Kayıt Ol

Barut Büyücüsü - Brian McClellan

Çevrimdışı cankutpotter

• 1233
  • Rom: 14
    • Profili Görüntüle
    • Büyülü Kale, Hayallerinizin adresi.
Ynt: Kan Yemini - Brian McClellan
« Yanıtla #15 : 18 Haziran 2017, 21:11:50 »
Kitabı ve farklı tarzını çok beğendim, aksiyon dozu ve anlatımı çok iyi. Ana karakterlerin hepsi başarılı. Ayrıca Barut Büyücüsü olayı çok hoşuma gitti. Devam kitaplarını heves ile bekliyorum. Umarım fazla beklemeyiz.
İkinci kitap piyasaya çıktı. :)

Bu arada şu başlığı artık Barut Büyücüsü diye değiştirsek güzel olurmuş gibi geliyor bana. :)
İnsan, hayalleriyle vardır.

Çevrimdışı Okur

• **
  • 73
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 18 Haziran 2017, 21:45:26 »
Kitabı ve farklı tarzını çok beğendim, aksiyon dozu ve anlatımı çok iyi. Ana karakterlerin hepsi başarılı. Ayrıca Barut Büyücüsü olayı çok hoşuma gitti. Devam kitaplarını heves ile bekliyorum. Umarım fazla beklemeyiz.
İkinci kitap piyasaya çıktı. :)

Bu arada şu başlığı artık Barut Büyücüsü diye değiştirsek güzel olurmuş gibi geliyor bana. :)

öyleymiş, verdim siparişi. :)

Çevrimdışı yafeshan

• **
  • 310
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 19 Haziran 2017, 10:31:17 »
Ikinci kitap devam kitabi olmasina ragmen harika. Tamasi izlerken insan, kalite bir strateji oyunu oynuomus gibi hissediyor.

Çevrimdışı irbis

• *
  • 179
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 19 Haziran 2017, 14:10:12 »
Üçüncü kitap da bir aksilik çıkmazsa İstanbul Tüyap'ta arkadaşlar.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #19 : 19 Haziran 2017, 14:22:33 »

O iş zor :) Bütün başlıkların adını tek tek değiştirmek falan gerek. Uğraşamam valla :D

Vay, güzel haber :) İthaki hız kesmiyor maşallah. Elinize sağlık şimdiden.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Ynt: Barut Büyücüsü - Brian McClellan
« Yanıtla #20 : 19 Haziran 2017, 14:32:40 »
Abi ben ana başlığı değiştirdim. Bu mesajdan itibaren konu Barut Büyücüsü diye devam edecek. Eski mesajlar olduğu gibi kalsın :) Uğraşmak ciddi vakit alacak çünkü.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #21 : 19 Haziran 2017, 15:59:47 »
Abi ben ana başlığı değiştirdim. Bu mesajdan itibaren konu Barut Büyücüsü diye devam edecek. Eski mesajlar olduğu gibi kalsın :) Uğraşmak ciddi vakit alacak çünkü.

Yaşasın tecrübe! Eline sağlık :)
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Okur

• **
  • 73
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 19 Haziran 2017, 19:24:06 »
Sevindirici bir jaber, teşekkürler, takdire şayan bir hız.:) Bu dünyada geçen yazara ait farklı kitaplar da varmış Goodraeads te gördüğüm kadarı ile. O kitaplar ile ilgili bir planınız var mı?

Çevrimdışı irbis

• *
  • 179
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 19 Haziran 2017, 23:48:54 »
Sevindirici bir jaber, teşekkürler, takdire şayan bir hız.:) Bu dünyada geçen yazara ait farklı kitaplar da varmış Goodraeads te gördüğüm kadarı ile. O kitaplar ile ilgili bir planınız var mı?

O konudaki açıklayabileceğimiz planımız "Hele bir ana seri bitsin," şeklinde. Aynı dünyada geçen bir dizi hikâye ve novella bulunuyor. Bunlar henüz tek bir kitapta toplanmış değil. Bir adet derleme var fakat o da yarısı kadarını topluyor. Kısa hikâyelerde anlatılan mühim şeyler, ben büyük zevkle okudum. Fakat dediğim gibi, önce ana seriyi bitirmek ve nasıl bir tepki aldığını görmek gerek.

Çevrimdışı cankutpotter

• 1233
  • Rom: 14
    • Profili Görüntüle
    • Büyülü Kale, Hayallerinizin adresi.
« Yanıtla #24 : 20 Haziran 2017, 13:03:28 »
Ana serinin de bir devam serisi var anladığım kadarıyla, umarım o da çevrilir.
İnsan, hayalleriyle vardır.

Çevrimdışı yafeshan

• **
  • 310
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 21 Haziran 2017, 11:50:52 »
Devam serisi ilk kitabi daha yeni cikti sayilir, ceviri icin cok hizli davranacaklarini sanmiyorum.

Son kitaba da bakark diyebilirim ki tum seride gordugum en ciddi sorun bizim kendi dunya tarihimizi cok fazla cagristirmasi. Ozellikle devrim, yenilik, sanayi, kulturler.

Çevrimdışı Skanud

• *
  • 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 22 Haziran 2017, 21:24:53 »
Yazarın Brandon Sanderson' dan ders aldığını duyduğumda ilgimi çekti.

Çevrimdışı sheril

• **
  • 63
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 24 Haziran 2017, 16:53:43 »
İlk kitabı yeni okudum ve beğendim kurgusu güzel yazılmış su gibi akıp gidiyor kitap. Sadece ana karakterleri gözümde canlandıramadım net olarak, görsel tasvir eksikliği vardı biraz ama kitap kapağı sağolsun baş karakter Tamas için bu konuda zorluk çekmedim -- kapak çok iyi. 3 farklı karakter üzerine yoğunlaşıp anlatılması da hoştu okuması zevk verdi. Ek olarak Charlemund karakteri de hoşuma gitti :)

İkinci kitabı da alıp okuyacağım 1.kitap ilginç sonlandı

Çevrimdışı sheril

• **
  • 63
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 04 Temmuz 2017, 18:36:14 »
İlk kitabı yeni okudum ve beğendim kurgusu güzel yazılmış su gibi akıp gidiyor kitap. Sadece ana karakterleri gözümde canlandıramadım net olarak, görsel tasvir eksikliği vardı biraz ama kitap kapağı sağolsun baş karakter Tamas için bu konuda zorluk çekmedim -- kapak çok iyi. 3 farklı karakter üzerine yoğunlaşıp anlatılması da hoştu okuması zevk verdi. Ek olarak Charlemund karakteri de hoşuma gitti :)

İkinci kitapta çok güzeldi, hatta birinciden daha iyiydi.
Tamas gerçekten değişik bir karakter, nerde ne yapacağını kestiremedim bir sonraki adımı ne olacak tahmin etmesi zordu bence, bu tarz karakterler çok hoşuma gidiyor. Yazar güzel bir karakter oluşturmuş.

İkinci kitap çok kilit bir noktada bitti, üçüncü kitabı büyük bir heyecanla bekleyeceğim   :fight:

Çevrimdışı Okur

• **
  • 73
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 04 Temmuz 2017, 21:23:27 »

İkinci kitapta çok güzeldi, hatta birinciden daha iyiydi.
Tamas gerçekten değişik bir karakter, nerde ne yapacağını kestiremedim bir sonraki adımı ne olacak tahmin etmesi zordu bence, bu tarz karakterler çok hoşuma gidiyor. Yazar güzel bir karakter oluşturmuş.

İkinci kitap çok kilit bir noktada bitti, üçüncü kitabı büyük bir heyecanla bekleyeceğim   :fight:

Hocam heyecanlandırdın beni şimdi bak...