Kayıt Ol

Zamanla Zamanda Zamandan Yazmak

Çevrimdışı Asfaloth

• **
  • 161
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Zamanla Zamanda Zamandan Yazmak
« : 05 Ağustos 2013, 03:15:00 »

İlk kelime zor gelirdi hep. Geri kalanı sular seller gibi gelirdi kendiliğinden.
                  Zamanla büyüdüm . İlk kelime kolay gelmeye başladı, geri kalanı zor.
                  Zamanla olgunlaştım. Yazmak çok zor  bir hale geldi.
                  Zamanla duygusallaştım. Yazmak çok kolay bir hale geldi.
                  Zamanla zamanı unuttum. Doğal olarak nerden yazmaya başlayacağimida.
                  Zamanla kendimi unuttum. Yazmak için bir sebep bulamayacak bir hale geldi.
                  Zamanla kendimi buldum. Yazmak utanılacak bir hale geldi.
                  Zamanla kayboldum karanlığımda. Yazmak ışığa yolculuk etmek gibi geldi.
                  Zamanla yoruldum zihnimin oyunlarından. Yazmak zihnimi oyalamak haline geldi .
                  Zamanla farkettim zamanı. Yazmak keyif vermez bir hale geldi.
                  Zamanla korktum zamandan. Yazmak ölmek gibi geldi.
                  Zamanla kaçırdım küçük ayrıntıları. Yazmak gözden kaçar bir hale geldi.
                  Zamanla kaybettim duygularımı. Yazmak onları aramak gibi geldi.
                  Zamanla buldum kendimi zamanda. Yazmak ona gerçekleri anlatmak gibi geldi.
                  Zamanla anlatabildim kafamdakileri . Yazmak  kendim olmak gibi geldi.
                  Zamanla yoruldum yalanlarımda. Yazmak gerçeği haykırmak gibi geldi.
                  Zamanla unuttum kime yazdiğimi. Yazmak aşkı anlatmak gibi geldi.
                  Zamanla zamana yenildim. Yazmak köprüden geçmek gibi geldi.
I'm not bad. I'm just drawn that way