2016 ENler
23 Nisan 2017, 18:54:28 *
Selam sana, Yolcu. Lütfen giriş yapın yahut üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular: Seçkide Doksan İkinci Ay: VİKİNG - Nisan Ayının Teması: DÜDÜK

Ana Sayfa Yardım S.S.S. Ara Okunacaklar Takvİm Satranç Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 68 69 [70]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: İthaki Yayınları Soru Hattı  (Okunma Sayısı 309957 defa)
kasim444 ve 1 Yolcu konuyu incelemekte.
irbis
Yayıncı
*

Rom: 1

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1035 : 08 Nisan 2017, 12:15:52 »

Zaman Çarkı'nın ikinci kitabı büyük avı ne zaman tekrar basacaksınız?

Bu ay içerisinde dağıtımı yapılacak.
Eru Iluvatar
Goblin
*

Rom: 0

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1036 : 09 Nisan 2017, 01:14:17 »

Zaman Çarkı'nın ikinci kitabı büyük avı ne zaman tekrar basacaksınız?

Bu ay içerisinde dağıtımı yapılacak.
Diğer kitaplar da dahil mi ? İlk 5 kitabı toplu almıştım ve bitirdim.5.kitaptan itibaren nereye baktiysam bulamadim.Tükenmiş olarak gözüküyor.
« Son Düzenleme: 09 Nisan 2017, 01:15:43 Gönderen: Eru Iluvatar » Logged
darkshaman
Goblin
*

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1037 : 12 Nisan 2017, 15:26:17 »

@irbis Zaman Çarkı 11. Cilt: Düş Hançeri bu aralar basılacak mı?
irbis
Yayıncı
*

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1038 : 12 Nisan 2017, 17:53:39 »

@irbis Zaman Çarkı 11. Cilt: Düş Hançeri bu aralar basılacak mı?

Zaman Çarkı'nın baskısı tükenen ciltleri sırasıyla yeni baskıya girecek. O yüzden ilk olarak 2. cilt basılıyor şu an. Devamında kalan ciltler de basılacak, yalnız çok kesin bir tarih vermem şu an mümkün değil. Birkaç ay içerisinde basılacak ama.

Ek olarak Enginlik Serisi de elbette devam edecek. Niye devam etmesin ki? Hazırlıklar devam ediyor. Hacimli kitaplar. Ha deyince çıkartamıyoruz maalesef.
zehir
Troll
**

Rom: 4

bfmermer
Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #1039 : 12 Nisan 2017, 20:35:45 »

Ek olarak Enginlik Serisi de elbette devam edecek. Niye devam etmesin ki? Hazırlıklar devam ediyor. Hacimli kitaplar. Ha deyince çıkartamıyoruz maalesef.

Bunu okuyunca "Dresden Dosyaları neden devam etmiyor ki" diye sorasım geldi ama sormayacağım. Onun yerine, Jeff VanderMeer'in Nebula ödüllü Southern Reach üçlemesi konusunda İthaki'nin bir girişimi var mı merak ediyorum. Malum Alex Garland ilk kitabı sinemaya uyarlıyor şu an, film çıkmadan kitabı dilimizde görebilsek ne güzel olur.

“...Why should I be made to feel I have to apologize for my existence? Maybe it's my brain chemistry. Maybe that's what's wrong with me. Bad chemistry. All my problems and anxiety can be reduced to a chemical imbalance or some kind of misfiring synapses. I need to get help for that. But I'll still be ugly though. Nothing's gonna change that.”
irbis
Yayıncı
*

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1040 : 13 Nisan 2017, 10:52:41 »

Bunu okuyunca "Dresden Dosyaları neden devam etmiyor ki" diye sorasım geldi ama sormayacağım. Onun yerine, Jeff VanderMeer'in Nebula ödüllü Southern Reach üçlemesi konusunda İthaki'nin bir girişimi var mı merak ediyorum. Malum Alex Garland ilk kitabı sinemaya uyarlıyor şu an, film çıkmadan kitabı dilimizde görebilsek ne güzel olur.

Dresden Smiley

Görmediniz sanırım. VanderMeer'leri Alfa basıyor. İki gün önce tüm Southern Reach üçlemesi ön siparişe açıldı. Aynı zamanda öncesinde başka bir VanderMeer kitabı daha yayımladılar. Harikalar Kitabı. Muazzam bir kaynaktır. Tavsiyemiz olsun.

VanderMeer'i çok severiz biz ailecek.
zehir
Troll
**

Rom: 4

bfmermer
Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #1041 : 13 Nisan 2017, 20:34:48 »

Gerçekten de görmemişim, çok sağ olun. Oldukça güzel bir sürpriz oldu  Smiley

“...Why should I be made to feel I have to apologize for my existence? Maybe it's my brain chemistry. Maybe that's what's wrong with me. Bad chemistry. All my problems and anxiety can be reduced to a chemical imbalance or some kind of misfiring synapses. I need to get help for that. But I'll still be ugly though. Nothing's gonna change that.”
oh yes
Goblin
*

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1042 : 14 Nisan 2017, 21:12:25 »

yanlış hatırlıyorsam düzeltin lütfen; gedik savaşları serisinin kalan kitaplarının çevrilmeyeceğini duymuştum bir yerde. daha önce bahsi geçti mi başlıkta bilemiyorum.5-6 kitap falan kalmıştı serinin sonlanmasına,acaba planlarınızda kalan kitapların çevrilmesi var mı? yoksa seriyi ingilizce mi bitireceğiz? teşekkürler şimdiden.
Ugur
Wyvern

Rom: 2

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1043 : 15 Nisan 2017, 01:31:18 »

yanlış hatırlıyorsam düzeltin lütfen; gedik savaşları serisinin kalan kitaplarının çevrilmeyeceğini duymuştum bir yerde. daha önce bahsi geçti mi başlıkta bilemiyorum.5-6 kitap falan kalmıştı serinin sonlanmasına,acaba planlarınızda kalan kitapların çevrilmesi var mı? yoksa seriyi ingilizce mi bitireceğiz? teşekkürler şimdiden.
2 sayfa geride benim soruma cevap vermişlerdi . Olumsuz cevap .
Sayfa: 1 ... 68 69 [70]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer: