Kayıt Ol

Timur Morisu

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rom: 59
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Timur Morisu
« Yanıtla #15 : 20 Mart 2011, 15:52:00 »
Bıçağa uzanmayı başarıyorsun ve adamın tam boğazına saplıyorsun. Adamın yüzü seninkinin hemen dibinde, gözleri şaşkınlıkla açılıyor ve boğazından akan kan üzerine damlıyor. Eli yavaşça çözülüyor adamın, seni tekmeleyen adam şok olmuş bir şekilde olduğu yerde kalırken cansız beden üzerine yığılıyor. Diğer iki adamın ne yaptığını görebilecek pozisyonda değilsin, üzerinde bir ceset var ve sağ elin tekrar serbest kaldı.
Uzay elbisemle kavgaya hazırım.

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
  • Rom: 33
  • Unimpressed was his default state.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 20 Mart 2011, 15:57:34 »
Hemen cesedin altından sıyrılıp beni tekmeleyen adama iki el ateş ediyorum.
Yaşasın!
Ne kadar da ideolojik yaklaşıyoruz birbirimize.

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 20 Mart 2011, 16:02:09 »
Yanı başında şok olmuş bir halde duran adam beceriksizce ellerini kurşuna siper etmeye çalışıyor ilginç bir şekilde. Omzundan ve göğsünden vuruyorsun, adam şaşkın ve korkmuş bir ifadeyle hala açık olan kapının dibine yığılıyor. Silah sesi odada ve koridorda yankılanıyor. Arkanı döndüğünde bir 'şangırt!' sesi duyuyorsun, diğer iki adam camdan aşağıya atladılar.

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 20 Mart 2011, 16:07:39 »
Cama doğru gidip atlayan adamların cesetlerine bakıyorum[*]cesettir herhalde 4. kat[/*]. Sonra da odamın zemininde cansız yatan iki pisliğe bakıyorum. Hiçbir umudum yok ama üstlerini arıyorum. Ardından da bir şey almışlar mı diye eşyalarımı kontrol ediyorum.
Yaşasın!

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 20 Mart 2011, 17:55:20 »
Camdan baktığında adamların cesetleriyle karşılaşmıyorsun ne yazık ki. İçinde bulunduğun binanın hemen bitişiğindeki iki katlı küçük market'in çatısında koşturduklarını görüyorsun adamlaırn. Bir tanesi bacağını tutuyor ve sekiyor, diğeri ise gayet hızlı bir şekilde iki katlı binanın çatısından aşağıdaki çöp yığınlarına zıplıyor. Yerde bir kez yuvarlandıktan sonra gayet hızlı bir şekilde kaçmaya devam ediyor. [*]Son hamle geçici olarak yok sayılmıştır eğer takip etmek istersen diye.[/*]

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 20 Mart 2011, 18:03:18 »
İçimden bir ses benden önemli bir şey aldıklarını söylediği için silahım elimde takip etmeye başlıyorum.

Camdan atlıyorum.
Yaşasın!

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 21 Mart 2011, 00:40:44 »
1 katlık bir mesafeden atladığın için bacaklarının biraz acıması dışında bir hasar meydana gelmiyor vücudunda, yuvarlanarak iniyorsun marketin çatısına. Bacağını tutan çapulcu kendini çöp yığınının üzerine bırakıveriyor ve acıyla bağırıyor düştüğünde. Arkasından sen de atladığında adamın yerde iki büklüm kaldığını, çöp yığınını ıskalayıp asfalta düştüğünü görüyorsun. Görünüşe göre zaten incittiği bacağını tümden kırdı.

Adamın tepesinde dikiliyorsun şu an. Hemen yanında vitrini camla kaplı küçük bir market var.

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 21 Mart 2011, 17:11:33 »
"Benden bir şey çaldınız mı?" diye soruyorum hırçınca. "Söyle yoksa asfalt beyninle boyanır."
Yaşasın!

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 21 Mart 2011, 22:15:36 »
''O-o-o çal-çaldı!'' diyor parmağıyla beceriksizce gözden kaybolmak üzere olan kaçan çapulcuyu göstererek. ''Paralarını aldı!'' diye bağırıyor adam dehşetle büyümüş gözleri ile elini seninle arasına siper etmeye çalışırken. Ayrıca çığlıklar duyuyorsun, markette bir kaç kadın sizi izliyor korku dolu bakışlarla.

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 22 Mart 2011, 17:44:45 »
Adamın ebeveynlerini de içine alan bir küfür salladıktan sonra silahın kabzasını kafasına geçiriyorum. Bir anda aklıma uçağım geliyor ve telaşla saatime bakıyorum.
Yaşasın!

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 22 Mart 2011, 18:13:59 »
Adamın kafası darbe ile açılıyor ve baygın şekilde yere vuruyor. Marketteki kadınlar çığlık atarak içeriye kaçıyor. Odanın bulunduğu kattan çığlık sesleri duyuyorsun. Saat 11:22, gitmen gereken yer bulunduğun noktaya yaklaşık 1 saat uzaklıkta.

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 22 Mart 2011, 18:18:09 »
Durup düşünüyorum, paraları almam mı gerek, yoksa direk uçağa mı gitmem? Ve hızlı bir şekilde karar verip paramı çalan adamın peşinden tüm gücümle koşmaya başlıyorum.
Yaşasın!

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 22 Mart 2011, 18:46:52 »
Adamın kaçtığını gördüğün sokağa doğru koşuyorsun. Kaldırımda seni görenler ters ters bakıyor deli gibi koşuşturduğun için. Elindeki silahı gören bazıları da korkuyla kenara çekiliyor tabi. Tam adamın izini kaybettiğini zannederken ileriden bir kaıdn çığlığı duyuyorsun. O yöne koşunca çapulcunun kaçmakta olduğunu ve yere düşmüş bir kadının arkasından sayıp sövdüğünü görüyorsun. Adam sokağın öbür ucunda ve sola sapıyor, arkasından koştuğunun farkında değil.

Bulunduğun yer işlek bir caddenin solundaki kaldırım. Hemen solunda bir ara sokak var, diğer ucundaki cadde görünüyor. Sağında çift şeritli yol ve trafik var. Adam senin 50 metre kadar uzağında ve görüş alanından çıktı sola döndüğünde.

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 22 Mart 2011, 18:50:09 »
Adamın döndüğü yerden dönüp takip etmeye devam ediyorum. Caddenin ortasında silahla dolaşmanın pek sağlıklı olmayacağını düşündüğüm için silahı pantolonumun kenarına sıkıştırıyorum.
Yaşasın!

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 23 Mart 2011, 16:23:36 »
Adamı nefes almak için durduğu bir ara sokakta yakalamayı başarıyorsun. Arkası dönük ve görebildiğin kadarıyla elindeki paraları sayıyor.