Kayıt Ol

Within Temptation

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Within Temptation
« : 18 Şubat 2008, 11:28:12 »
Within Temptation 1996 yılında kuruldu. Kurucu üye Robert Westerholt vokalistlerini bulmuştu bile sevgilisi Sharon Den Adel ... 2 ay gibi kısa bir süre sonra değişik firmalardan teklifler aldılar ve sonunda DSFA Record. ile anlaştılar ...
Grup için DSFA ile anlaşmalarından sonra herşey yoluna girmişti. İlk albümleri "Enter" nisan 1997 yılında yayınlandı ve kısa bir süre sonra Dynamo festivalinde çaldılar (1997). Bu onların 5.ci konser deneyimleri idi... Dynamo Festivalindan sonra pek çok konser teklifi aldılar ve 1997 Kasım ayında 2 haftalık Almanya ve Avusturya turnesine çıktılar... Pek çok konser bunu takip etti. Grup 1998 yılında Dynamo'da ana sahnede performanslarını gösterdikten sonra "The Dance" adlı EP'lerini yayınladılar. Enter'dan sonra grup çalışmak için bir süre boş zaman buldu kendisine .... 1999 Yılında W.T işlerini biraz yavaştan almaya karar verdiler . 2 senelik yoğun koşturmaca konserlerden sonra bir süre kendilerine zaman ayırmaya karar verdiler . Öğrenimlerini tamamladılar ve kendi stüdyolarını kurdular ...

2000 yılı onların büyük değişiklikleri yaptıkları yıldır. Grup Hollanda , Belçika gibi Benelux ülkelerindeki en büyük festivallere davet edildi .Ve Aralık ayında " Mother Earth" albümleri yayınlandı. Pek çok Hollanda müzik dergisi bu albümü ayın albümü olarak seçtiler.Değişik müzik listelerinde en üstlere kadar çıktı ve sevenlerinin sayısı hızla arttı .

2001 yılında W.T Hollanda içinde ve dışında pek çok turneye katıldı (Paris,Mexico city,Belçika da 40 konserinin biletlerinin tamamı satıldı). Ve iki Cd-Single yayınladılar " Our Farewell" ve " Ice Queen" . 2002 yılında Ice Queen single çalışması Hollanda ve Belçika'da pek çok müzik listesinde 1.ci sıraya kadar çıktı. Mother Earth albümleri altın plak kazandı , pek çok radyo ve tv kuruşuluşu grubu yayınladı. Fransa turnesi haricinde grup sadece Belçika,Hollanda ve Almanya'daki belli başlı festivallere katıldı.

Ice Queen'le başlamıştım dinlemeye devamı geldi tabi :P Frozen,What Have You Done,The Howling de çok güzeldir=)

• 1512
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
Ynt: Within Temptation*
« Yanıtla #1 : 18 Şubat 2008, 11:36:54 »
Severim kerataları tabikide kankem sağolsun ;D Mother Earth şarkılarını tavsiye ederim ;D

Çevrimdışı harrypottergirl

• **
  • 169
  • Rom: 1
  • The Rebellion Begins...
    • Profili Görüntüle
    • HPNarnia's LiveJournal
« Yanıtla #2 : 18 Şubat 2008, 17:40:07 »
Sharon'u görünce hep aklıma kimya öğretmenim geliyo ikisinide çok seviyorum :D :D evert Mother Earth çok güzel..Pale'da duygusal bi şarkı :)

Alassea

« Yanıtla #3 : 23 Şubat 2008, 11:19:58 »
Ahhh hayatımın gruplarından biri Wt süper bir grup Sharon'ın manyak bir sesi var süper yeni albümleri çok hoşuma gitti yani Sharon'ı alnından öpmek istiyorum   :uhe :uhe tüm şarkılar harika sağ ol başlık için harika bilgiler  :salla :salla

• 935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 28 Şubat 2008, 20:04:18 »
Ne demek her zaman..(=

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 03 Mart 2008, 21:35:46 »
başlık için saol

yorum olarak sadece our solemn hour desem yeter galiba? :D
Contraataques muy rabiosos, deberemos resistir; Ay Carmela!

• 935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 03 Mart 2008, 21:51:15 »
Alassea çok güzellerr :yup

başlık için saol

yorum olarak sadece our solemn hour desem yeter galiba? :D

Yetmez mi ya(=

Çevrimdışı Lordmuti

• 1123
  • Rom: 35
  • Time is a drug. Too much of it kills you.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Within Temptation
« Yanıtla #9 : 03 Nisan 2015, 00:12:32 »
Bu gruptan bir şarkı göndermişti arkadaşın biri, o sayede tanıştım. Öyle müdavimiyim denemez ama arada kafam eserse dinliyorum. Mother Earth ve The Howling şu anda en sevdiğim şarkıları.

Within Temptation and Metropole Orchestra - Black Symphony (Full Concert HD 720p) Şu konser kaydı güzel mesela. İçinde Anneke[*]van Giersbergen[/*] de var bir parçada beraber söylüyorlar grubun solisti hanımla.

İmparator olmayı canım kolay mı sandın?
Dünyaya kazık çaktım duyulsun adım.