Kayıt Ol

Adelberd Otylia

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rom: 59
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
Adelberd Otylia
« : 19 Mart 2011, 22:53:52 »

Adelberd Otylia

Millet: Alman
Envanter
640€ para.
Kumaş pantolon - Gömlek - Ceket - Gözlük
Nokia 4456 Cep telefonu
Çakmak
1 paket Empoiss Sigara [12 dal]

Oyuncu: ChameLeon

Fiziksel Görünüş: Gözlüklü , sarışın , uzun saçlı ,zeki görünümlü sol ayağı aksayan orta düzeyde bir vücuda sahip bir insan.

Zihinsel Kimlik: Geçmişinde terör örgütleriyle çalışmış gerillalar ve terör örgütüne çalışan kişilerle iyi ilşkiler kurmuştur.Mesleğinin verdiği kazanımlar sayesinde terör örgütüne büyük faydalar sağlamıştır.

Meslek: Eski Doktor

Durum Göstergesi

Açlık:
Susuzluk:
Yorgunluk:
Hastalık:
Özel Durum I:
Özel Durum II:
Moral:
Yoldaş:
Uzay elbisemle kavgaya hazırım.

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Adelberd Otylia
« Yanıtla #1 : 19 Mart 2011, 23:23:35 »
Giriş - Eski Hesaplar

24 Aralık 2049 - 11:22
La Barraca - Madrid

Küçük, pasaklı bir restoranın astronomik ücretli tatsız yemeğini yerken bir yandan da etrafına bakıyordu Adelberd. Burada yemek yiyen insanlar orta halliydi, hatta durumları iyi bile sayılabilirdi. En azından Almanya'daki sefillikle karşılaştırıldığında elindeki bayat sandviç bile müthiş bir nimetti. Cebinde bir titreme hissetti eski günleri düşünürken, eski model cep telefonu çalıyordu sandviçini tek lokmada bitirdi ve telefonu açtı.

''Doktor, yardımın lazım!'' Sesi tanıyordu, eskiden tanıdığı bir terörist. Örgütten ayrılmadan önce onunla uzun geceler boyu muhabbet etmişti, hayalleri olan genç bir adamdı. Sırf para kazanmak için girdiği örgütten kurutlacağını söyleyip dururdu kendisine, Adelberd ise yalnızca gülerdi buna. Fakat yapmıştı, bir sabah kalktıklarında Marcus'un ortalarda olmadığını görmüşlerdi. Bir daha da haber alamamıştı ondan. Ta ki şu ana kadar. Adelberd ''Sakin ol, ne oldu?'' diye sordu refleks olarak.

''Ya-yardımın lazım! Bir arkadaşım, vuruldu! Göğsünden vuruldu ve ölmemeli. Şoka giriyor sanırım, yaraya bastırıyorum ama ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Madrid'de olduğunu biliyorum, lütfen bana yardım et!  Hostel Visa'nın yanındaki apartmanın üçüncü katındayım.'' Sesi oldukça heyecanlı ve nefes nefese konuşuyor.

Adamın tarif ettiği yer bulunduğun kafeden iki sokak ötede. Telefon hala açık ve adamn nefes alıp verişlerinin yanıda arkadan gelen inleme sesleri duyuyorsun.

Çevrimdışı ChameLeon

• *
  • 6
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 25 Mart 2011, 16:30:34 »
Haberi duyunca çok heycanlanıyorum.Aceleyle kalkıyorum.Telefonu kapatmadan cebime koyup kafenin tezgahına yediğim sandviçin parasından fazlasını koyarak kafeden cıkıyorum.Adamın sesinden ve arkadaki inleme seslerinden durumun ciddiyetinin farkına varıyorum.Kafeden çıkmasına çıkıyorum ama aklımda bir sürü soru var.Gözüm açık bir eczana arıyor ve hızlı adımlarla söylenen adrese doğru ilerliyorum.
'Kadınlar, gizemli midesi olan kedi yavrularıdır.'

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 12 Nisan 2011, 14:53:24 »
Verilen adresin hemen yakınında bir eczane olduğunu hatırlıyorsun. Oraya doğru yöneldiğinde gitmen gereken yer hemen sağında ve eczane şu an önünde duruyor.