2016 ENler
27 Mayıs 2017, 12:48:24 *
Selam sana, Yolcu. Lütfen giriş yapın yahut üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular: Çevirmenin Çemberi: Renkli Göğün Altında

Ana Sayfa Yardım S.S.S. Ara Okunacaklar Takvİm Satranç Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 11 12 [13]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Genel Oyun Tartışmaları  (Okunma Sayısı 64414 defa)
0 Üye ve 2 Yolcu konuyu incelemekte.
daifunka_vc
Yeti

Rom: 20

Kronik Öğrenci

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #180 : 18 Mayıs 2017, 00:53:12 »

O değil de Gwent cidden çok dehşet bir oyuna doğru evriliyor. CDPR'ın oyuncuların geri bildirimlerine bu kadar güzel dönüş yapması gözlerimi yaşartıyor resmen. Dilerim hep böyle devam ederler.

Bu arada oyun 24'ünde kapalı betadan açık betaya geçiyor. Sezon sonu ödüllerini verip sıfırlayacaklar her şeyi. Kopun gelin oynayalım. Cheesy

There are two secrets to becoming great. One is never to reveal all that you know. - PS:T
mit
Yönetici
*

Rom: 94

Kronik Anakronik

m.ihsan.tatari m_tatari
Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #181 : 18 Mayıs 2017, 01:00:37 »

Ben sevmedim Gwent'i Sad Oyundaki versiyonunu çok beğenmiş, her fırsatta görevden çok kart toplamıştım. Ama bu hâline pek ısınmadım. İyi taktik yapandan çok, destesi iyi olan kazanıyor. Onun da hiçbir esprisi yok benim için.

Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

daifunka_vc
Yeti

Rom: 20

Kronik Öğrenci

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #182 : 23 Mayıs 2017, 16:31:00 »

Abi açıkçası bu halinin oyundaki halinden daha fazla taktik yapmaya müsait olduğunu düşünüyorum. Her belli başlı deste tipinin birden fazla kazanma planı var ki şu halde oyun muhteşem bir derinlik sunmasa da CDPR bu kadar geri bildirime açık bir firma iken Gwent ilerleyen aşamalarda bu yönde daha da gelişecektir, inancım tam. Smiley Ha taktiksellik daha ileri boyutta dedim, ama oyunun Witcher 3'ün içindeki hali kadar eğlenceli olmadığını da söyleyebilirim.

Şu haliyle iyi kartlara ulaşmak yoruyor, çünkü kart toplamak Witcher'ın içinde olduğu kadar doğal ilerlemiyor. Çok iyi kartlara ulaşmak için kasmak gerekiyor maalesef. Şahsen denediğim her kart oyununda bu sorunla karşılaştım, keşke daha oyuncu dostu bir model kullanılsa. Sad Öte yandan, oyunla haşır neşir olduğum süreçte destesiyle aramda uçurum olan oyuncularla karşılaşmadım desem yalan olmaz. Bu da matchmaking sisteminin gayet iyi işlediğini düşündürdü.) Hani Warcry-Resurrect'e dayalı dandik Skellige destemle bile yüzde 65-70 kazanma oranım vardı. Cheesy

Gwent'in gidecek daha çok yolu var ve CDPR bu kafa yapısıyla devam ettiği sürece güzel bir şeye evrileceğinden de baya baya umutluyum. Cheesy

İyi taktik yapandan çok, destesi iyi olan kazanıyor.

Yalnız Vizima sarayına ilk vardığımızda karşımıza çıkan bahçedeki Nilfgaardlı dayıyı hatırlatırım abi. Tongue Adamın destesi o an için o kadar iyiydi ki tamamen şanslı kart çekmek gerekiyordu yenmek için. Cheesy

There are two secrets to becoming great. One is never to reveal all that you know. - PS:T
Sayfa: 1 ... 11 12 [13]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer: