Kayıt Ol

Yeşilayrık "İfritle Anlaşma"

Çevrimdışı aly john

• *
  • 2
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Yeşilayrık "İfritle Anlaşma"
« : 26 Ekim 2009, 13:24:17 »
Arkadaşlar benim bir kaç hafta sonra romanım çıkıyor..Kısaca size romanın içeriğinden bahsedeyim.
Arkadaşlar romanımın antik mısırda daha önce yaşayıp ifritlerle anlaşma yapmış Eski Mısır' ın önde gelen insanlarının ve tanrılarının günümüzde reenkarne olup tekrar doğmasıyla başlıyor. Olaylar eski hayatlarını hatırlayan insanların etrafında geçiyor. Bu insanlar fizikötesi canlılar tarafından binlerce yıl önce yapılmış anlaşma gereği, İfritler tarafından inşaa edilmiş Ayna Dünya' ya geçiş için hazırlanırlar. Ayna Dünya, Dünyamız üzerinde kurulmuş sadece Mısırlılara ait bir Dünya' dır. Roman mistik bir koku ile başlıyor ve devamlı oluşan garip olaylar ile devam ediyor. Yani romanın atıyorum bir sayfasını okumasanız nasıl oldu bu falan diyorsunuz. Gerçekten İnsanı sürüklüyor. Kendi romanımı övmüyorum asla İnşallah alıp okuyanınız olur..

İsmi YEŞİLAYRIK "İfritle Anlaşma" olacak. Bir üçleme serisinin ilk kitabıdır.

şaka bir yana bu roman için çok uğraştım. Emeğimin karşılığını alırmıyım bilmem ama gerçekten çok uğraştım. Romanı askerde yazdım. hani Askere giden arkadaşlar daha iyi bilir. kimi zaman nöbette yazdım kimi zamandan uykumdan feragat ederek yazdım. askerden geldiğimde son bölümündeydim. ve eve döndüğümde romanı bitirdim.

İlk Kitabını çıkartan bir türk yazar olarak hepinizden yardım bekliyorum.

Hepinizi Allah' a emanet olun. İlgi gösteren de gösteremeyen de hepinizi seviyorum.

Roman Adımlar yayınevinden çıkacaktır. Çıkış tarihi tam belli olmayıp kasımın ilk 2 haftası içindedir.

Saygılarımla

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Ynt: Sonunda başardım İlk kitabım çıkıyor
« Yanıtla #1 : 26 Ekim 2009, 13:32:04 »
Tebrikler. SiziN adınıza gerçekten çok sevindim. İnşallah beklediğiniz karşılığı ve ilgiyi görürsünüz. Tekrar tekrar tebrik ederim.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Canina

• 1460
  • Rom: 39
  • There ought to be a law against you
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #2 : 26 Ekim 2009, 14:40:35 »
Vallahi askerde yazmış olman çok etkileyici gerçekten. Umarım emeğinin karşılığı alırsın, tanıtımdan anladığım kadarıyla iyi bir kitaba benziyor eğer kitabevinde rastlayabilirsem alacağım :D 

Çevrimdışı Vega

• 1023
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 26 Ekim 2009, 15:15:41 »
Tebrik ederim Percy Jackson ve olimposlular bitsin hemen bu kitabı alacağım.

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 26 Ekim 2009, 17:43:58 »
Tebrik ederim...

Çevrimdışı diana

• 513
  • Rom: 16
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 31 Ekim 2009, 18:32:00 »
Tebrik ederim.Eğer bir yerde rastlarsam alacağım.

Çevrimdışı Elendil

• **
  • 325
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 04 Mayıs 2010, 11:01:28 »

Mısır' a sonsuzluğu ver dedi Firavun Khufu. Buna karşılık if¬rit büyülerle koruma altına alınmış olan madeni istedi. Firavun Khufu ölümsüzlüğü ve Mısır'ın sonsuzluğunu almadıkça madeni ver-meyeceklerini söyledi. “Peki” dedi ifrit ve devam etti “Size bir ömür daha vereceğim. Hem de en güzel hallerinizle. Bu size yeter” dedi ve gülümsedi.

Firavun Khufu “Hayır” dedi sert bir şekilde. Ölümsüzlüğü ve Mısır'ın sonsuzluğunu istiyorum. İfrit “Tanrı insana ölümsüzlüğü yakıştırmadı. Onu size ben mi vereceğim. Ne istediğinizin farkında mısınız?” dedi sinirle. Bu söz üzerine Firavun “O zaman bize devamlı başlayıp biten bir zaman dilimi ver ve herkes bu zaman dilimi içerisinde normal hayatlarını yaşasın, tekrar Dünya' ya geldiklerinde bilinçleri¬ni unutmasınlar ve Mısır da böylece sonsuz olsun” diye cevap verdi. Devamlı başlayıp biten bir zaman dilimi istemesinin nedeni aralıklı periyotlarla yeniden doğup tekrar tekrar yaşamaktı.

Tanıtım Yazısı

İlgi çekici bir kitap okumak lazım. Sizi kutlarım. (Bu kutlama biraz geç olsa da.  :))

• **
  • 114
  • Rom: 0
  • Gölgede yürümeyi sevenler için...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 04 Mayıs 2010, 11:22:08 »
Tebrikler ederim:)  Kitap çıkarmak cesaret işi, en azından benim için. Nedense kendimi hala hazır hissedemiyorum.

Kitabınızı okumak istiyorum. Aklıma bazı noktalar takıldı örneğin Firavun insan suretine bürünmüş tanrıdır ve diğer tanrılarında bir nevi suretidir. Buradaki ifrit hangi tanrının elçisidir. Mısırın inanışında tek tanrı yoktur. Bu gerçekliğin orasında yazmış olduğunuz kurgunun bağlantı noktalarını çok merak ediyorum. Mısır benim vazgeçilmezlerimdendir. Fantastik edebiyata herkes Yüzüklerin efendisi ile başlarken ben Mısır ve onun gizemiyle başlamıştım. Geçmişten günümüze Mısır ile ilgili her şeyi toplarım. Sağlık açısından kendime güvensem bir gün Mısıra gitmek istiyorum. Bir gün işte...

Hayaller yeniden hayat bulurken düşlerimden sizin eserinizi okumak çok hoş olacak. Emeğinize sağlık.

Her yeni kopuş düşüş gibi gözükse de, toprağa düşen yeni bir umuttur aslında . Yeter ki siz, onu sulayıp filizlenmesine izin verin...

Çevrimdışı boromir

• **
  • 374
  • Rom: -4
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yeşilayrık "İfritle Anlaşma"
« Yanıtla #8 : 04 Mayıs 2010, 16:34:44 »
gerçekten tebrikler...

Çevrimdışı Vega

• 1023
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 04 Mayıs 2010, 20:41:43 »
Yahu hiçbir yerde bulamadım bu kitabı ben?

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı DowneyJR

• **
  • 58
  • Rom: 1
  • Protez Kanatlı Melek'm♥
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 09 Mayıs 2010, 14:00:49 »
Tebrik Ederim. İnşallah beklediğiniz ilgiyi görürsünüz.
Gerçekten ilginç bir konusu var.
Mutlaka almaya çalışacağım (:
Emeğine sağlık.
Bu arada kitap Kasım'da çıkıyor değil mi?

Sen Yeterki Ümid et !
Hayat BeLki Döner Sana,
RüyaLarında meseLa ...
[/font]