalışıyor ve konuşan adama orta parmağını gösteriyor*
Marc Silencieux:
Sok o parmağını içeri, kokusunu burdan alabiliyorum. *Rocio'ya dönerek* Neden olmasın? Sizinle sohbet etmek bir şereftir.
Valerio Melchor Salinas:
*Kafasını inanılmaz yavaş bir şekilde konuşan adam çeviriyor ve her zamanki boş bakışlarını değiştirmeden adama dikiyor*
MаҲεn (GM):
*Alexander birden koşup köşedeki tekel bayiinegiriyor ve 1.65 boylarında genç bir öğrenciyi sokağa çekip birden sokağın ortasında kanını içmeye başlıyor*
Rocio I. Ravna.:
*Yeni gelen adamın gözlerinin içine bakıyor,* O şeref bana ait. Kimsiniz?
Valerio Melchor Salinas:
*Bir anda ciddileşiyor, etrafta bunu görecek kimsenin olup olmadığına bakıyor*
MаҲεn (GM):
*Ağzından kanlar damlayarak Alexander ayağa kalkıyor ve kalktığı anda kan fışkıran yarasının kendinden kapanıp iyileşmeye başladığını görüyorsunuz. Genç adam ölü sokağın ortasında vücudunda bir damla kan kalmamış vaziyette yatıyor*
Marc Silencieux:
*Alexander'a yapmacık bir şekilde gülümseyerek* Çok misafirperversin, biraz ikram ettiğin için teşekkürler. Bu arada adım 'Marc', Leydim. Marc Silencieux.
Valerio Melchor Salinas:
Polisler geliyor. Muhabbetinizi başka yerde yapın, hemen buradan gitmeliyiz. *normal bir insan hızında koşmaya başlıyor*
Rocio I. Ravna.:
Memnun oldum, Rocio Ravna *diyor, ve başka bir şey söylemeden koşar adım uzaklaşıyor o da.
Marc Silencieux:
Eh, bu asık suratlı beyefendi ile kalamayacağıma göre... *diyip peşlerinden gidiyorç*
Alexander J. Black:
Alexander en yakın logar kapağını açıp içeri atlıyor.
MаҲεn (GM):
(Türkiye/Eskişehirdesin keşke onu yapmasaydın neyse  )
Alexander J. Black:
(dfasdfa doğru XD)
MаҲεn (GM):
(evet durum gördüğünüz gibi koşup bir logar kapağından içeri atlıyor Alex*
Valerio Melchor Salinas:
(ahahahah)
Alexander J. Black:
(onu unuttum ben ya sdfadf)
Valerio Melchor Salinas:
*koşarken kafasını çevirip Alex'in kanalizasyona girdiğini görüyor.* En azından bu gerizelaıyla daha fazla uğraşmayacağız *diyor. En yakın ara sokağı arıyor durup durum değerlendirmesi yapmak için.*
MаҲεn (GM):
*Hemen yanda bir tekel bayiinin odluğu bir aralık var ve oradan bir ara sokak açılıyor gayet sessiz sakin eski püskü evler var terk edilmiş gibi*
Valerio Melchor Salinas:
*Ara sokağa dalıyor ve gölge bir yerinde durup diğerleri dönüyor.* Durum pek parlak değil gibi ha?
MаҲεn (GM):
(hahahaha)
Rocio I. Ravna.:
*Valerionun yanına, yere oturup başını duvara yaslıyor.* Hiç değil. Ne halt edeceğimizi bilmeden dolanıyoruz.
MаҲεn (GM):
(Gölgede dinlen de güneş terletmesin. Zaten gece abi vamprisiniz siz  )
Valerio Melchor Salinas:
(ascfgasghdfsahsa)
Rocio I. Ravna.:
(jkshadsfga)
Alexander J. Black:
(  )
Valerio Melchor Salinas:
(bu kadar olur)
(yeni limuzin vakası oldu eh bakalım)
Rocio I. Ravna.:
(limuzine bin basar )
MаҲεn (GM):
(neyse devam edelim)
Valerio Melchor Salinas:
*Marc'a dönüyor.* Sen kimsin?
Marc Silencieux:
Hepiniz çok kibarsınız! Tüm bunları nereden öğrendiniz böyle ha? *Gülerek* neyse boşverin. 'Kanatlı Alışveriş Merkezi olayının arkasında kim var?' bu soruyu sormak için bir süredir peşinizdeydim.
MаҲεn (GM):
*Önünüzdeki logar kapağı hafifçe oynuyor ve güçlü eller yukarı doğru itiyor. İçinden Alexander çıkıyor*
*iğrenç koktuğunu da ekleyeyim*
Rocio I. Ravna.:
Kanatlı alışveriş merkezi olayı da ne oluyor? * tek kaşını şüpheyle kaldırıyor.* Ve lanet olsun Alex, midemi bulandırıyorsun.
Valerio Melchor Salinas:
*'Aman ne güzel.' diye düşünüyor ama Alex'e bakmıyor.* Ve bu seni neden ilgilendiriyor? *diye soruyor Marc'a*
Marc Silencieux:
Bu benim işim diyelim.
Alexander J. Black:
Sanki çok nefes alıyormuş gibi iğrenç muhabbeti yapan ölümlü özentisi vampirlerden nefret ettiğimi söylemiş miydim?
Rocio I. Ravna.:
Bu büyük kayıptan ötürü ne kadar üzüldüğümü görebiliyor musun?
Alexander J. Black:
Siz burada oturup sohbet ederken bir işe yaradım en azından.
Valerio Melchor Salinas:
*Gülüyor, ikisine de bakmadan. Marc'a siyah kartı uzatıyor.* Bu işin arkasındakini tanıyor musun bir bak bakalım.
Alexander J. Black:
Alexander etrafına bakınıyor ve içeri girebilecğei bir pencere arıyor.
(gündüz olmasına ne kadar var?)
Marc Silencieux:
*Kartın üzerinden çok apır bir vampir kokusu alıyorum* sizi bu adrsee göötürebilirim.
MаҲεn (GM):
*Pencerelerin bazıları kırık dökük zaten* *Güdüze 4 saat kadar var*
Valerio Melchor Salinas:
*Gülümsüyor.* İşte şimdi konuşmaya başladık.
Alexander J. Black:
(Hiç insan kokusu alabiliyor muyum kolayca girebileceğim binalardan birinde?)
MаҲεn (GM):
(bir de belirtmek isterim kartın üzerinde adres yazıyordu tabi. Kokladınız durdunuz kartı  )
Rocio I. Ravna.:
(eeeah)
Valerio Melchor Salinas:
(ama yani şimdi..)
Alexander J. Black:
(saflar ahahah)
MаҲεn (GM):
(yaşam formu pek yok terkedilmiş bir ara sokaktasınız)
Alexander J. Black:
(Fare?)
MаҲεn (GM):
(fare var bolca)
Alexander J. Black:
(Herhangi hayvan? Tamam.)
Farelerden bir tanesini yakalayıp Valerio'ya attı.
Bence iç, çok kan kaybettin.
MаҲεn (GM):
*Valerio üzerine doğru uçan bir fare var ve gösünden sekip ciyaklarak yere düştü*
*pıtı pıtı kaçmaya başladı*
Alexander J. Black:
(olm yakala iç)
Rocio I. Ravna.:
(doyurmaz bence.)
Alexander J. Black:
(doyumaz ama kan ihtiyacını az da olsa kapatır)
Valerio Melchor Salinas:
*Boş bakışlarla kaçan fareyi izliyor.* Beni düşündüğünü görmek gözlerimi yaşarttı. *diyor Alex'e bakmadan.* Kendi ihtiyaçlarımı kendim gideririm. Şu adrese doğru yola çıksak iyi olur.
Alexander J. Black:
*Alexander kafasını salladı* Adres neresi?
Marc Silencieux:
O halde buyrun arabama. *sokaktaki bir arabanın kapısını kırmaya çalışıyor*
MаҲεn (GM):
*Alarm ötmesinden daha hızlı bir şekilde kapıyı açıp alarm kablolarını kesip arabayı çalıştırıyor ve sizi bbuyur ediyor*
Alexander J. Black:
(Abi saçmalamayın şöyle... masquerade diye bir şey var ya..)
MаҲεn (GM):
*araba çalışıyor siz de öyle bekliyorsunuz*
Marc Silencieux:
(benim benzinim değil hani beklerim)
Rocio I. Ravna.:
*Ön kapıyı sertçe açıp içeri oturuyor.* Arabana bayıldım.
Alexander J. Black:
Alexander arabaya biniyor.
MаҲεn (GM):
*Ön kapıyı açarken kilitli olduğu için serçe çeken Rocio'nun elinde kalıyor kapı. Fırlatıp bir kenara atıyor ve rahatça ön koltuğa kuruluyor*
Valerio Melchor Salinas:
*'Etkileyici' diye düşünüyor arabaya binişinden dolayı.* Bir kaç numara biliyorsun sanırım? *diyor ve arabaya biniyor*
(Hırsız dayanışması)
MаҲεn (GM):
*Bindiğiniz araba külüstür bir Renault spring bu arada*
Alexander J. Black:
( facepalm )
Marc Silencieux:
Bir kaç küçük şey... *diğerlerine dönerek* Vişnelik evlerinde bir iş yeri, daha önce oradan çok geçtim ancak vampir kokusu almamıştım. *diyip arabayı çalıştırıyor*
Rocio I. Ravna.:
(kapısız sürüyoruz dimi )
MаҲεn (GM):
(Evet)
Alexander J. Black:
(vlad camarilla üyesi mi sabbat mı?)
MаҲεn (GM):
*Gaza basıyor ve evler yanınızdan akmaya başlıyor* ileride bir yarı gökdelene benzer bir iş hanından dönüp köprüden geçiyorsunuz. Porsuk çayı altınızda uzanıyor ve biraz daha ilerleyince Askeri bir Hava Üssü Hastanesinin önünden Stadın olduğu yerin ara sokağına dönüyorsunuz. Villalar ile kaplı yeşillik bir alana geliyorsunuz*
(None of Em  )
(FreeLander)
*Vişnelik evlerinin girişindesiniz adreste yazan ev ve iş yeri karşınızda duruyor*
Koca bir tabelada *Kan Bankası Kliniği* Yazıyor
Rocio I. Ravna.:
*Tabelaya bakıp gülüyor.* Ahah, tahmin etmeliydim. Burada vampir olmayacak da ne olacak. *arabadan iniyor.*
MаҲεn (GM):
(baya da rahat indin kapı yok zaten  )
Rocio I. Ravna.:
(en azından araba sağlam )
Marc Silencieux:
(o akdar kan görünce deliririm ben abi)
Rocio I. Ravna.:
(dalarız birazdan kop.)
Marc Silencieux:
*Diğerlerine dönüp* Oldu o zaman... Ben arabayı parkedeyim, siz içeri girin.
Valerio Melchor Salinas:
Size yetişirim *diyerek başka bir yöne gidiyor.*
MаҲεn (GM):
*Valerio birden hızla koşuyor bir  ağaçtan destek alıp yandaki apartmanın 2. katına zıplıyor ve pencereden içeri giriyor*
Rocio I. Ravna.:
Eah. Geliyor musunuz? *diğer ikisine dönüyor ve içeri giriyor.*
Alexander J. Black:
(ikisideğil sadece ben kaldım sanırım)
Valerio Melchor Salinas:
(çalıntı arabayı park etmekte hoşmuş hani)
MаҲεn (GM):
(hızlandıralım gereksiz yerleri)
Rocio I. Ravna.:
(harbi. bırak ortada arabayı.)
MаҲεn (GM):
*Valerio ağzındaki kanı silerek camdan atlıyor ve o sırada Marc arabayı park edip geliyor dördünüz de yanyana kan bankasının önündesiniz*
kapıdaki bir görevli size bakarak *parolayı biliyor musunuz?* diye soruyor
Alexander J. Black:
(bi dakika durun)
Valerio Melchor Salinas:
*tek kaşını kaldırıp Marc'a bir bakış atıyor*
Alexander J. Black:
(dominate olan dominate kullansın)
Rocio I. Ravna.:
(direk yığsak?)
Alexander J. Black:
(masquerade diyorum, havaya diyorum sanırım =)
MаҲεn (GM):
(bir dahaki oyunda snei Brujah görmek istiyorum Rocio  )
Alexander J. Black:
(evet cansudan tam brujah olurmuş)
Rocio I. Ravna.:
(bi dahaki sefere artık.)

Marc Silencieux konuşmadan ayrıldı.

Rocio I. Ravna.:
*Ellerini adamın yüzünün iki yanına koyup gözlerini kapatıyor*

Marc Silencieux konuşmaya katıldı.

Alexander J. Black:
(adam korkacak napıyorsun?)
MаҲεn (GM):
(arları atalım bi sn)
Rocio I. Ravna.:
(ilk uygulayışım )
Alexander J. Black:
(Dominate sözle oluyordu, gözleri dikerek bir de. =)
MаҲεn (GM):
*Adam yaklaştığını görünce hafif geri kaçmak için yelteniyor ama birden Rocio adamın tepesine ellerini batırıyor* ve 5 saniye sonra ellerini adamın üstünden çekiyor*
Adam ağzından salyalar akıtarak Rocio ya bakıyo
'Siz dünyada gördüğüm en güzel bayansınız. Ne olursunuz  ayaklarınıza kapanayım diyor ve cevap beklemeden ayağına kapanıyor Rocio'nun
(Ama oyunu bok ettiniz ha atan hep 3-4 tane 10 atıyor bu ne arkadaş)
Alexander J. Black:
(ahahah)
Valerio Melchor Salinas:
(ahahahah)
Rocio I. Ravna.:
*En tatlı gülümsemesini takınıyor.* Senden çok hoşlandım yakışıklı çocuk, bizi içeri alsan yeter...
Marc Silencieux:
*Rocio'ya fısıldayarak* parolayıda sorsaydın, lazım olur.
MаҲεn (GM):
'Ne demek güzelim ne demek tapıyorum sana diyor ve ayaklarından öpüp sürünerek kapıya gidiyor ve 8 haneli şifreyi girip cam gibi görünen kurşun geçirmez kapılardan sizi buyuur ediyor*
Rocio I. Ravna.:
*Adamın yanağına dokunuyor elleriyle, gözlerinin içine de bakıyor.* Parolayı da söyleyebilecek misin?
MаҲεn (GM):
'Sen bir öpücük ver ben sana efendimin gizli kasasının şifresini söyleyeyim kraliçem!'
Rocio I. Ravna.:
*Gülüyor, elleriyle boynunu kavrayıp diliyle adamın dudaklarını aralıyor.*
(kop.)
MаҲεn (GM):
*Adam öpücüğü alır almaz zevkten dört köşe bayılıyor*
Valerio Melchor Salinas:
(asdfsad)
Rocio I. Ravna.:
(gitti mi parola )
Marc Silencieux:
(hahah )
Alexander J. Black:
( facepalm )
*Alexander facepalm yapıyor* En azından kanını iç, boşa gitmesin.
Rocio I. Ravna.:
Bir şeye yarasın, evet. *Adama bir an tiksintiyle bakıyor ve vahşice boynunu ısırıyor.*
MаҲεn (GM):
*Rocio doya doya adamın kanını içerken adam gülümseyerek birşeyler mırıldanıyor*  'Öptü... beni öptü...' diyor ve ağzında aptal bir sırıtışla geberip gidiyor.
Valerio Melchor Salinas:
*Olaylara tepki göstermeden içeri girip etrafa bakıyor*
Marc Silencieux:
*Gülümseyerek Rocio'nun yanından geçip Valerio'yu takip ederken* o öpücükten istiyorum.
MаҲεn (GM):
*içeride bir resepsiyon var fakat boş.* asansör var 3. kata katar çıkan ve birde bölümlenmiş kan merkezlerinin isimleri var katlara göre
Rocio I. Ravna.:
*Gülümsüyor.* Seni bir kez daha öldürüp diriltir. *Geçip gidiyor o da.*
Valerio Melchor Salinas:
Dağılıp etrafa göz atalım. *diyor asansöre bakarak.*
Marc Silencieux:
0 Rh en sevdiğim! *diyerek çıkıyorum*
Valerio Melchor Salinas:
(Bu arada 1 litrelik Ice tea kutusunun dibini gördüm. tuvalet molası istiyorum..)
Marc Silencieux:
(bende 5 dk bi yüzümü yıkıyım ateşim çıktı yahu hastayım)
MаҲεn (GM):
durun bakiim
*Alexander,Valerio'nun arkasından sinsice yaklaşıp birden üzerine atlıyor ve İntikaaaam! diye bağırarak dişlerini Valerionun bıynuna geçiriyor*
---Vampire Hunt'da gelecek hafta.... Valerio kurtulabilecek mi? , Alex neden saldırdı, Kan bankasında neler oldu, Öpülen hizmetçi zombiye mi yoksa vampire mi dönüşecek, Hepsinin cevabı bir dahaki bölümde---
Rocio I. Ravna.:
bitti deme
burda bitirme
MаҲεn (GM):
bitti valla
Alexander J. Black:
Kanını kurutucam valerio.
Valerio Melchor Salinas:
ahahahaha
biliyodum abi saldıracağını
Alexander J. Black:
s.çtım ağzına ^^