Wonder Woman - Cilt 1 Yeni Dünya
24 Haziran 2017, 01:27:52 *
Selam sana, Yolcu. Lütfen giriş yapın yahut üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular: Ay Işığını İçen Kız: O Son Yudumu Almayacaktın

Ana Sayfa Yardım S.S.S. Ara Okunacaklar Takvİm Satranç Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 16 17 [18]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Hangi dizileri seyrediyorsunuz?  (Okunma Sayısı 89191 defa)
JCDenton ve 2 Yolcu konuyu incelemekte.
Grayswandir
Hidra

Rom: 14

You may have heard of me.

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #255 : 08 Aralık 2016, 04:03:20 »

Suits: Uzun zaman önce 2 sezon izleyip bırakmıştım, tekrar başladım. Keyifli bir dizi fakat zaman zaman tekrara düştüğünü hissettiriyor. Yine de izlemeye değer.

Lucifer: Yine çerez klasmanına alınabilecek eğlenceli bir dizi. Fakat Tom Ellis harikalar yaratıyor bu rolde. Sırf kendisi için izliyorum diyebilirim.

The Crown: Netflix'in underrated incilerinden, şahane bir dönem dizisi. En az Netflix'in bu seneki büyük işi Stranger Things kadar başarılı. Türü sevenlere gözü kapalı önerilir.

Orange is the New Black: Yine bir Netflix dizisi. 2. sezonuna başladıktan sonra ara verdim. Çerez kategorisine koyup koymamakta tereddüt ediyorum, açıkçası beklediğim kadar iyi değil. Fena olmayan bir hapishane draması, fakat karakterlerin ve ortamın atıyorum bir Prison Break gibi(çok farklılar aslında biliyorum) bir gerçekliği yok, izleyiciyi o kadar kendine bağlayamıyor. Bir şans verilebilir yine de.

Doctor Who: E yani, pek de anlatılacak bir şey yok. Yeni sezonunu en heyecanla beklediğim iki diziden biri. Diğeri haliyle Game of Thrones. Burada ufak bir tavsiye vereyim, bu diziye başladıysanız ve çok sarmadıysa biraz sabredin ya da 5. sezona atlayın(yeni bir başlangıç denebilir bu sezonun ilk bölümü için). İlk sezonlar şimdiki kalitede değil çünkü gerçekten. Diziye ısındıktan sonra geriye dönüp izleyebilirsiniz.

Westworld: Bunun için daha çok izlemeye çalışıyorum diyelim. Övgüleri hak ediyor ama arkadaş dizi akmıyor yahu. Uzun süredir alıştıklarımızdan çok daha oturaklı bir dizi olmasından biraz da bu. Fakat konu o kadar ağır ilerliyor ki binge watch yapmaya alışmış bünye 3. bölümde koltuktan kaymaya başlıyor. Sindire sindire izlemek lazım. Şimdilik deneme süresinde olan dizilere koyuyorum bunu, sezonu bitirebilirsem biraz daha içine çekecektir sanırım. Gerçi devamının 2018'de gelecek olması da acaba bitirsem mi diye düşündürmüyor değil.
« Son Düzenleme: 08 Aralık 2016, 04:14:26 Gönderen: Grayswandir » Logged

In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

#hayır
JCDenton
Kurtadam
**

Rom: 1

Gökyüzüne bakıp o ışığı görememek de var.

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #256 : 10 Şubat 2017, 16:48:12 »

Legion. Fargo'nun yazarı Noah Hawley'den beklediğim gibi çok iyi olmuş. Netflix'in bile orta üstü sayılabilecek Marvel dizileri, Hawley'in uyarlaması yanında toz olup kaybolur.
« Son Düzenleme: 10 Şubat 2017, 16:53:00 Gönderen: JCDenton » Logged
Bay_Karamsar
Yeti

Rom: 10

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #257 : 10 Şubat 2017, 22:05:34 »

Powerless: İlk bölümü izledim. Konusu uyarınca gayet tadında. Dizinin en sevdiğim kısmı açılışı oldu. Ünlü çizgi roman kapaklarında, kahraman ve olay yerine, oradaki sıradan insanlara odaklanılması hoşuma gitti. Dizinin konusunu gayet iyi özetliyor. Smiley
estelturin
Kurtadam
**

Rom: 3

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #258 : 11 Şubat 2017, 00:48:26 »

Masum: Hikaye biraz sarkıyor ama oyunculuklar çok çok iyi. Karakter görmek isteyen ve gerçeklik görmek isteyenler kaçırmasın derim.

İnsan için önüne çıkan bütün yollar yürünebilir yollar ise, o insan artık kaybolmuştur.
Elendil_XX
Wyvern

Rom: 6

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #259 : 07 Mart 2017, 13:48:29 »

Legion

izleyin, izlettirin.

Ben bu denli mind f**k yaşadığım bir yapım daha görmedim. Süper kahraman dizisi böyle yapılır, böyle anlatılır demiş adamlar resmen.

Arrow ve Flash gibi çöpleri bırakın da şu diziye bir göz atın. Pişman olmayacaksınız.
Ozymandias
Vampir
**

100006499754163
Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #260 : 08 Mart 2017, 12:01:04 »

Legion

izleyin, izlettirin.

Ben bu denli mind f**k yaşadığım bir yapım daha görmedim. Süper kahraman dizisi böyle yapılır, böyle anlatılır demiş adamlar resmen.

Arrow ve Flash gibi çöpleri bırakın da şu diziye bir göz atın. Pişman olmayacaksınız.

Paylaşım için teşekkür ederiz hocam. Biz kitap okuyan insanlar olarak algısı medya tarafından bozulmuş kişilerden ayrılıp gerçekleri fark edemiyorsak yazık bize.
milenya
Sfenks
**

Rom: 5

Belki de Tanrı bize inanmıyor!

Wiarthe
Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #261 : 15 Mart 2017, 01:16:10 »

Broadchurch : Açıkçası diziye müziklerini Olafur Arnalds ve Arnor Dan'ın yaptığını fark edince başladım. (Müziği için diziye mi başlanır demeyin...) Üç dört gün içinde güncele yetiştim zaten üçüncü sezonun başında. Diziyi keşfetmemi sağladığı için Olafur'a tekrar sevgiler. İngiliz dizilerini ya çok severim ya hiç, bir dengesizlik söz konusu, bunu sevdim.  Polisiye zeminli bir drama izlemek isteyenler için öneririm.

Ozymandias
Vampir
**

100006499754163
Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #262 : 23 Mart 2017, 00:20:40 »

Stranger Things - Tavsiye Ediyorum - Rica Ederim

daughterofrhea
Goblin
*

Rom: 0

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #263 : 30 Mayıs 2017, 22:35:17 »

Penny Dreadful Uzun zamandır aklımda olmasına rağmen ancak bitince başladım. Her yönüyle çok iyi bir yapım gerek kurgu, gerek oyunculuklar vs... Böyle bir diziyi erken bitirmiş olmaları üzdü.

Salem Adından da anlaşılacağı gibi Salem cadı mahkemelerini konu olan bir dizi, daha ilk sezonundayım fakat güzel ilerliyor. Konuyla ilgilenenler izlerken daha çok zevk alacaktır.

The Walking Dead Aksiyon ve karakter gelişimi konusunda doyurucu olan bir dizi. Bazı bölümler akmıyor ya da tekrar düşüyor ama kesinlikle izlettiriyor. Yaklaşık 1 ayda bitirdim bütün sezonlarını. Çerezlik değil ama kesinlikle akan bir dizi.

Game Of Thrones Efsaneleşmesine rağmen daha yeni başladım ve 3.sezondayım. Gerçekten ününü hak eden bir dizi. Yeni sezona yetişirim muhtemelen. Beklemedeyiz  hi hi

Stranger Things Bir oturuşta bütün bir sezonu bitirebilirsiniz ama yapmayın. Ben iki günde bitirdim ve çok pişmanım. Şimdi el mahkum bekliyorum Ekim'e kadar. Netflix'in en iyi yapımlarından biri.

House of Cards İzleyin, izlettirin! Her bölümde Frank Underwood artık daha da kötüsünü yapamaz derken adam gene ağzımı açık bırakıyor. Kevin Spacey ve Robin Wright muhteşemler!

Twin Peaks David Lynch gibi bir ustanın elinden kötü bir iş çıkar mı? Tabii ki çıkmaz! Hazır geri dönmüşken izleyin. İnanılmaz zevk alacaksınız.

oTToMaNeK
Goblin
*

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #264 : 22 Haziran 2017, 13:30:35 »

The Wire : Pitiko'nun çevirisiyle tekrar izlemek büyük keyif. Daha önce izlemediyseniz kaçırmayın.

Bron/Broen (aka The Bridge) : Nordic dizi seviyorsanız Sofia Helin "Saga" da özgün bir karakter yaratmış, tabi ki kült filmlerin ve dizilerin çevirmeni Misery'nin çevirisi de muhteşem.

+ 1 milenya Broadchurch : Millerrrr  Cheesy

Happy Valley : 2 sezon, 6'şar bölüm su gibi akıyor. James Norton psikopat rolünde çok iyi  Cool

sheril
Goblin
*

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #265 : Dün 16:54:55 »

The Last Kingdom yeni başladım gayet güzelmiş bugüne kadar nasıl keşfedemedim şaşırdım, Vikings tarzında gibi biraz. Kitap uyarlamasıymış kitabını okumadım ama güzel gidiyor dizi
JCDenton
Kurtadam
**

Gökyüzüne bakıp o ışığı görememek de var.

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #266 : Dün 20:55:51 »

The Last Kingdom yeni başladım gayet güzelmiş bugüne kadar nasıl keşfedemedim şaşırdım, Vikings tarzında gibi biraz. Kitap uyarlamasıymış kitabını okumadım ama güzel gidiyor dizi

Bernard Cornwell çok iyi bir yazardır. Bu dizinin kitapları da çevirilse çok güzel olurdu. Okumayanlar için Kutsal Kâse'nin Peşinde serisini tavsiye ederim. Özellikle tarihi kurgu seviyorsanız kesinlikle göz atın.

Bu sıralar izledimlerim:
The Handmaid's Tale
Fargo 3.sezon
Sayfa: 1 ... 16 17 [18]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer: