Kayıt Ol

ya gel ya da gelsin

ya gel ya da gelsin
« : 04 Ağustos 2010, 02:19:21 »
 Tam bir sene olmuş ayrılalı. Belki çok klasik bu yazdığım ama gerçektir en azından içtendir. Bir sene olmuş ben gülmeyeli görmeyeli. Sen beni unutalı bir sene olmuş. Hala bıraktığın gibi olsam keşke. O zamanlar içimde bir umut vardı. Sen geleceksin diye. Yeniden dudaklarını hissedebileyim diye. Ama şimdi hepsi gitti, rüzgarda sönen bir mumun ışığı gibi. Önümde bir kadeh rakı boğazımda buruk bir acı. Nereye gidiyorum ben. Umrumda değil. Belki de herkez yaşıyor bunu alışıyor. Belki de bir tek ben aşık oluyorum. Sana son kez bakmak için yapamayacağım şey yok ki. Bazen seni unuttum sanırım. Ve sanacağım da. Fotoğraflarına bakar hiç(bir) şey hissetmem. Ama ufak bir bilezik, bir koku bir his seni hatırlatır. Bocalarım gene olduğum yere. Ama keşke unutsam da son bulsa şu hallerim bazen tanışmamış olmayı diliyorum ama sonra iyi ki tanışmışım diyorum. Sen ne yaptın ki bana. Güzelsin çekicisin çok akıllı değilsin güzel dediysem çok güzel de değilsin. Safsın komiksin. İnsanı bunlar aşık ediyorsa herkez her an aşık olurdu. Sana neden aşığım ya da sana neden böyleyim bilmiyorum. Ama istediğim tektir ya gel ya da gelsin...

Hatırladıkça yazdığım türde bir yazı umarım beğenirsiniz.
Gri

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Ynt: ya gel ya da gelsin
« Yanıtla #1 : 07 Ağustos 2010, 13:50:04 »
Umutsuz bir aşığın günlük serzenişlerinden bir demet :) Karşı taraf sevmediği zaman aşk tam bir işkence haline geliyor gerçekten de...

Dipnot: Herkez değil herkes ;)
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

« Yanıtla #2 : 08 Ağustos 2010, 14:22:51 »
 Hep takılırım herkese sağol aydınlattığın için.
Gri

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 17 Ağustos 2010, 16:01:07 »
Platonik bir aşkı daha güzel anlatamazdı bence. Anıların anlatılışı gerçekten hoş. Tek anlamadığım nokta belki de en önemlisi sanırım. 

Ya gel (buraya kadar tamam) ya da gelsin (kim gelsin?)

Çevrimdışı alper

• **
  • 143
  • Rom: 10
  • don't let'em tie you to the stake :P
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 18 Ağustos 2010, 00:32:54 »
gelsin ölüm ?

6-7 ay oldu benim de, 1 sene olunca tekrar okuyacağım bu yazıyı :)

« Yanıtla #5 : 24 Ağustos 2010, 10:48:33 »
gel derken ondan bahsediyordum gelsin derken ise bundan kurtaracak herhangi bir şey ölüm veya başka biri de olabilir...
Gri