Kayıt Ol

Zaman Çarkı - TV Dizisi

Çevrimdışı emir58han

• *
  • 11
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Zaman Çarkı - TV Dizisi
« Yanıtla #15 : 22 Mayıs 2016, 22:22:24 »
Harriet ablamız yakın zamanda haber bekleyin dedi 1 Ay geçti diziden ses soluk yok

Çevrimdışı emir58han

• *
  • 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 15 Temmuz 2016, 15:43:29 »
Bence kadın bizi yedi

Çevrimdışı emir58han

• *
  • 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 01 Eylül 2016, 21:27:08 »
277377382 gün oldu hala ses soluk yok.

Çevrimdışı mat cauthon

• *
  • 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 21 Eylül 2016, 18:58:55 »
Toplam 15 kitap var kaç sezon olacak ve istikrarlı bir şekilde devam ettirilebilecek mi merak içindeyim fakat hakkı verilerek çekilirse efsanevi diziler arasına girebilir. Fanların çektiği 'Four Kings'te geçen bölüm bile epeyce tatlıydı. Umarım sorun çıkmadan başlanır kısa sürede.
dovie'andi se tovya sagain

Çevrimdışı emir58han

• *
  • 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 22 Ocak 2017, 22:35:27 »

Çevrimdışı nefdulin

• *
  • 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 20 Nisan 2017, 14:20:48 »

Çevrimdışı Okur

• **
  • 73
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 21 Nisan 2017, 18:42:47 »
Sitede Kara Kule nin adı geçmiş ama Kule serisini iki defa okumuş ve çok seven birisi olarak Kara Kule film projesi ile ilgili gördüğüm ve duyduğum hemen her şey bana keşke hep kitap olarak kalsaymış dedirtiyor, yüreğimi dağlıyor. Oldukça kötü bir Kule filmi geliyor sanki. 400-500 sayfalık bir kitap değil ki bunlar kolayca altından kalkabilsinler. Bütçe, işi bilen iyi bir ekip ve emek istiyor. Olunca oluyor Game Of Thrones gibi istisna olabilmiş ve şaşırtıcı derecede başarılı bir iş var ortada ama o da başarısını HBO kaynaklı olmasına borçlu. 14 kitap ve yaklaşık 10000 sayfalık devasa bir külliyat. Keşke hakkını verebilseler ama çok zor. Pek ümitli değilim kendi adıma.

Çevrimdışı Rang Baru

• **
  • 168
  • "Ningun mar en calma hizo experto a un marinero"
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 21 Nisan 2017, 19:33:12 »
inşallah güzelim projeyi piç etmezler

Çevrimdışı RedElf

• **
  • 116
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 21 Nisan 2017, 19:58:43 »
Umarım beyaz bir karakteri siyahi bir abimiz/ablamız oynamaz.

Çevrimdışı Son_Silahsor

• *
  • 20
  • Rom: -1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 22 Nisan 2017, 19:01:08 »
Game of Thrones istisna değil. O da kitaplara göre oldukça kötü bir yapım. Görselliğinin etkileyici olması onu istisna yapmıyor.

Ben fantastik eserlerin animelerinin daha iyi olacağını düşünmüşümdür hep.
Ya hep ya hiç...

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
  • Rom: 14
  • You may have heard of me.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 22 Nisan 2017, 19:27:42 »
Game of Thrones kitaplara göre kötü bir yapım değil, sadece kitaplardan farklı. Bir ara bozdular doğru ama şu anda televizyonda GoT kalitesinde çok az dizi var. Uyarlamaların uyarlandığı eserle birebir aynı olmasını beklememek gerekiyor zaten, ama Game of Thrones kasten farklı yapılıyor.

Zaman Çarkı'nın böyle olacağını düşünmüyorum, daha sadık kalınacaktır ama umarım bazı değişikliklere de giderler. Kesilebilecek bir sürü şey var çünkü, 14 kitap en fazla 10 sezonda çekilebilir sanırım.
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

#hayır

Çevrimdışı Okur

• **
  • 73
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 22 Nisan 2017, 20:17:00 »
Game Of Thrones kitaplarını da okudum. Dizisi buram buram kalite kokan hatta televizyon dünyasında emsalini pek kolay göremeyeceğimiz kalitede bir yapım, bu tip uyarlamalarda kitabı olduğu gibi uyarlamalarını beklemek mantıklı olmaz zaten. Kitaptan farklı gitsin gitmesinden ziyade ucuz ve düşük kalitede bir yapım olma ihtimali benim açımdan endişe verici olan. Kara Kule bu anlamda ciddi bir adaydır benim için. Keşke HBO Kule serisini de dizi yapsa. İşte o zman efsane bir şey olabilirdi. Game Of Thrones'ta diziyi iyi yapan sadece görselliği fikrine de katılmıyorum. Artık eski ilgimi kaybetmiş olsa da GOT bir öok yönü ile mihenk taşı bir dizidir kanımca.

Çevrimdışı emir58han

• *
  • 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 23 Nisan 2017, 10:57:22 »
Cast haberleri ne zaman gelir sizce

Çevrimdışı Son_Silahsor

• *
  • 20
  • Rom: -1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 23 Nisan 2017, 19:02:13 »
Kötü yapan kitaplardan çok farklılaşmış olması zaten. Birebir olmalarını beklemiyorum -ki fantastik türlere göre daha az fantastik öğe barındırıyor- ama saçlamadılar. Kitapta olmayıp eklenen sahneler, kitapta olup yok sayılan sahneler vs. O Dorne kısmı neydi öyle ya da Sansa-Ramsey sahneleri... Görselliğinin etkileyici olması bu gerçeği değiştirmiyor.
Ya hep ya hiç...

• **
  • 116
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 23 Nisan 2017, 22:25:20 »
Şöyle avatar gibi bir çizgi dizi bile olsa kabulüm, 1 tık ileri gidersem final fantasy son filmi gibi kaliteli görüntü gibi olsa mesela. Dizi halinden beklentim çok düşük ne yazık ki. İnşallah olmaz ama ikinci bir legend of seeker vakası bizi bekliyor gibi.
Game of thrones için, 2 sezondur izlemiyorum, son kitabın birazını okudum, dizinin kitabı geçeceğini duyduğum zaman zaten tamamen soğudum seriden zaten, dizide sonu nasılmış diye bir bakacağım o kadar. Gene de Dorne darbesini izlemiş bulundum, resmen facia.