Kayıt Ol

Görünen Adam

Görünen Adam
« : 10 Mayıs 2017, 02:40:06 »
Onur Ünlü'nün yazıp yönettiği yeni mini,  internet dizisi.

Başlık açılmamış olmasına şaşırdım :ne

Ülkemizde, maalesef yok denilecek kadar az olan fantastik kurgulara bir yenisi daha Onur Ünlü tarafından ekleniyor (her ne kadar komedi ağırlıklı olsada)  Dizi'nin konusu fragmandan anlaşıldığı kadarıyla Herkesin görünmez olduğu bir dünyada aniden görünür olan bir gencin komik ve fantastik maceraları. İçinde ağır bir romantik dramda olacakmış gibi geliyor bana.

Başrolde Erkan Kolçak Köstengil var. Ayrıca Leyla ile Mecnunun Yavuz hırsızı  Osman Sonant'da var. Kesin olmamakla birlikte ,bazı sitelerde Cengiz Bozkurt ve Ahmet Mümtaz Taylan'ında kadroda olduğu yazıyor.

Dizi 15 Mayıs'ta sadece YOUTUBE'da yayınlanacak.

Fragman- https://youtu.be/gIkQkTNmChQ
Işık altında, Kurtuluşum ve yeniden doğuş umudum adına...

Çevrimdışı cankutpotter

• 1233
  • Rom: 14
    • Profili Görüntüle
    • Büyülü Kale, Hayallerinizin adresi.
Ynt: Görünen Adam
« Yanıtla #1 : 10 Mayıs 2017, 14:13:39 »
Hayırlı olsun. :) Bence güzel bir iş çıkacak ortaya, yine de bekleyip görelim. Bu ekip başarılı işlere imza atıyor hep.
İnsan, hayalleriyle vardır.

• **
  • 106
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
    • Emrecan Doğan
« Yanıtla #2 : 15 Mayıs 2017, 16:41:48 »
Alıntı
Dizi 15 Mayıs'ta sadece YOUTUBE'da yayınlanacak.

Fragman- https://youtu.be/gIkQkTNmChQ

Şans eseri bugün gördüm ama henüz bir videoya rastlayamadım. Olmayacak mı ya da daha mı geç saatlerde verecekler?

Çevrimdışı JCDenton

• **
  • 133
  • Rom: 1
  • Gökyüzüne bakıp o ışığı görememek de var.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 15 Mayıs 2017, 17:29:45 »
Onur Ünlü her iki işinden birinde başarısız oluyor genelde, bu yüzden beklentiyle izlemiyorum filmlerini ama seviyorum kendisini.

Düzenleme: 15-20 dakikalık 3 bölüm yayınlanmış.

« Yanıtla #4 : 16 Mayıs 2017, 02:14:52 »
Dizi bu akşam yayınlandı. Bölümlerin kalitesini düşük buldum maalesef :-\  Her ne kadar 15 dakikanın 2 dakikasında banka reklamı olsada belli ki düşük bir bütçe ile çekilmiş. Dizinin yayınlanmadan 1 hafta öncesine kadar reklam yapmaması ve yaptığı tek reklamı da sosyal medyadan yapması basta dikkatimi çekmişti zaten. Bölümleri izleyince herhalde reklama para yetiremediler diye düşünmeye başladım.  Dizinin yanlızca 15 dakikalık bölümler halinde 10 bölüm olmasıda bana başta TV için tasarlanıp yeterli sponsor bulunamadığı için kısa kesilip  Youtube'a uyarlandığını düşündürüyor.

Oyunculuklarda da Fantastik acemiliği çok bariz. Erkan Kolçak Köstengil'in ise ya karakteri (ana karakter) çok kötü yazılmış yada kendisi çok kötü oynuyor. Tabi bunun tam tersi de (benim oyunculuğunu anlayamamam)mümkün ama her hâlükarda ben ana karaktere ısınamadım.
Işık altında, Kurtuluşum ve yeniden doğuş umudum adına...

Çevrimdışı cankutpotter

• 1233
  • Rom: 14
    • Profili Görüntüle
    • Büyülü Kale, Hayallerinizin adresi.
« Yanıtla #5 : 16 Mayıs 2017, 12:26:45 »
Dizi bu akşam yayınlandı. Bölümlerin kalitesini düşük buldum maalesef :-\  Her ne kadar 15 dakikanın 2 dakikasında banka reklamı olsada belli ki düşük bir bütçe ile çekilmiş. Dizinin yayınlanmadan 1 hafta öncesine kadar reklam yapmaması ve yaptığı tek reklamı da sosyal medyadan yapması basta dikkatimi çekmişti zaten. Bölümleri izleyince herhalde reklama para yetiremediler diye düşünmeye başladım.  Dizinin yanlızca 15 dakikalık bölümler halinde 10 bölüm olmasıda bana başta TV için tasarlanıp yeterli sponsor bulunamadığı için kısa kesilip  Youtube'a uyarlandığını düşündürüyor.

Oyunculuklarda da Fantastik acemiliği çok bariz. Erkan Kolçak Köstengil'in ise ya karakteri (ana karakter) çok kötü yazılmış yada kendisi çok kötü oynuyor. Tabi bunun tam tersi de (benim oyunculuğunu anlayamamam)mümkün ama her hâlükarda ben ana karaktere ısınamadım.
Bir Leyla ile Mecnun veya Beş Kardeş değil ama böyle bir şeyi ilk defa denediklerini varsayarsak güzel bence.
İnsan, hayalleriyle vardır.