2016 ENler
23 Nisan 2017, 11:04:08 *
Selam sana, Yolcu. Lütfen giriş yapın yahut üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular: Aşkın Karanlık Yüzü: Aşk Masallarına Bir de Bu Açıdan Bakın

Ana Sayfa Yardım S.S.S. Ara Okunacaklar Takvİm Satranç Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: “Keşke Geri Dönse” Dediğimiz Çizgi Filmler  (Okunma Sayısı 449 defa)
0 Üye ve 1 Yolcu konuyu incelemekte.
spren
Troll
**

Rom: 1

@dilekaykanat
Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : 02 Mart 2017, 16:06:07 »

Bir itirafla başlayayım. Cidden bu bahsettiğiniz çizgi filmlerin %98'ini bilmiyorum.
İlk başta bana çok garip geldi çünkü düşünsenize herkes bir başkasının mesajına - aa evet o da vardı- derken ben -var mıydı ya?-  diye diye okudum  ühüü

Ben sokaktan eve girmediğim için bütün çizgi filmleri kaçırmışım galiba.

Ama tek bir şeyi çok net hatırlıyorum. İlk okulda öğlenciydim ve tvde saatlerini net hatırlamasam da bir sabah bir öğleden sonra olmak üzere iki kuşak çizgi filmler gösterilirdi ve aynıları olurdu. Ben de sabah izlediğim Tsubasa'yı öğlen de izleyebilmek için okuldan eve koşardım.

Çünkü Genzo Wakabayashi benim ilk aşkımdı  ühüü
Bay_Karamsar
Yeti

Rom: 10

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : 02 Mart 2017, 20:23:58 »

Alıntı
Ben de sabah izlediğim Tsubasa'yı öğlen de izleyebilmek için okuldan eve koşardım.

Tsubasa futbolu beceremeyip bölümler boyunca süren karşılaşmaları izlettirirdi Smiley

İlk başta bana çok garip geldi çünkü düşünsenize herkes bir başkasının mesajına - aa evet o da vardı- derken ben -var mıydı ya?-  diye diye okudum  ühüü
Eh ortamda yabancılık hissetme duygusunu biraz kırabilmişizdir umarım Smiley

Alıntı
Çünkü Genzo Wakabayashi benim ilk aşkımdı  ühüü

İtiraf ediyorum: Ninja Kaplumbağalar'ı sadece yeşil ninjalarımız için izlemiyordum. April O'Neil kalp O da önemli bir sebepti Cheesy
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer: