Kayıt Ol

Vanessa Hudgenss

Çevrimdışı Skandar_-_qsm

• *
  • 29
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Vanessa Hudgenss
« : 20 Ağustos 2008, 18:11:37 »
Vanessa Anne Hudgens.14 Aralık 1988'de Greg ve Gina Hudgens'ın kızı olarak doğdu. Salinas, California'da küçük kız kardeşi Stella ile bir aktris gibi büyütüldü. Babasının soyu İrlandalı, Annesinin soyu Filipinli. Kariyeri bir reklam filmiyle başladı. Aslında arkadaşının olan bir rol, o gidemediği için Vanessa'ya soruldu. Bu şekilde kariyerindeki ilk basamakları tırmandı. Daha sonra tiyatroyla devam etti. Evita, Carousel, The Wizard of Oz, The King & I, The Music Man, Cinderella, and Damn Yankees oynadıklarından birkaçı. Sinema filmlerine ise TrunderBirds ve ThirTeen ile başladı. TV dizileri ise "Quintuplets", "Brothers Garcia" gibileri.

2006'da kariyerinin en büyük çıkışını yaptı. "High School Musical" filminde, daha sonra sevgilisi olacak olan Zac Efron ile baş rolü paylaştı. Filmde zeki ve tatlı Gabriella Montez'i oynadı. Filmde sadece oyunculuk yeteneğini değil., dans ve şarkıcılık yeteneğini de gösterdi. Şu ana dek sayılamayacak kadar çok dizide konul oyunculuk yaptı. Arada bir "The Suite Life of Zack and Cody"de başrol oyuncularıyla(Ashley Tisdale) oynadı. 2006'da Hollywood Records'dan ilk albümü "V" yi çıkardı. Albüm 500,000'den fazla sattı. Hatta albümünden "Say Ok" adlı şarkının klibinde Zac Efron ile birlikte oynadı. HSM Filmininin 2. serisinde gene Gabriella Montez'i canlandırdı. 2006 yılından beri oyuncu Zac Efron birliktedir.

Vanessa Hakkında Bilinmeyenler

-Vanessa sokak köpeklerinden çok korkarmış. Köpek gördümü yolunu değiştirirmiş.

-Vanessanın küçükken 2 kere kolu kırılmış.

-Vanessa büyüklerini sık sık ziyaret edermiş.

-Küçükken boğulma tehlikesi geçirmiş.

-Onun için kahvaltıda çay ve peynir olmazsa kahvaltı olmazmış.

-Sabahları kalktığında yaptığı ilk iş kendine aynada bakmasıymış.

-Zac onu çılgın ve bir o kadarda sevimli buluyormuş.

-Sabahları 1 saat yürüyüş yapıyormuş. Bu yürüyüşe bazen en yakın arkadaşı Ashley Tisdalede katılıyormuş. Yoksa kendine gelemiyormuş.

-Ashley Vanessaya doğum günü hediyesi olarak oyuncak ayı almış ve Vanessa bu ayıyı çok seviyormuş.

-Fotoğraf çekmeyi çok severmiş.

-Arkadaşları Vanessayı duygusal ve çok fotojenik buluyormuş.

-Sevgilisi Zac Efronla en çok takıldığı cafe arkadaşının bir cafesiymiş.

-İnternette sörf yapmayı çok seviyor. Özellikle kendi adına açılmış sitelere göz atmaktan çok hoşlanıyor.

-Vanessanın bir hayranı kan kanseriymiş ve son defa Vanessayı öpmek istemiş. Vanessa bu durum karşısında çok duygulanmış ve ağlamış.

-Kakaolu dondurmaya bayılıyor.

-Vanessa magazincileri seviyor ancak magazincilerin Vanessayı boğması hoşuna gitmiyor.

-Vanessa bir röpörtajında Zacle evlenirim demiş.

-Vanessa evlenmenin ideal yaşı 25 diyor.

-Vanessa evlenince en fazla 2 çocuk istiyor.

Çevrimdışı veritaserum

• 1112
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ynt: Vanessa Hudgenss
« Yanıtla #1 : 21 Ağustos 2008, 09:31:14 »
Tabi zacle evlencek :P başka kim olcaktı aa :P Zanessa sonuna kadar :P

Da bu kızın nette yayınlanan fotoğraflarından sora çok soğudum ondan :P Eskisi kadar sevmiyorum artık :P
Önce, büyük büyük düşündüm;
Sonra büyük büyük yaşadım.
Ne varsa, onlar aldı.
Şimdi bana küçük bir ölüm kaldı.

Çevrimdışı Skandar_-_qsm

• *
  • 29
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 21 Ağustos 2008, 11:22:48 »
evet ya bende fakat onlar eski sevgilisi içinmiş sevgilisi vanessaya ihanet edip yayınlamış aslında vanessa öle birşey yapmaz 8) ;D ;)

Çevrimdışı veritaserum

• 1112
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 21 Ağustos 2008, 12:22:06 »
bi dk yaa sevgilisi zac değil mi?  :hönk yolarım o çocuğu haa :P  :'(
Önce, büyük büyük düşündüm;
Sonra büyük büyük yaşadım.
Ne varsa, onlar aldı.
Şimdi bana küçük bir ölüm kaldı.