Kayıt Ol

Zifir - Orkun Uçar / Burak Turan

Çevrimdışı Methanopyrus

• *
  • 45
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Zifir - Orkun Uçar / Burak Turan
« : 19 Ekim 2009, 22:41:20 »
Forumda arattım ama bulamadım.Biraz da şaşırdım doğrusu

Cinler, insanlar, şeytanlar ve isyankâr melekler... Zifiri bir savaşın eşiğinde!... Hacer-ül Esved'de gizlenen sır neydi?... Amerikan askerleri Kabe'ye niye baskın yaptı?... Papa ve Amerikan Başkanı Bush nasıl öldürüldü?... Dünya insan kanına nasıl boğuldu?... Cehennemde büyük savaş!... Şeytan'ın orduları yeryüzünde savaşıyor!... Karanlık çağlarda, insan öncesi Dünya'da yaşananlar!... Kız Kulesi'nin altındaki sır neydi?

Kendi Fikrim:
Bazı isimler bana göre saçma gelse de (camide dalga geçen Burzum adında bir çocuk var örneğin :D)gene olarak iyi bir kitap heleki sonlarına doğru elinizden bırakamıyorsunuz herkese tavsiye ederim
Order Of The Black Robes
Dinsiz bilim topal,bilimsiz din kördür.

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Zifir
« Yanıtla #1 : 23 Ekim 2009, 18:51:03 »
Kitap kapağı çok güzel.

Çevrimdışı diana

• 513
  • Rom: 16
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 23 Ekim 2009, 18:57:45 »
Kitap kapağı çok güzel.
Kesinlikle evet.

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #3 : 23 Ekim 2009, 18:58:08 »
Kitap kapağı çok güzel.

Ama içi için aynı şeyi söyleyemeyeceğim ne yazık ki. 'Okunmuş silahlar'a kadar pek çok komik yönüyle birlikte, sonu da vasatın biraz üzerindeydi.

Çevrimdışı kusad

• 487
  • Rom: 5
  • Kendimi Kaybettim!Hükümsüzdür!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 24 Ekim 2009, 11:57:02 »
Burak Turan'ı ilk "Burak Turna" diye okudum çok sevindim fakat değilmiş.Çünkü ne Orkun Uçar ne de Burak Turna tek başlarına iyi yazamayan kaliteli yazarlar.
Bu kitaba gelirsek bence bu kitabın kalitesi Burak Turan'ın kaliteli yada kalitesiz olmasıyla alakalı olmuştur.Fakat tam da ilgi alanım olduğu için bu kitabı alıp okuyacağım.

Çevrimdışı SofiSTiKe

• *
  • 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 27 Şubat 2010, 00:34:42 »
kitap bence harika.. sonda ki zifirin sözlerine bakıp ikinci kitabın gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum..
MaLaTYa FeN LiSeSi

Love¿? I do not like love!!

Çevrimdışı Anita

• **
  • 156
  • Rom: 1
  • Milamber
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 18 Nisan 2010, 19:39:50 »
Valla bir Türk yazara göre yinede fena bir kitap değildi.2.kitabı merakla bekliyor olacağım..

Çevrimdışı kzlvaiz

• *
  • 20
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 05 Mayıs 2012, 11:00:16 »
güzel sayılır. sıkıcı biraz

Çevrimdışı zilenbur

• *
  • 10
  • Karanlık Fetişi
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 11 Ocak 2015, 00:31:58 »
Oldukça kaliteli bir kurguya sahip, Zifir. Orkun Uçar'la Tüyap'ta tanışma fırsatına eriştim. Buran Turan'la birlikte Zifir'e devam edeceklerini öğrendim. Ve kitabın tamamının, Cehennem'de geçeceğini. Muazzam geliyor kulağa.

"Ölümsüzlüğün sırrını Babil'de öğrenmişti,
Adına kan akıtılması, vecdiydi onun.
Lakin, herşeyi bilmiyordu.
Herşeyi değil..."

Çevrimdışı Kote

• **
  • 107
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 13 Ocak 2015, 22:12:26 »
Baya önce okumuştum bu kitabı.Edebi niteligi tartışılır ama gayet akıcıydı bence.Ardından yine bu yazarların yazdıgı diye hatırlıyorum(yanlışım varsa düzeltin) metal fırtına isimli seriye başlamıştım.Hayatımda okudugum en faşist kitaplardan biriydi.Hele 2. kitabı okurken hayatımda ilk kez bir kitabı yakmak istemiştim.Bu adamların müslüman olmayanlara karşı o kadar büyük bir garezi var ki hastalık seviyesine gelmiş.Kitabı tarafsız okuyan varsa ne demek istedigimi anlar zaten.Benim tavsiyem fantastikten ötesine çıkmamaları ve sapkın fikirlerini yaymaya çalışmamaları yönünde olur.