Kayıt Ol

Yaşamak Artık Zor...

Çevrimdışı dirock

• 608
  • Rom: 1
  • Ghost of Darkness
    • Profili Görüntüle
Yaşamak Artık Zor...
« : 04 Haziran 2009, 23:13:48 »
Yaşamak artık zor geliyor…

Nedendir bilmiyorum ama sensiz yaşamak, sensiz nefes almak zor gelir oldu artık bana. Sana bu kadar çok alışmışken bir anda bırakmak bana zor gelmeye başladı.

Sensiz söylediğim şarkıların, izlediğim kız kulesinin ve boğazın artık tadı çıkmıyor…

Her şeyin seninle birlikte tadı vardı. Ve o tat şimdi damağımda kaldı. Her gece damağımda kalan o tatla uyur oldum ben. Boğaza karşı oturup, seninle beraber kız kulesinin o eşsiz manzarasını izlemeyi özledim daha şimdiden…

Ama sen yoksun…! Sen başkasıylasın… Zaten hiçbir zaman benim olmamıştın ki…! Beraber geçirdiğimiz onca zaman bile sen benim yanımda değildin…

Sadece, boğaza karşı oturduğumuzda, o eşsiz manzarayı seyrederken yanımda olurdun… Sadece ama sadece o anda… Kendimi o zaman senin yanında hissederdim, güvende olduğumu anlardım. Çünkü sana inanılmaz ve sonsuz güvenim vardı. Ta ki sen o güveni yıkana kadar…

Şimdi her gece boğazdaki o yerimize tek başıma gidiyorum. Sensiz izliyorum, kız kulesini ve boğazı… Sensiz izliyorum, denizdeki küçük balıkçı teknelerini…

Ve şimdi sensiz hayal kurmaya devam ediyorum… Kız kulesi manzaralı bir evde oturuyoruz. Her gece kahvelerimizi alıp terasa çıkıyoruz. Bütün günün yorgunluğunu atıyoruz, iş yerinde yaşadığımız stresleri anlatıyoruz birbirimize. Gün içinde yaşadıklarımıza gülüp geçiyoruz. Mutluyuz beraber…

Sonra bir ses duyuyorum… Neden sonra anlıyorum ki gitme vaktinin geldiğini ve hatta geçmekte olduğunu… Yarın görüşmek üzere veda ediyorum kız kulesine…
Ve yavaş yavaş uzaklaşırken içimden diyorum ki; “keşke yarın gece sende gelebilsen bi’tanem…”

20 Nisan 2009

Öylesine Kız Kulesini seyrederken içimden gelip yazdığım bi' yazı, umarım beğenirsiniz... =)

Nefret'e Sevgiden Daha Çok Güvenirim..Çünkü Nefretin Sahtesi Olmaz

Çevrimdışı Deadman107

• **
  • 347
  • Rom: 3
  • ---AmOrTeNtİa---
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yaşamak Artık Zor...
« Yanıtla #1 : 10 Haziran 2009, 13:23:49 »
ellerine sağlık zevkle okudum....resmen içindekileri dökmüşsün  :) metallica dan nothing else matters şarkısı eşliğinde okumak daha zevkli hale getirdi yazını bilgine :D ;)
Güneş doğacak, açacak çiçek...

Çevrimdışı Ireth~

• 482
  • Rom: 4
  • Cönk-ü Alem
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 10 Haziran 2009, 13:34:38 »
Bence gayet hoş =)
Biraz daha akıcı olsaymış cidden çok tatLı olcakmış da..
Beendim xD

Çevrimdışı dirock

• 608
  • Ghost of Darkness
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 10 Haziran 2009, 23:13:47 »
Spoiler: Göster
ellerine sağlık zevkle okudum....resmen içindekileri dökmüşsün  :) metallica dan nothing else matters şarkısı eşliğinde okumak daha zevkli hale getirdi yazını bilgine :D ;)

Teşekkürler. Zaten bu yazıyı yazarkende arkadan hafifçe Nothing Else Matters çalıyordu. =)

Bence gayet hoş =)
Biraz daha akıcı olsaymış cidden çok tatLı olcakmış da..
Beendim xD

Beğenmene sevindim =) akıcılık olabilirdi haklısın. O anda aklıma gelenleri yazdım. Bi' de "da"yı biraz daha açsan eleştirilere açığımdır =)

Çevrimdışı Ireth~

• 482
  • Rom: 4
  • Cönk-ü Alem
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 11 Haziran 2009, 15:17:50 »
Hmm bu iyi biraz tedirgin olmuştum ..
Şey konu bi ara dağılmış ve sürekli aynı şeylerden bahsetmişsin. Daha akıcı olabilirdi demek istedim. Yazmaya devam et, merakla takip edeceğim.

Çevrimdışı dirock

• 608
  • Ghost of Darkness
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 11 Haziran 2009, 16:30:28 »
Hmm bu iyi biraz tedirgin olmuştum ..
Şey konu bi ara dağılmış ve sürekli aynı şeylerden bahsetmişsin. Daha akıcı olabilirdi demek istedim. Yazmaya devam et, merakla takip edeceğim.

hihihi =) doğru o anda kız kulesi gözüme çok çarptı habire ondan bahsettim.
zaten arasıra kafama estikçe bi'şeyler karalamaya çalışıyorum, öylesine yani =)
ve yeniden teşekkürler... =)

Çevrimdışı Chiyo

• **
  • 154
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 15 Haziran 2009, 17:00:25 »
Ne güzel anlatmışsın duygularını... Ellerine sağlık  ;)

Çevrimdışı dirock

• 608
  • Ghost of Darkness
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 15 Haziran 2009, 18:26:25 »
Ne güzel anlatmışsın duygularını... Ellerine sağlık  ;)

Teşekkürler... =] =] beğenmenize sevindim =]