Kayıt Ol

Watchmen

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Watchmen
« : 12 Ekim 2008, 17:28:32 »
Yönetmen: Zack Synder
Yazarlar: David Hayter, Alex Tse
Çıkış Tarihi: 6 Mart 2009 (USA)
Oyuncular: Carla Gugino, Jeffrey Dean Morgan, Patrick Wilson, Billy Crudup, Malin Akerman

Daha fazla bilgi için tıklayın.

Şu anda film hakkında bildiğim tek şey yönetmeninin 300 Spartalı filminin yönetmenliğini de üstlenmiş olan Zack Synder. Ayrıca Mart 2009 tarihinde gösterime girecek. Böyleside olmaz dedirten cinsten olmuş fragman. Spartalı filmini bayağı bir andırıyor. Neyse konuşmaya lüzum yok, buyrun fragmanı izleyin.

http://www.dailymotion.com/relevance/search/watchmen/video/x65xeo_watchmen-trailer-httpteasertrailerc_shortfilms
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
Ynt: Watchmen
« Yanıtla #1 : 12 Ekim 2008, 17:33:16 »
Dostum fragman dediğin kadar varmış yahu! :D Bir gelsin, mutlaka izlemeliyim bunu. :)

Çevrimdışı voyvoda

• **
  • 202
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 12 Ekim 2008, 17:38:23 »
fragman müthiş olmş filme kesin giderim.. :)

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 12 Ekim 2008, 17:47:12 »
İsyan, tanrı gibi süper kahramanlar, çok farklı bi tasarım.. Harika bir film gibi duruyor. Daha önce bir şeyler okumuştum hakkında bir çizgi roman uyarlamasıymış ve çizgi roman çok sevilen bir romanmış. Çok farklı bir kurgusu var gibi.

Bu değil de Frank Miller'ın yeni Spirit filmi var. O 300 Spartalı ve Sin City'ye çok benziyor.
try again fail again fail better

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 12 Ekim 2008, 17:49:46 »
Yalnız bu fragmanı Imax'te izlemelisiniz. The Dark Knight'tan önce atıldı bu fragman ve o an aşık oldum (mecazi anlamda :P) Şu sizin küçük ses şeklinde duyduğunuz vuruşlar falan varya, işte biz o vuruşlarda sallanıyorduk. Kesinlikle bu fragman için oraya gitmelisiniz diyorum. :D
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Rom: 6
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 13 Ekim 2008, 11:27:54 »
Yalnız bu fragmanı Imax'te izlemelisiniz.

Bugün bana ne kısa yorumlar düşüyor :P aynen katılıyorum..İçinde hissediyorsun ya :D mükemmeldi..aklımda kalan hatırı sayılır fragmanlardan biri..Hatta eve gelince batmanden önce anlattım (ilk fragmanlar sonra film :P)

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #6 : 07 Şubat 2009, 11:11:48 »
People will shout with "Help me" and will whisper "No"

Radikal birkaç protonun insanı tanrı mertebesine yükseltmesi ne kadar orijinal bilmiyorum ama karizma akıyor filmden. Graphic Novel adı altında geçen çizgi romanını okuyup ağlamayan duygusuzdur efendim, kınanır tarafımdan güzelce. Epik.

Çevrimdışı Belgarion

• **
  • 286
  • Life is only joke maybe we make it!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 17 Şubat 2009, 15:02:33 »
Gerçekten güzel bi filme benziyor ya takdr ettm bu filmi :P

Çevrimdışı Dúrgonath

• 680
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 22 Mart 2009, 23:46:24 »
18 yaş sınırı var ühühühhü =(

Çevrimdışı Lunacy

• 435
  • Rom: 8
  • ₪₪
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 30 Mart 2009, 10:18:32 »
kaçırdım yaa ühühüh =( izleyen herkes cok güzel diyo...
 en yakın zamanda cdsini edinmeliyim sanırım..
₪ Hail to the Thief ₪

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 30 Mart 2009, 11:56:03 »
İzlmeye çok istediğim halde, her önüme gelenin yerden yere vurması sonucu gitmemin yalan olduğu film :/. ama hala merak ediyorum!!!

gideceğim arkadaşlar da sattı saolsunlar  :dl,kınıyorum burdan topunu :rr!

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 05 Nisan 2009, 23:07:35 »
Fragmanındaki sahnelerin, filmdeki en güzel sahneler olduğu yorumunu duyduğum film. İzleyip göreceğiz, bir hayal kırıklığı daha olacak sanırım benim için...

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #12 : 05 Nisan 2009, 23:22:56 »
Çizgi romanını bundan yıllar önce okumamış herhangi biri için sıradan bir süper kahraman filmi olmaktan öteye gidemez  :D yani; 12. bölüm bittiğinde ve son sayfayı kapattığınızda hissettiğiniz o buruk ama "vay be ben ne okudum böyle başım döndü" hissini filmin sonunda hissetmeniz için kitabı okumuş olmanız lazım. Sanırım bu pek çok uyarlama için geçerlidir ama watchmen'de bu daha belirgin. Yani düşünsenize, ömründe hiç örümcek adam ile ilgili ürün görmemiş birisine direk ilk filmi izletsek ne duyumsardı?

Çevrimdışı Canina

• 1460
  • Rom: 39
  • There ought to be a law against you
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #13 : 06 Nisan 2009, 15:46:34 »
Fİlme çok büyük beklentilerle gittim. Hatta okuldan kaçıp gittim :D. Ama beklediğimin yarısı kadar bile iyi değildi. Ben ekranda fan'ı olunacak yeni, müthiş bir kurgu beklerken, karşımda iç çamaşırı giymeyi unutan mavi adam ve her 10 dakikada bir sevişen insanlar çıktı. Kesinlikle beklediğimi alamadım. Ama kötü müydü? Hayır o kadarda değildi bana kalırsa ama film 3 saat arkadaşlar. Ve çok sıkıcı, anlamsız, kestirip atılması gereken yerlerle dolu. Son olarak bir alıntı yapmak istiyorum.

Filmin son yarım saati en güzel yeri. Yani salona o anda girseniz bile yeterli. Herneyse alıntıma gelirsek sonuna doğru, kötü adamın mekanını basıyorlar vs. Kötü adam şöyle diyor;

"Ne yani, size bütün planlarımı ve zayıf noktalarını açıklamamı mı bekliyorsunuz? Neyim ben? Bir çizgi roman kötüsü mü?"

Neden bilmiyorum ama çok hoşuma gitti. ÖZellikle bir çizgi roman kötüsünün bunu söylemesi dahada güzel tabii. Ayrıca filmde, dikkatle izlenmezse anlaşılmayacak çok ufak tefek göndermeler var bunlara da dikkat edin izlerken. Ama diyeceğim şudur ki, Dvd'den izleyin. Sinemaya 20 lira bayılmaya gerek yok bu film için.

Çevrimdışı Sophié

• 836
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
« Yanıtla #14 : 06 Nisan 2009, 16:26:37 »
Fragmanındaki sahnelerin, filmdeki en güzel sahneler olduğu yorumunu duyduğum film. İzleyip göreceğiz, bir hayal kırıklığı daha olacak sanırım benim için...
Ben de bu tarz şeyler okudum ve gitmekten vazgeçtim işte. Çok doyurucu bir film olmadığı söyleniyor ama sinemada olmasa bile yine de izliceğim kesin gibi, değil de olabilir ama.

too much sugar 
tb