Kayıt Ol

JBC Yayıncılık Soru Hattı

Çevrimdışı ronin47

• **
  • 358
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
Ynt: JBC Yayıncılık Soru Hattı
« Yanıtla #15 : 13 Kasım 2014, 12:43:54 »
An itibariyle Hellboy: Geceyarısı Sirki, İdefix'te satışta. 2015 yılında başka Hellboy ciltleri gelecek mi ? Bunun yanı sıra 30 Days of Nights'ın diğer ciltlerini de basmayı düşünüyor musunuz?
Kurgu ile gerçek arasındaki tek fark, kurgunun mantıklı olmak zorunda olmasıdır.

Çevrimdışı sleepingforest

• **
  • 103
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 13 Kasım 2014, 14:19:28 »
JBC'nin açıkladığı 2015 listesi şimdilik aşağıdaki gibi, ama eklemeler kesin yapılacaktır. Hellboy görebiliriz bence.

Batman Yeni 52 Dedektif 3-4-5
Batman Yeni 52 Ana Seri 4-5
Batman Hush
Batman İlk Yıl
Batman Öldüren Şaka
Batman Gotham by Gaslight
Batman Death By Design
Batman Gates Of Gotham
Batman Arkham Asylum
Harley Quinn Yeni 52
American Vampire 1-2-3
V for Vendetta

Çevrimdışı ronin47

• **
  • 358
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 13 Kasım 2014, 15:03:27 »
Bunlar kesinleşenler diye biliyorum. Ki Batman Hush, First Year ve The Killing Joke ile V For Vendetta halihazırda zaten ülkemizde basılmış ancak baskısı tükenmiş eserler. Bunlara Hellboy'da eklenir ve ilk ciltten itibaren basılırsa çok güzel olur. İthaki'nin bastığı bazı ciltler göründükleri kadar sağlam çıkmadı çünkü :) 30 Days of Night ise Clone Wars kadar başarılı -bana göre daha başarılı- bir seri ve Clone Wars'a gösterdikleri özeni umarım bu seriye de gösterirler. Ben Templesmith'in çizimleri bu seriyi basmak için yeterli sebep bence... Vampirse vampir, iblisse iblis birbirinden çakma binlerce korku filmi çekilirken, kitap yazılırken bu serilerin harcanması çok yazık !
Kurgu ile gerçek arasındaki tek fark, kurgunun mantıklı olmak zorunda olmasıdır.

Çevrimdışı sleepingforest

• **
  • 103
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 14 Kasım 2014, 12:05:52 »
American Vampire'e öncelik verilmişken, 30 Days of Night'a tekrar dönüş yapılacağını sanmıyorum.

Çevrimdışı ronin47

• **
  • 358
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 14 Kasım 2014, 12:56:18 »
Zaten bu sorunun aklımda şekilenmesinin sebebi listedeki American Vampire ile listede olmamasına rağmen basılan Hellboy. Umut dünyası işte ne yaparsın ;D