Kayıt Ol

Yeşil Bölge [RP Dışı]

Çevrimdışı Madam Vio

• **
  • 376
  • Rom: 16
  • "Each thing I show you is a piece of my death."
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yeşil Bölge [RP Dışı]
« Yanıtla #15 : 22 Mart 2011, 18:55:00 »
Şu frp bölümü, hatta sırf şu 'Yıkım' için verdiğin emeğin haddi hesabı yok KoyuBeyaz. Ellerine sağlık her bir kurgu için.

Hem sana, hem oyunculara bol eğlenceler diliyorum...

Çevrimdışı Legend

• 590
  • Rom: 18
  • I write because your wrong
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 22 Mart 2011, 19:37:26 »
Bu arada şöyle bir şey var ki, hepiniz birbirinize etki ediyorsunuz fark etmeseniz de. Özellikle birinci bölümlerde bunu hissetmeye başlayacaksınız, o yüzden diyeceğim odur ki; don't blink.

Fark ediyorum galiba;Yuriy'M' oldu.Benim 'M' lerle başım belada.Hank ve Mücahit,Yaşayan ölü modunun kurbanı olarak 'M'lerden darbe yedi.Oyunda iki Reznov var vs.Madrid bölümleriyle pek ilişiğimiz yok.

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rom: 59
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 23 Mart 2011, 18:11:10 »
Kalan oyunlar en kısa zamanda nihayete erecektir ve birinci bölümlerle hepsi tekrar başlamadan önce bir süre ara verilecektir. Ayrıca oyuncu alımı birinci bölümler başlarken yeniden açılacak ve oyun biraz daha yavaşlayacak.
Uzay elbisemle kavgaya hazırım.

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
  • Rom: 33
  • Unimpressed was his default state.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 24 Mart 2011, 18:48:38 »
İki dilenci yüzünden düştüğüm duruma bak -.- O gece vursaydım hiç uğraşmazdım paşa paşa uçağıma giderdim.

Mission Failed
Yaşasın!
Ne kadar da ideolojik yaklaşıyoruz birbirimize.

Çevrimdışı Legend

• 590
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 24 Mart 2011, 19:21:35 »
Oyuna kayıt olduğu günden itibaren oyuna dahil girmeyen adelberd otylia adlı şahısa ne olacak?Hiç girmezse oyunu kapatılabilir mi?

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 24 Mart 2011, 19:24:26 »
Şu kadar süre içinde oynamak zorundasın gibi bir kural koymadığımız için kapatmaya da şu an hakkım olduğunu düşünmüyorum açıkçası. İstediği zaman girip oynama şansı her zaman var, oyunun forumda olmasını güzel bir özelliği bu. Eğer uzun süre hiç girmez veya oynamazsa elbette kapatabiliriz fakat konunun orada kalmasının bir zararı olmaz diye düşünüyorum.

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 27 Mart 2011, 17:25:34 »
Oyuna bazı kişisel sebeplerden dolayı bir süre ara vermek durumundayım. Tüm oyunculardan özür diliyorum, fakat bunun telafisi olacağını söyleyebilirim. Ayrıca bu oyunun da Dipsiz Konağın bir köşesinde tozlanmaya bırakılmayacağını bilin, biraz gecikmeli de olsa devam edeceğiz diye umuyorum.

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 12 Nisan 2011, 21:38:51 »
Bendeki nasıl saçma bir talihtir henüz anlayabilmiş değilim fakat birinci bölümlere başladık deyip de hamleleri yazmamın üzerinden henüz iki saat geçtikten sonra gidip gelen elektrik bilgisayara güzel bir şok etkisi yaptı. Bir süre bilgisayarım olmayabilir, daha başlayamadan bir kez daha ertelemek zorunda kalacağım gibi görünüyor. Artık ilahi bir şey mi anlayamadım fakat felaket sinirim bozuldu orası kesin. Şu an yaptığım gibi boş bir PC buldukça bakacağım ama bilmiyorum nereye kadar gider.

Demem o ki; yarıyıl tatili uzatıldı karlar sağolsun.

Elektrikle ilgilenen o şirkete de -adı her neyse artık- buradan selamlarımı yolluyorum. Öpüldüler.

Çevrimdışı Legend

• 590
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 12 Nisan 2011, 21:49:24 »
Geçmiş olsun KoyuBeyaz.İnşallah çabucak hallolur.

Çevrimdışı Raisor

• 793
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 12 Nisan 2011, 21:51:46 »
İşte bu cidden yazık oldu. O değil de o kadar uzun süre bekleyip sonra tekrar bekleyecek olmak zor bir durum.
Elektrik şirketine toplu katliam yapılmalı.
Vahşet her yanda ulu orta sergilenirken,

Sevişmek için saklanmak zorunda kaldığımız bir Dünyada yaşıyoruz.

-John Lennon.