Kayıt Ol

Clone Wars

Çevrimdışı Hurin

• 1478
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Clone Wars
« : 09 Ağustos 2008, 13:17:44 »
Arkadaşlar bildiğiniz üzere Star Wars'ın yapımcısı George Lucas Bölüm 2 ve 3 arasında geçen klon savaşları ve bu savaşta Genç Skywalker'ın yaşadıkları ile ilgili bir film hazırladı. Ülkemizde 15inde vizyona girecek olan filmin galası 12 agustosta yapılacak. Galaya sitemizden ben davetliyim. Gala Avrupa Yakasında İstinye Park'ta olacak. Saat 8de başlayacak olan galada dışarıda yapılacak etkinlikleri görmek için gelebilirsiniz. Gala ile ilgili bir yazıda hazırlayacağım. Güç sizinle olsun
Lacho Calad!, Drego Morn!
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı darkkb

• **
  • 73
  • WATER GUARDİAN
    • Profili Görüntüle
Ynt: Clone Wars
« Yanıtla #1 : 09 Ağustos 2008, 14:18:56 »
star wars ı hıc sevmem ama bılgınız olsun dıye soyluyorum bu fılmden sonra izgi diziside yayınlanacakmıs

Çevrimdışı Hurin

• 1478
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 09 Ağustos 2008, 16:20:37 »
Bir insan bir konuyu neden sevmediğini kısaca açıklamalıdır bu nezaket gereğidir. Ayrıca yorum havada kalmaz. Evet verdiğiniz bu bilgi dogrudur. Film o dizinin ilk dört bölümüdür.
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 09 Ağustos 2008, 18:51:01 »
Eğer vaktim olursa seninle geleceğimi söylemiştim Hurin. Bayağı merak ettim bunu çünkü. Umarım gelebilirm ki herkes gelebilir. Yazıyıda sabırsızlıkla bekliyoruz..
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 09 Ağustos 2008, 18:57:11 »
Filmi sabırsızlıkla bekliyorum zaten... Ama gala derseniz akan sular durur :P gelemem oralara kadar... Star Wars'u hep takdir etmişimdir, ayrı bir felsefesi ayrı bir konusu var ve özüne hep bağlı kalmıştır... Bravo Lucas'a... :P
"Force be with you..."

Çevrimdışı Hurin

• 1478
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 13 Ağustos 2008, 22:09:24 »
Evet arkadaşlar size sönüzü ettiğim gala dün oldu gayet eğlenceli bir atmosferde geçen galaya birçok ünlü yanı sıra ntv ve cnntürk kanalları konuk oldu. Bizimle epey röportaj yaptılar. Bu konu ile ilgili uzunca bir yazı hazırlayacağım ve zevkinize sunacağım. Öncelikle çektiğim bir kaç fotografı sizinle paylaşmak istiyorum

Biz 7 Şövalye Vapurla Beşiktaşa geçerken

Darth Malak nickli arkadaşımın fx'li bir fotografı

Biraz kötü çıkmış ama Anakine Skywalker kostümlü bir fan

Ben vs Ateş "Darth Vader" Çetin

Darth Malak vs Darth Vader

Darth Vader ve Royal Guard

Clone Trooper & Royal Guard

Photoshop yapmak için aldığımız bir resim

Film sonrası vedalaşmadan önceki son poz (çok karanlık çıkmışım)
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 14 Ağustos 2008, 09:33:17 »
Oğuz Darth Vader ilede dövüştün ha şu meşhur ışın kılıçlarıyla.. :D Bayağı güzel bir buluşma ve eğlenceli bir gala olduğu belli oluyor. Orada olmak isterdim :)
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Han Solo

• **
  • 99
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 22 Ağustos 2008, 19:58:06 »
Ben de oradaydım. :)

Filmden çok galadan keyif aldım. Hurin ve küçük bir çocuğun ışınkılıcı düellosu da görülmeye değerdi doğrusu.  ;D :ehi

Çevrimdışı Hurin

• 1478
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 22 Ağustos 2008, 20:39:34 »
Ne bileyim annesinin öfke dolu bir sith yetiştirdiğini. Acıma falan yok  :hemk
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı Han Solo

• **
  • 99
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 22 Ağustos 2008, 20:49:15 »
Evet, Vaapad kullandığı belliydi zaten. Sürekli alta çalışıyordu.  :zuha

girljedi

« Yanıtla #10 : 23 Mart 2009, 12:31:40 »
Valla tr dublaj izledim iyi ki öyle izledim yekta kopan seslendiriyordu ehehe :) bari tanıdık olsun değil mi. zaten şekillerine uyuz kaptıydım ilk seferde :D neyse fena sayılmazdı bir film havasındna çok bir dizinin bölümünü izlemişim gibi geldi bana ehehe müzikler olumsuz eleştiri alsada fena sayılmazdı. farklıydı ...

Çevrimdışı Canina

• 1460
  • Rom: 39
  • There ought to be a law against you
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #11 : 10 Nisan 2009, 16:05:00 »
çakal bir eleman-Star Wars'u daha fazla nasıl sömürsek abi ya?

Lucas baba - Ne bileyim oğlum yaa. kitabını çıkardık, zibilyon tane oyun yaptık, plastiği maviye boyayıp ışın kılıcı diye sattık, fan işleri falan... sömürmediğimiz bir alan kalmadı sanırım.

çbe- lucas baba ben buldum galiba

lb- ne buldun çakal eleman?

çbe- abi bak şimdi, bir tane daha film yapalım. iki dakkada yazarsın birşeyler. bi sene önceden haberini verelim millet iyice gaza gelsin. sonra verelim bunlara ayarı, verelim force'u, bunlarda gitsin bizim kostümlerimizden alıp sinema salonlarına doluşsunlar.

lb- iyi diyorsun hoş diyorsunda senaryoları yedik bitirdik, oyunuydu kitabıydı derken.

çbe- babacım ne diyorsun ya. birle ikinin arasında geçen olaylar diye yediririz millete ne olacak.

lb- ya bilmem ki.

çbe- süper bir fikir (mind trick)

lb- süper bir fikir. Hemen yapalım. hatta animasyon yapalım, iyice masrafları kısmış oluruz, sen git kartonları kes onları böyle iplerle oynatalım yukardan, sonra bilgisayarda düzeltiriz nasıl fikir ilk filmde gemileri uçurduğumuz gibi.

çbe- ya baba gerek yok ben direk hallederim şurdaki internet kafede kafana takma sen. seslendirmeyi napcaz?

lb- Orda çaycı remzi abiyle, hademe rüştü var çağır onları. seslerini inceltip kalınlaştırsınlar farklı adam gibi çıksın.

çbe- büyüksün baba