Kayıt Ol

Leonardo Marco Segreto

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rom: 59
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
Leonardo Marco Segreto
« : 18 Mart 2011, 20:37:53 »

Leonardo Marco Segreto

Millet: İtalyan
Envanter
150 € para
Kalın siyah palto
Şapka
Casio kol saati
Glim S60 Pistol ve susturucu [28 mermi]
Kendi dairenin anahtarı
Üzerinde müşterinin telefon numarası yazan not kağıdı
Samsung SL280 cep telefonu
2 farklı anahtar
Cesetten alınan not kağıtları

Oyuncu: Vega

Fiziksel Görünüş: Sarışın, kehribar gözlü. Yapısı zayıf, zarif. Ama biraz kol kası var. Orta boylu. Sırtında radyasyon(?)dan kalma yara izleri var. Traşlı. Yakışıklı.
Zihinsel Kimlik: Narsist

Meslek: Ajan

Durum Göstergesi

Açlık: Uygun
Susuzluk: Uygun
Yorgunluk: Uygun
Hastalık:
Özel Durum I:
Özel Durum II:
Moral: İyi
Yoldaş:
Uzay elbisemle kavgaya hazırım.

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Leonardo Marco Segreto
« Yanıtla #1 : 19 Mart 2011, 00:27:21 »
Giriş - Kırmızı Hedef

23 Aralık 2049 - 21:43
Coslada - Madrid

Leonardo derme çatma bir binanın giriş kapısında bekliyordu. Burada bulunma nedeni binanın üçüncü katında oturan orta yaşlı bir adamla ilgili bilgi toplaması gerektiğiydi ve adamın her gece bu saatlerde evden çıktığını ve Madrid'in ortasındaki parka gittiğini biliyordu. Orada biriyle buluşuyordu ve buluştuğu kişiyi üç gecedir yakalamayı başaramamıştı Leonardo. Gerçi umrunda da olmazdı normalde, eğer işi kendisine veren kişi 5000 € gibi uçuk bir teklif yapmamış olsaydı. Yapması gereken belliydi; adamın buluştuğu kişiyi bul, takip et ve girdiği yeri öğrenip baskın yap. Alman gereken tek bir eşya var; turuncu bir ilaç kutusu. Geri getir, ve 5000€ yu cebine indir. Son dönemdeki çulsuzluğunu düşünürse, bu iş ona ilaç gibi gelmişti.

Cebindeki para azalmıştı, yaşadığı küçük dairesi son bombardımanın ardından yıkılmak üzere olan bir binada olduğundan daha iyi bir yere taşınmak istiyordu. Madrid belki de dünyanın en güvenli şehirlerinden biriydi şu anda, fakat böyle bir zamanda binası başına yıkılarak ölmek istemiyordu. Kafasını kaldırıp yukarı baktığında takip ettiği adamın dairesinin ışığının sönmüş olduğunu gördü. İşte başlıyordu.

Şu an yokuş yukarı giden dar bir sokakta, beş katlı bir apartmanın kapısının önündesin. Sokağın iki yanı apartmanlarla çevrili, yolun kenarına birkaç araba park etmiş, çöp tenekeleri vs. var. İki tane sokak lambası aydınlatıyor sokağı, onlar da belli saatler arası yanıyor ve deneyimlerinden bildiğin kadarıyla saat 22:00 da hepsi sönecek.

Spoiler: Göster

Çevrimdışı Vega

• 1023
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 19 Mart 2011, 15:06:59 »
Apartmanlardan birinin girişine saklanarak adamın gelmesini bekliyorum. Bir yandan da neden bu işin bu kadar önemli olduğunu düşünüyorum. Altı üstü bir ilaç kutusu. Acaba extazi falan mı? Hmmm. Duvara iyice sokulup adamın beni görmesini olabildiğince engelliyorum. Olduğum yerden de sokağa göz gezdiriyorum.
*Çevreyi Tara*

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 19 Mart 2011, 17:02:17 »
Etrafta olağandışı herhangi bir şey göremiyorsun. Sıradan bir sokak, sıradan araçlar, sıradan yığılmış çöpler ve sıradan bir sokak kedisi. Kısa bir süre yanındaki bina ile diğerinin arasındaki küçük çıkıntıda saklandıktan sonra gözlediğin apartmanın kapısının açıldığını görüyorsun. Paltolu, yüzü şapka ile kapanmış bir adam sokağa çıkıyor ve çevreye şöyle bir göz atıyor, derken sokak lambaları da sönüyor birden. Adam olduğu yerde durup bir sigara çıkarıyor cebinden ve hızlıca yakarak yokuş aşağı yürümeye başlıyor ağır ağır. Görüş mesafen ışıklar söndüğünde oldukça düşüyor, adamla aranda biraz fark açılırsa onu kaybedebileceğinden korkuyorsun. Öte yandan gitmekte olduğu yeri de biliyorsun, en azından üç gündür aynı yere gidiyor.

Çevrimdışı Vega

• 1023
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 19 Mart 2011, 17:13:02 »
Yerimden yavaşça çıkıp sessiz adımlarla adamı takip ediyorum. Arabalara yakın duruyorum ki eğer arkasına dönerse saklanabileyim. Geceleri yürürken pek çok kişi arkasına bakar sürekli. En az iki dakikada bir. Özellikle şimdiki gibi tehlikeli dakikalarda; ohooo. Biliyorum çünkü bayağı deneyimim oldu.

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 19 Mart 2011, 21:40:40 »
Adam uzunca bir süre yürüyor şehir merkezine doğru. Öyle ki parka vardığında üçüncü sigarasını içmekte. Şehrin merkezindeki büyük parka en büyük kapısından giriyor. Bu park Madrid'in tam göbeğinde, BİRLİK Anıtı ismindeki bir anıta ev sahipliği yapan ve Akdeniz Birliği kurulduktan sonra kurulmuş bir park. Şu an geceleri evsizlerin yattığı, gündüzleri ise sıkı bir şekilde korunan bir 'barış' temsili olarak görülüyor.

Adam geniş parkın içinde biraz yürüdükten sonra kuzeydoğu köşesine ilerliyor ve büyük bir ağacın altındaki bir bankta uyuyan evsiz bir adamın dibine girerek eliyle adamı dürtüyor. Evsiz'in kafasını kaldırıp adama baktığını ve apar topar ayağa kalkarak ortamdan kaçtığını görüyorsun. Adam banka rahatça kuruluyor ve dördüncü sigarasını yakarak bekliyor.

Çevrimdışı Vega

• 1023
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 19 Mart 2011, 22:34:20 »
Orta yaşlı bir adamdan niye kaçsın ki bu evsiz? Bir şeyler dönüyor ve ben bunları bilmiyorum. Lanet olsun! Yerimde hafifçe kıpırdanıp izlemeye devam ediyorum.

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 20 Mart 2011, 00:47:19 »
Üç gündür buluştuğu uzun boylu ve saçlarını at kuyruğu şeklinde bağlayan adam görünüyor kısa bir süre sonra. Sakince yürüyerek gelip banka oturuyor ve yanındaki adamın yüzüne bile bakmadan cebinden birşey çıkarıp uzatıyor. Ne olduğunu göremiyorsun.

''Bu sonuncuydu.'' dediğini duyuyorsun. Takip ettiğin adam kendisine uzatılan şeyi alıp saymaya başlıyor. Yüklü miktarda nakit olduğunu fark ediyorsun bunun. Saymayı bitirdiğinde cebinden turuncu renkli silindir şeklinde bir kutu çıkarıyor ve adama uzatıyor. ''Sizinle iş yapmak benim için bir zevkti.'' diyerek ayağa kalkıyor ve uzaklaşmaya başlıyor. At kuyruklu adam kutuyu içine baktıktan sonra cebine atıyor ve ayağa kalkıyor. Belinden bir silah çıkardığını görüyorsun, arkası dönük gitmekte olan adama doğrultuyor ve iki el ateş ediyor. Susturucu sesin yayılmasını engellerken, takip ettiğin adam ne olduğunu anlayamadan yere yığılıyor.

Bir ağacın arkasındasın ve banka yaklaşık 10 metre uzaktasın. Yerinden çıktığın anda ateş eden adamın seni görebileceği bir konumdasın. Ölen adam ise yaklaşık 4 metre uzağında, hemen önünde sayılır.

Çevrimdışı Vega

• 1023
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 20 Mart 2011, 14:11:36 »
Turuncu şişe... At kuyruklu heriften almalıyım onu mutlaka! Silahıma susturucu takıp adama nişan alıyorum. Ateş!

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 20 Mart 2011, 14:26:10 »
Susturucuyu takana kadar adam uzaklaşmaya çoktan başladığı için ateş ettiğinde senden yaklaşık 30 metre kadar uzakta kalıyor ve isabet ettiremiyorsun. Fakat adam kendisine ateş edildiğini fark ediyor ve bir an arkasına baktıktan sonra hızla kaçmaya başlıyor. Parkın arka girişine doğru koşuyor ve oldukça hızlı. Ceset hala yakınında.

Çevrimdışı Vega

• 1023
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 20 Mart 2011, 14:28:49 »
Cesedin ceplerini hızlıca karıştırıyorum.

Eğer turuncu şişelerden yoksa adamın peşinden koşmaya başlıyorum. Koşarken bir el ateş ediyorum.

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 20 Mart 2011, 15:00:37 »
Adamın cebinde kutu yok fakat bir miktar para ve not kağıtları ile iki anahtar var. Adamın üzerine hızlıca bakıyor olsan da kaçan adam çoktan köşeyi döndü ve hızla kaçmaya devam ediyor. Havanın karanlık ve sokak ışıklarını yanmadığı düşünülürse görüşünden çoktan çıktı, ne var ki hala parkın arka girişine ulaşamamış olduğunu sanıyorsun.

Çevrimdışı Vega

• 1023
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 20 Mart 2011, 15:10:51 »
Cebindeki herşeyi alıyorum. Arka girişe doğru yönelip hızla koşuyorum.

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 20 Mart 2011, 15:49:59 »
Arka girişe kadar var gücünle koşmana rağmen adamı etrafta göremiyorsun. Ceset ile çok vakit kaybettiğin için adam çoktan parkın kapısından çıkıp kaçmıştır diye düşünüyorsun ister istemez. Kapıya vardığında parkın dışında çıkıp etrafa baksan da adamdan hiç bir iz yok.

Bulunduğun yer parkın çıkışı. Önünde devasa bir şantiye alanı var ve tellere çevrilmiş, tellerin çeşitli yerlerinde tabelalar bulunuyor. Sokak oldukça geniş, kenarlara park etmiş araçlar var. Şantiye alanının sağı ve solu iki sokakla ayırlmış durumda ve çevre 4-5 katlı apartmanlar ile dolu durumda. Adamın nereye gitmiş olabileceği hakkında herhangi bir fikrin yok şu anda.

Çevrimdışı Vega

• 1023
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 20 Mart 2011, 16:44:18 »
Oraya buraya koşmak boşuna zaman ve vakit kaybettirir. Cebimdeki ne olduğu belirsiz anahtarları şıngırdatıp ölen adamın evine gidiyorum. Büyük ihtimalle bunlardan birisi onun anahtarıdır. Ve büyük ihtimalle o evde turuncu şişelerden vardır.