Kayıt Ol

Timur Morisu

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
  • Rom: 33
  • Unimpressed was his default state.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Timur Morisu
« Yanıtla #30 : 23 Mart 2011, 16:51:33 »
Hemen silahı çıkartıp üç el ateş ediyorum. İsabet ederse gidip hemen paralarımı alıp koşarak otele geri dönüyorum kalan eşyalarımı almak için.
Yaşasın!
Ne kadar da ideolojik yaklaşıyoruz birbirimize.

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rom: 59
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 23 Mart 2011, 17:24:34 »
Adam ne olduğunu anlayamadan olduğu yerde yığılıveriyor. Elindeki paralar savruluyor etrafa ve rüzgarla etrafa saçılıyor. En yakınında gördüklerini alıp otele geri döndüğünde ise otelin kapısında iki şehir polisi olduğunu görüyorsun. Ayrıca üzerindeki kıyafette kan lekeleri olduğunu hatırlatayım. Polisler seni görmedi, otelin dışındasın şu anda. Ayrıca hedefinin resmi, sigaran ve cep telefonun otel odasında kalmış durumda.
Uzay elbisemle kavgaya hazırım.

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 23 Mart 2011, 17:31:30 »
"Hassiktir."

Sigara önemli değil de telefon ve resmi kesinlikle almam lazım. Nasıl odama geri çıkabilirim diye düşünüyorum. Birden odadan çıkarken kullandığım yol geliyor aklıma ve marketin çatısına çıkabilir miyim ve oradan odama tekrar girebilir miyim diye bakınıyorum.
Yaşasın!

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 23 Mart 2011, 17:36:56 »
Marketin çatısına çıkmak için kullanabileceğin bir yangın merdiveni görünüyor arka tarafta, fakat oradan yaklaşık 3 metre yüksekte ve 1 metre uzakta olan üçüncü kat penceresine nasıl atlayacağınla ilgili pek bir şey göremiyorsun bulunduğun yerden.

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 23 Mart 2011, 17:43:40 »
Polislere görünmemeye dikkat ederek yangın merdivenlerinden yukarı çıkıyorum ve kendi kendime söyleniyorum.

"Nereden çıktı bu şerefsizler?!"

Odama çıkabilir miyim diye bakıyorum. Eğer zıplayamayacağım veya tırmanamayacağım kadar yüksekse etrafta bana yardımcı olabilecek bir şeyler var mı diye bakıyorum.
Yaşasın!

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 23 Mart 2011, 17:47:55 »
Camı kırılmış odan ile bulunduğun yer arasında 3 metrelik bir yükseklik farkı ve 1 metrelik bir boşluk var. -ki bu boşluğun altı oldukça dar bir ara yol- Çıktığın yangın merdiveni çıkarılabilir fakat bir uzun kalıyor. Ayrıca marketin çatısındayken odanda birilerinin olduğunu duyuyorsun. İçeride bir iki silüet hareket ediyor fakat bulunduğun yerden yalnızca kafalarını görebiliyorsun. Birinin kafasında polis şapkası var.

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 23 Mart 2011, 17:52:28 »
Paradoks. Olduğum yere kilitleniyorum. İçeride polis var, camdan girersem çok büyük derde girecek. Kapıdan girersem göz altına alınacağım ve uçağa yetişemeyeceğim. Ve birden aklıma bir fikir geliyor. Çatıdan ara yola iniyorum. Ne var ne yok bu sokakta diye bakınıyorum.

*çevreyi tara*
Yaşasın!

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 23 Mart 2011, 18:01:42 »
Ara sokakta pek bir şey görünmüyor ilk bakışında. Çöp tenekeleri, çöp torbaları, çöpler... Fakat birazcık ilerleyince güzel bir keşif yapıyorsun, otelin arka kapısı. Ne var ki asma kilitle kilitlenmiş.

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 23 Mart 2011, 18:04:02 »
Aradığım şeyi bulmamla birlikte havaya uçacakken kilidi görünce hayal kırıklığı bütün bedenimi alıp götürüyor. Ama bir şeyler yapıp girmem gerek. Silahı çıkarıp kabzasını tüm gücümle kilide indiriyorum.
Yaşasın!

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 23 Mart 2011, 18:17:45 »
Kilit zaten pek dayanıklı görünmüyor ve ilk darbeyle bir çat sesi çıkararak yamuluyor. İkinci vuruşunda ise ikiye ayrılıyor ve çelik kapı serbest kalıyor.

Kapıdan girdiğinde otelin lobisine çıkan ilk katın koridoruna arkadan girmiş oluyorsun. Sağında ve solunda oda kapıları var, yaklaşık 15 metre uzunluğundaki koridorun sonudna lobi var ve merdivenler lobinin hemen dibinde. Görünürde resepsiyonda olması gereken görevli dahil kimse yok.

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 23 Mart 2011, 18:19:48 »
Kimseye görünmeden, duvarla bir olarak yavaş yavaş merdivenlere doğru ilerliyorum. Nefes alışverişimi kontrol ederek merdivenlere ulaştığımda sürekli etrafı kollayarak yukarı çıkmaya başlıyorum.
Yaşasın!

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 23 Mart 2011, 18:25:25 »
Lobiye vardığında dışarıda duran iki polisin resepsiyonda olması gereken adamla konuştuğunu görüyorsun. Duvara bitişik şekilde merdivenlere ulaşmayı başarıyorsun fakat üçüncü adımından sonra kapının dışından gelen bir ses duyuyorsun. ''Hey sen! Oraya giriş yasak! Hemen gel buraya!'' Arkan şu an polislere dönük.

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 23 Mart 2011, 18:32:35 »
Sadece kafamı çıkartıp:

"Altıma sıçmak üzereyim, yalvarırım izin verin sadece tuvalete gidip geleceğim." diyorum ve tuvaletin üst katta olmasına dua ediyorum.

Polisin cevabını beklemeden yukarı çıkmaya başlıyorum.
Yaşasın!

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 23 Mart 2011, 18:43:22 »
Adam ''Hey! Dur!'' diye bağırıyor ve iki polis birden senin peşinden koşmaya başlıyorlar. İkinci kata ulaştın, polisler merdivenlerin başındalar. Arkandan gelen polislerin telsizlerine ''Bir şüpheli size doğru yaklaşıyor, merdivenlerde kıstırın!'' diye bağırdıklarını duyuyorsun.

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 23 Mart 2011, 18:47:50 »
Odam üçüncü katta[*]ydı sanırım[/*] olduğu için bundan sonra yapacak bir şeyim olmadığını anlıyorum ve silahımı çıkartıp üst katta merdivende beni bekleyen iki polise 4 el ateş ediyorum. Eğer yıkılırlarsa koşup odamdan kalanları alıyorum ve camdan tekrar atlıyorum.
Yaşasın!