Kayıt Ol

İthaki Yayınları Soru Hattı

Çevrimdışı irbis

• *
  • 179
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
Ynt: İthaki Yayınları Soru Hattı
« Yanıtla #1275 : 27 Ekim 2017, 10:49:38 »
Paylaştığın bu uzun ve doyurucu post için teşekkürler Emre :) İthaki, fantastik ve bilimkurguda liderliğe oynamaya devam ediyor. Aman, nazar değmesin.

Ama belirtmeden geçemeyeceğim. Yetiştireceğiz, hızlı çıksın diye editöryel süreçten yemeyin. Kitaplardaki kimi ufak tefek kimi bol hataları görünce hem biz üzülüyoruz hem sizin emeklerinize yazık oluyor.

İmza: Bir dost :)

Gelecek sene planlarının hiçbiri yetiştireceğiz aman hızlı çıksın fikirli işler değil abi, merak etme. Kimi ufak tefek hatalar hiçbir zaman bitmeyecek şeyler ama bol hatalı kitapları sonlandırmak, o şekilde çıkmışları adam etmek konusunda bolca çalışma, fikir ve hevesimiz var. :)

« Yanıtla #1276 : 27 Ekim 2017, 14:51:43 »
zaman çarkıyla ilgili kaç gündür soru soruyoruz ama sorularımızı görmezden geliyorsunuz.mesaj atıyorum ona da cevap yok.olumlu veya olumsuz bir bilgi paylaşmak bu kadar zor olmamalı sanırım.

Çevrimdışı tormund

• **
  • 151
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1277 : 27 Ekim 2017, 15:47:50 »
Merhabalar. Son zamanlarda harika kitaplar yayımlıyorsunuz özellikle korku türünde hem yerli hem yabancı çok güzel kitaplar çıkarttınız. Teşekkür ediyorum bir korkusever olarak. Ve devamının gelmesini bekliyorum. İyi çalışmalar.

Çevrimdışı irbis

• *
  • 179
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1278 : 27 Ekim 2017, 16:48:40 »
zaman çarkıyla ilgili kaç gündür soru soruyoruz ama sorularımızı görmezden geliyorsunuz.mesaj atıyorum ona da cevap yok.olumlu veya olumsuz bir bilgi paylaşmak bu kadar zor olmamalı sanırım.

Zaman Çarkı konusunda birçok defa açıklama yaptık aslında. Top matbaada. Biz de bekliyoruz. Bu konuda olumlu olumsuz söyleyecek bir şey yok.

Merhabalar. Son zamanlarda harika kitaplar yayımlıyorsunuz özellikle korku türünde hem yerli hem yabancı çok güzel kitaplar çıkarttınız. Teşekkür ediyorum bir korkusever olarak. Ve devamının gelmesini bekliyorum. İyi çalışmalar.

Teşekkür ederiz. :) Devamı gelecek.

Çevrimdışı Moriarty

• *
  • 42
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1279 : 29 Ekim 2017, 09:13:07 »
Aylardır sormuyorum, sorayım dedim. Vakıf için bir gelişme, olağan bir tarih var mı?

Çevrimdışı aktaraydin

• *
  • 10
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1280 : 31 Ekim 2017, 20:40:49 »
İyi haber, zaman çarkı bekleyenleri seslerini çıkarmaya başlamış. Bekliyoruz...

Çevrimdışı night watcher

• **
  • 52
  • Wind in my hair, I feel part of everywhere.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1281 : 02 Kasım 2017, 12:50:50 »
Tolkien'in yeni kitabı Tüyap Fuarı'na yetişecek mi?
In one of the days in this year is hidden your death anniversary.

The sun does not need you to believe in it to rise in the morning.

Çevrimdışı Mashiara

• **
  • 119
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1282 : 02 Kasım 2017, 13:06:00 »
Adın umrumda değil, kırmızı. Adını bilmek istemiyorum. Eğer en az ilk üç savaşından sağ kurtulursan belki o zaman adını öğrenirim. Daha önce değil. Eskiden isimleri öğrenirdim, ama bu kahrolası bir zaman kaybıydı. Bir baş belasını tam tanımaya başladığımda kalkar ölürdü. Bu günlerde zahmet etmiyorum.-Horkin Usta-

Çevrimdışı yavanna

• **
  • 109
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1283 : 02 Kasım 2017, 14:36:09 »
Tolkien'in yeni kitabı Tüyap Fuarı'na yetişecek mi?

https://www.ilknokta.com/j-r-r-tolkien/kullervonun-hikayesi.htm

Aaaa benim bundan hiç haberim yoktu, tamamen Luthien'e kitlenmiş durumdaydım :o

Çevrimdışı tnrkrp

• *
  • 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1284 : 02 Kasım 2017, 21:37:42 »
Shannara ile ilgili mutlaka soru sorulmuştur diye düşünüyorum ancak, 86 sayfaya cevap için bakamadım. Ara'danda güncel bir cevap göremedim. O yüzden mazur görün. Sorum şu; Shannara serisinin hiç çevrilmemiş kitapları gelecek mi yoksa beklemeyelim mi? 2-3 kitap dışındakiler elimde ve dizi sonrası çıkanları almak istiyorum ama devamı gelmeycekse parama ve hevesime yazık etmekte istemiyorum.

Çevrimdışı irbis

• *
  • 179
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1285 : 03 Kasım 2017, 20:27:45 »
Shannara ile ilgili mutlaka soru sorulmuştur diye düşünüyorum ancak, 86 sayfaya cevap için bakamadım. Ara'danda güncel bir cevap göremedim. O yüzden mazur görün. Sorum şu; Shannara serisinin hiç çevrilmemiş kitapları gelecek mi yoksa beklemeyelim mi? 2-3 kitap dışındakiler elimde ve dizi sonrası çıkanları almak istiyorum ama devamı gelmeycekse parama ve hevesime yazık etmekte istemiyorum.

Shannara konusunda herhangi bir programımız bulunmuyor.

Çevrimdışı irbis

• *
  • 179
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1286 : 03 Kasım 2017, 20:31:06 »
Bu arada İstanbul Tüyap'a uğrayacaklarınız için küçük bir bilgi: Zaman Çarkı 2 ile 11'i fuardan temin edebilirsiniz artık. Genel dağıtımı da fuarın ardından yapılacak.

Ek olarak fuar için çok büyük bir sürprizimiz olduğunu biliyor muydunuz? Daha hiçbir yerde duyurulmamış joker bir kitabımız var. Fuar ortasına gelecek. :)

Çevrimdışı cankutpotter

• 1233
  • Rom: 14
    • Profili Görüntüle
    • Büyülü Kale, Hayallerinizin adresi.
« Yanıtla #1287 : 05 Kasım 2017, 11:01:09 »
Sürpriz mi? Bak meraklandım şimdi! :D
İnsan, hayalleriyle vardır.

Çevrimdışı aOnn1453

• *
  • 20
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1288 : 05 Kasım 2017, 19:29:11 »
İrbis Bey bu sürpriz kitabınız ne zaman fuara gelir. Ona göre gidelim? Ayrıca "Yenilmez" ve tükenen Dune Tanrı İmparatoru kitapları ne zaman fuarda olur?

Çevrimdışı Mashiara

• **
  • 119
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1289 : 06 Kasım 2017, 11:46:13 »
Sürpriz kitabı herkes merak ediyor.Beklentiyi yükselttiniz galiba İrbis Bey :)) bu arada Dune Tanrı İmparatoru ekim ayında satışa çıktı ne ara tükendi. Bütün sitelerde satışta görünüyor.
Adın umrumda değil, kırmızı. Adını bilmek istemiyorum. Eğer en az ilk üç savaşından sağ kurtulursan belki o zaman adını öğrenirim. Daha önce değil. Eskiden isimleri öğrenirdim, ama bu kahrolası bir zaman kaybıydı. Bir baş belasını tam tanımaya başladığımda kalkar ölürdü. Bu günlerde zahmet etmiyorum.-Horkin Usta-