Kayıt Ol

Yüzüklerin Efendisi Soy ağacı

Çevrimdışı TurkceBKF

• **
  • 77
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
Yüzüklerin Efendisi Soy ağacı
« : 17 Ekim 2012, 11:02:41 »
LotrProject'in soy ağacı ve zaman çizelgesi çalışmasını kısaca inceledim. İlginizi çekebilir: http://turkcebkf.wordpress.com/2012/10/17/yuzuklerin-efendisi-soy-agaci/

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yüzüklerin Efendisi Soy ağacı
« Yanıtla #1 : 17 Ekim 2012, 11:21:10 »
Benzer bir versiyonu Kasım gibi çıkacak olan Numenor ve Orta-Dünya Üzerine Bitmemiş Öyküler kitabında da yer alıyor :). Kitabı bekleyenler için buradan belirteyim dedim.

Çevrimdışı Maedhros

• **
  • 200
  • Rom: 2
  • hmm akraba katli mi? bayılırım!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 17 Ekim 2012, 16:35:33 »
Benzer bir versiyonu Kasım gibi çıkacak olan Numenor ve Orta-Dünya Üzerine Bitmemiş Öyküler kitabında da yer alıyor :). Kitabı bekleyenler için buradan belirteyim dedim.

Buz ve Ateşin Şarkısı'nın dördüncü kitabı da, Bitmemiş Öyküler de kasım ayında çıkacak demek. Ee sınavlar da kasım ayında başlıyor. Bu nasıl bir komplo, nasıl bir hainliktir. Neyse artık geleceğimizi ve istikbalimizi düşünüp kitap okuyacağız, ne yapalım.
"O çılgınlık anında Iluvatar üzerine ant içtik kardeşim.
Eğer sözümüzden dönersek Sonsuz Karanlığı çağırmış olacağız.
Ve söyle bana, o zaman bizi kim kurtaracak?"

Çevrimdışı zekican5

• **
  • 320
  • Rom: 0
  • .............
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 17 Ekim 2012, 20:41:32 »
Buz ve Ateşin Şarkısı'nın dördüncü kitabı da, Bitmemiş Öyküler de kasım ayında çıkacak demek. Ee sınavlar da kasım ayında başlıyor. Bu nasıl bir komplo, nasıl bir hainliktir. Neyse artık geleceğimizi ve istikbalimizi düşünüp kitap okuyacağız, ne yapalım.

Ah ah bilmezmiyim o sorunları ;) Bu seneye kadar bizde çekiyorduk o dertleri artık her hafta sınav olduğu için pek dert olmuyor :D

Çevrimdışı sirdede

• **
  • 111
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 19 Ekim 2012, 21:00:12 »
İthaki yayınları facebook sayfası bugün itibariyle bitmemiş öyküler kitabının resmini paylaşmış bulunmakta!..

Heyecandan ellerim tir tir titriyor o derece yani!!!

Kitap karşınızda buyrun. 

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=433356536727604&set=a.106889379374323.10048.100001597850983&type=1&theater

Çevrimdışı Maedhros

• **
  • 200
  • Rom: 2
  • hmm akraba katli mi? bayılırım!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 19 Ekim 2012, 21:04:34 »
Kitap çok kalın olmuş. Hatırlarsanız Buz ve Ateşin Şarkısı: Taht Oyunları da öyle, kalın bir kitaptı. Bu yüzden taşınabilir ve kolay kullanılabilir değildi. Keşke iki cilt olarak yayınlasaydılar. Her konuda çok daha iyi olurdu. Bunun dışında kapağı ve görünüşü mükemmel olmuş.
"O çılgınlık anında Iluvatar üzerine ant içtik kardeşim.
Eğer sözümüzden dönersek Sonsuz Karanlığı çağırmış olacağız.
Ve söyle bana, o zaman bizi kim kurtaracak?"

Çevrimdışı sirdede

• **
  • 111
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 23 Ekim 2012, 12:20:22 »
755 sayfalık Bitmemiş Öyküler kitabının ön sipariş tarihi 02/11/2012 olarak açıklandı. ilknokta.com'dan daha ucuza sipariş verebilirsiniz şimdiden söylemesi...

http://www.ilknokta.com/kitap/166256/John-Ronald-Reuel-Tolkien/Bitmemis-Oykuler.html

Bayramda ceplerimizi parayla zulalamak lazım bu kitap kaçmaz. ;D (koskoca adam olduk orası ayrı!)